لوگوی فرازین

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن فرازین

4.75 امتیاز از 4 رأی|
فرازین، مترجم آنلاین و هوشمند انگلیسی به فارسی. با استفاده از کد تخفیف فرازین که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده برای خرید بسته های ترجمه تخصصی فارسی به انگیسی و بالعکس هزینه کمتری پرداخت کنید وحتی رایگان از این پلتفرم استفاده کنید.

  شرایط استفاده
  • تخفیف فرازین بدون محدودیت سفارش اول
  • خرید بسته های ترجمه متناسب با میزان استفاده
  • دارای قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
  • ورود به وبسایت مترجم هوشمند فرازین با کلیک «لینک خرید»
  شرایط استفاده
  • کد تخفیف فرازین بدون محدودیت سفارش اول
  • قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی متون
  • با این کوپن برای خرید بسته ترجمه هوشمند 40% تخفیف بگیرید
  • امکان دریافت ترجمه رایگان فایل pdf یا ورد word تا 4000 کلمه
  • بیشتر
  شرایط استفاده
  • بدون محدودیت سفارش اول
  • 10% تخفیف خرید بسته‌های ترجمه سایت فرازین
  • امکان ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی متون
  • فرازین، مترجم هوشمند مبتنی بر شبکه عصبی

   در حال بارگذاری تخفیف‌های منقضی


   درباره فرازین

   فرازین یک مترجم هوشمند انگلیسی فارسی است که از موتور ترجمه نورونی مشترک توسعه داده شده توسط دو شرکت ویرا افزار آدان و پردازش هوشمند ترگمان استفاده می‌کند و با استفاده از این موتور ترجمه که به صورت متن باز منتشر می‌شود، در زمینه ترجمه متون انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با کیفیت بالا به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

   گفتنی است شرکت دانش بنیان ویرا افزار آدان این مترجم هوشمند را با همکاری آزمایشگاه پردازش هوشمند متن و زبان طبیعی واقع در دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپيوتر دانشگاه تهران تولید نموده است.


   چه خدماتی را می توان از طریق سایت و اپلیکیشن فرازین دریافت نمود؟

   مترجم هوشمند فرازین از این قابلیت برخودار است که خدماتی همچون ترجمه انواع فایل های متنی در قالب پایان نامه، خبر، مجله و غیره را با فرمت های word، pdf، text، powerpoint و غیره همچون ترجمه آنلاین مقالات ISI، ترجمه کتاب با فرمت های pdf و word، ترجمه سایت و ترجمه زیرنویس فیلم از انگلیسی به فارسی یا از فارسی به انگلیسی، در مدت زمانی کوتاه و به صورت آنلاین و نیز با کیفیتی مناسب انجام دهد.


   ترجمه متن در سایت و اپلیکیشن فرازین در چه سطحی صورت می گیرد؟

   خدمات ترجمه مترجم آنلاین فرازین با توجه به نیاز کاربران در سه سطح کیفیتی ترجمه هوشمند، ویرایش سبک و ترجمه طلایی (ترجمه تخصصی) انجام می‌شود.

   ترجمه هوشمند توسط برنامه هوشمند کامپیوتری و با هزینه مقرون به صرفه انجام می گیرد، در حالی که ویرایش سبک شامل یک ترجمه توسط برنامه هوشمند کامپیوتری است که در مرحله بعدی توسط یک مترجم خبره انسانی مورد بازبینی و ویرایش قرار می گیرد.

   ترجمه طلایی یا تخصصی نیز برای متون تخصصی رشته های مختلف صورت می گیرد و به این شکل است که پس از ترجمه اولیه توسط سیستم، از فیلترهای تیم بازخوانی و تیم کنترل کیفی فرازین که شامل افرادی با سابقه ترجمه تخصصی بیش از ۱۰ سال هستند، نیز عبور می کند تا ترجمه ای دقیق، درست و روان به مشتری تحویل داده شود.


   قیمت و نرخ ترجمه با مترجم هوشمند فرازین چگونه تعیین می‌شود ؟

   قیمت ترجمه متن انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگیسی در سایت فرازین بر اساس تعداد کلمه و مدت زمان استفاده کاربر تعیین می‌شود. اگر قرار است به صورت مداوم و زیاد از خدمات فرازین استفاده نمایید پیشنهاد می‌شود بسته های نامحدود یا طولانی مدت و با تعداد کلمه بالا را انتخاب کنید.

   در صورتی که متن های کمتری برای ترجمه دارید هم می‌توانید از بسته های کوتاه مدت مانند روزانه یا با تعداد کلمات محدودتر استفاده نمایید. وجود بسته‌های شبانه و مقرون به صرفه نیز حق انتخاب را برای کاربران افزایش داده است.


   آیا می‌توان بدون پرداخت هزینه از مترجم آنلاین فرازین استفاده نمود ؟

   بله، در حال حاضر این امکان برای کاربران فراهم شده تا قبل از خرید هر یک از بسته های مترجم آنلاین فرازین، کیفیت ترجمه این سرویس را بررسی نموده و سپس اقدام به خرید نمایند. به این صورت که کافی است در سایت فرازین عضو شوید تا بتوانید از امکان ترجمه هوشمند و آنلاین تا حداکثر 4000 کلمه به صورت رایگان بهره مند شوید.


   چطور می توان با هزینه کمتر از خدمات ترجمه فرازین استفاده نمود؟

   سایت و اپلیکیشن فرازین، طرح ها و جشنواره های تخفیفی متنوعی برای مشتریان خود به صورت دوره ای در نظر می گیرد که در صورت اطلاع از این طرح ها و اقدام به دریافت کد تخفیف فرازین در زمان مناسب می توان با هزینه کمتر از این مترجم هوشمند بهره برد.


   جدیدترین کدهای تخفیف فرازین را از کجا دریافت کنیم؟

   شما عزیزان می توانید با به روز رسانی همین صفحه از وب سایت آف چنل همواره از جدیدترین کوپن و کد تخفیف فرازین با خبر شوید.


   راه‌ های ارتباطی و تماس با فرازین

   نلفن : 02188224225 - 02166466498
   ایمیل : info@faraazin.ir
   آدرس : تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان شهید فرشی مقدم (۱۶)، پلاک ۷۶/۲
   ساختمان مرکز رشد پارک علم و فناوری، ساختمان شماره ۲، واحد ۲۰۳