کد تخفیف فرا رفاه

کد معرف و کد تخفیف فرا رفاه

rating
4.57
7 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

فرا رفاه، اپلیکیشن خدمات بانک رفاه بصورت غیرحضوری. با کد تخفیف و کد معرف فرا رفاه علاوه بر افتتاح حساب، دریافت کارت بانکی عضو شتاب و انجام تراکنش از جایزه و هدایای نقدی عضویت در این برنامه نیز بهره مند شوید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف فرا رفاه
کدهای تخفیف مربوط به فرا رفاه را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

فرا رفاه

فرا رفاه اپلیکیشن اختصاصی بانک رفاه است. در ابن برنامه، شما می توانید به بسیاری از خدمات بانکی دسترسی داشته و امور مالی خود را مدیریت کنید. درصورتی که در این بانک حساب دارید و  می خواهید از مزیت هایی مانند هدایای ویژه و جایزه های نقدی برخوردار شوید، از کد تخفیف فرارفاه استفاده کنید.

خدمات فرا رفاه

فرا رفاه یک اپلیکیشن موبایل بانک با قابلیت های متعدد است. در این برنامه شما می توانید بسیاری از امور مالی و پرداخت های خود را انجام دهید. یکی از متداول ترین پرداخت های روزانه که همه ما با آن سر و کار داریم، قبض های مختلف است. از قبوض خدماتی مانند آب و برق گرفته تا خدمات تلفن همراه، همه از جمله خدماتی اند که باید هزینه ماهانه استفاده از آن ها را بپردازیم. چه بهتر که این پرداخت آنلاین و بدون دردسر انجام شود. از طرفی، شارژ، بسته اینترنت و ... نیز به مایحتاج روزانه ما تبدیل شده اند. همه این موارد را می توانید از طریق اپلیکیشن بانک رفاه انجام دهید.

با توجه به اینکه این برنامه در حقیقت نوعی موبایل بانک است، بدیهی است که بسیاری از خدمات مالی را ارائه کند. با نصب این برنامه، امکان کارت به کارت میان بانک های عضو شبکه شتاب را خواهید داشت. علاوه بر این، می توانید تبدیل شبا، دریافت و پرداخت قسط تسهیلات و خدمات مربوط به چک را نیز از طریق همین اپ انجام دهید. افتتاح حساب قرض الحسنه پس‌انداز به صورت کاملاً غیرحضوری و ثبت درخواست صدور کارت و تحویل آن در آدرس اعلام شده از سوی مشتری هم از دیگر امکانات این برنامه است.

مزایا و ویژگی های فرارفاه

اولین مزیت این برنامه یا هر موبایل بانک دیگری این است که نیاز شما به مراجعه حضوری به بانک ها برای دریافت خدمات را به حداقل می رساند. حتی احراز هویت برنامه برای دسترسی به تمام خدمات غیر حضوری انجام می شود. برای ورود به اپ نیز نیاز به اثر انگشت و رمز ورود دارید. بنابراین، امنیت شما و اطلاعاتی که دارید به خطر نمی افتد. رمز کارت خود را هم می توانید از همینجا فعال کرده یا تغییر دهید. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و دارندگان آیفون نمی توانند از آن استفاده کنند.

یکی دیگر از مزیت های برنامه فرا رفاه امکان پرداخت خودکار آن است. وجوهی مانند قبض ها یا اقساطی که باید هر ماه در تاریخ مشخص بپردازید را می توانید با این قابلیت مدیریت کنید. کافیست تاریخ مورد نظر خود برای پرداخت را انتخاب کنید. برنامه به صورت اتوماتیک مبلغ را از حساب شما کسر کرده و واریز را انجام می دهد. با توجه به طراحی ساده و در دسترس بودن همه آپشن های اپلیکیشن، استفاده از آن نیز برای همه ساده بوده و کارهای شما را راحت تر می کند.

چطور با کدتخفیف فرا رفاه هدیه بگیریم؟

همانطور که گفته شد، استفاده از خدمات این موبایل بانک رایگان است. با این حال، بای اینکه از مزیت ها و هدیه های مختلف آن بهره مند شوید می توانید از کد معرف یا کد تخفیف فرا رفاه استفاده کنید. برای مثال، با دعوت از دیگران، جایزه نقدی دریافت می کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی فرا رفاه

شماره تماس: 0218525