کد تخفیف فام

کد تخفیف فام

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

فام، پخش زنده و تماشای فیلم و سریال. با داشتن کد تخفیف فام می توانید اشتراک این مجموعه را با قیمت کمتری تهیه کنید و به آرشیو محتوای ویدیویی و تولیدات صدا و سیما با صرف هزینه کم تر خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف فام
کدهای تخفیف مربوط به فام را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

فام

فام یک سرویس اینترنتی است که می توانید از طریق آن به انواع محتواهای نمایش ازجمله فیلم و سریال ها، برنامه های تلویزیونی و... دسترسی داشته باشید. در این روزها با توجه به تنوع گسترده محتواها، فام می تواند انتخاب بسیار جذابی باشد. چرا که امکان دسترسی به برنامه های تلویزیونی و غیره را برای شما عزیزان فراهم کرده است. برای دسترسی به آرشیو کامل فام نیاز به اشتراک دارید. اگر از کد تخفیف فام به هنگام خرید اشتراک استفاده کنید، می توانید با قیمتی بسیار ارزان تر به محتواهای دلخواهتان دسترسی داشته باشید.

محتوای مورد علاقه تان را به راحتی در فام پیدا و تماشا کنید

در سرویس اینترنتی فام می توانید برای تماشای برنامه های تلویزیونی، رادیویی، استانی و اختصاصی اقدام کنید. با انتخاب شبکه تلویزیونی مورد نظرتان، می توانید به راحتی به محتواهایی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، با انتخاب شبکه 3 می توانید برنامه مسابقات جام جهانی ملت های آسیا و فیلم و سریال هایی که از این شبکه پخش می شوند را تماشا کنید. برنامه هایی رادیویی نیز همچون رادیو فرهنگ، رادیو سلامت، رادیو ورزش، رادیو آوا و ... در این پلتفرم قرار داده شده اند. لازم به ذکر است که علاوه بر شبکه های یک، دو، سه و... می توانید به تمام شبکه های استانی مثل شبکه اصفهان، مازندران، دنا و... دسترسی داشته باشید. علاوه بر تمامی این ها، برنامه های اختصاصی برای کودک، گردشگر، کافه بازی و فیلم و سریال ها در پلتفرم فام وجود دارد. شما عزیزان می توانید فیلم و سریال های ایرانی و خارجی را باکیفیتی بالا در این سرویس تماشا کنید. آن چه که فام را از دیگر پلتفرم ها متمایز کرده است، این است که می توانید برنامه ای که در حال تماشای آن هستید را متوقف کنید یا به جلو و عقب ببرید.

با کد تخفیف فام محتوای دلخواهتان را رایگان تماشا کنید

برای دسترسی به محتواهای سرویس فام کافی است که اشتراک استفاده از آن را خریداری کنید. فام آرشیو کاملی از فیلم و سریال های ایرانی، خارجی، انیمیشن های به روز، ویدئوهای آمورشی در حوزه های مختلف و... را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همجنین برای آن که بتوانید با قیمتی ارزان به تمامی این محتواها دسترسی داشته باشید، کد تخفیف فام ارائه شده است. کدهای تخفیف این سرویس را می توانید در بالای همین صفحه از وب سایت کانال تخفیف مشاهده کنید. دقت داشته باشید که پیش از دریافت، شرایط استفاده از کد را مطالعه کنید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی فام

شماره تماس: 6181 – 021

شماره فکس: 86080451 – 021

آدرس: تهران- خیابان ولیعصر(عج)- بالاتر از پارک ساعی- خیابان سی و دوم- پلاک6- طبقه پنجم کدپستی: 1511945514