کد تخفیف فونت ایران

کد تخفیف فونت ایران

rating
4.82
11 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

فونت ایران، طراحی و فروش فونت های فارسی. با استفاده از کد تخفیف فونت ایران لایسنس انواع فونت را برای کاربردهای شخصی، تجاری، تبلیغاتی و ... به صورت قانونی و با قیمت ارزان خرید نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف فونت ایران
کدهای تخفیف مربوط به فونت ایران را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی فونت ایران
کدهای ارسالی فونت ایران توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی فونت ایران

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

فونت ایران

اگر دیزاینر و گرافیست هستید یا وب سایت دارید اهمیت استفاده از فونت مناسب را هیچ گاه فراموش نکنید. بخش مهمی از هر صفحه محتوای متنی آن است. منظور از محتوای متنی فقط مطالب وبلاگ نیست، هر چیزی که در سایت، پیج، بنر و ... نوشته شده باشد محتوا به حساب می آید. فونت به نوشته ارزش می دهد و کمک می کند مخاطب اطلاعات را از متن بگیرد. تصور کنید مخاطبتان را صرفاً به خاطر فونت اشتباه از دست بدهید! تایپوگرافی یا طراحی تایپ در حوزه گرافیک بسیار مهم است و به همین دلیل به فروشگاهی مانند فونت ایران نیاز دارید. این فروشگاه از سال 1394 و بیش از 6 سال است که برای ارتقا کیفیت نوشتار فارسی و بهبود شرایط کپی رایت و سر و سامان دادن به وضعیت حقوقی فروش فونت در ایران تلاش می کند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و کسب و کارتان فونت فارسی را همراه با لایسنس آن خریداری کنید. هم چنین، با استفاده از کد تخفیف فونت ایران تمام فونت های فارسی مورد نیاز خود را، ضمن رعایت حقوق طراح، با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

محصولات و خدمات فونت ایران

 از ثمره های موفق این تیم، طراحی فونت ایران سنس و ایران یکان می باشد که از متداول ترین و رایج ترین فونتهای فارسی می باشد. فونت ها، ظاهری زیبا به سایت و کسب و کار شما می‌بخشند و در جذب مخاطب تاثیر گذار هستند. کار اصلی این سایت، فروش فونت های مختلف حرفه ای و غیر حرفه ای است. برای کار های گرافیکی، خوشنویسی، مطبوعات، طراحی اپلیکیشن، نوشتن عنوان و ... می توانید فونت های مختلف را خریداری کنید. دسته بندی ها و نمونه برخی محصولات این فروشگاه عبارت اند از:

  • مناسب وب و نرم افزار موبایل، مطبوعات
  • فونت های مناسب عنوان و متن
  • فونت های دست نویس مانند مانلی، جوان و گوهر
  • فونت فانتزی و گرافیکی و خوشنویسی
  • فونت های نمایشی مانند پیکان، پتک و 898 استنسیل
  • فونتهای هندسی مانند رخ، مربع و امکان
  • فونت های سبک نسخ مانند آریا، دیباج و آهنگ
  • فونت رایگان مانند خوارزمی، مارکر و کاموا

شما می توانید با جستجو در سایت، فونت مورد نیاز خود را یافته و خریداری نمایید. پس از خرید نیز می توانید محصول را روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کرده و از آن استفاده کنید. در صورتی که برای کار های نرم افزاری طراحی وب، قالب یا هر نوع کار تیمی و شرکتی دیگر به فونت نیاز دارید، باید لایسنس نیز خریداری کنید. در این فروشگاه نه تنها می توانید فونت بخرید، بلکه می توانید در فروش آن نیز نقش داشته باشید. امکان همکاری طراحان تایپ یا گرافیک، توسعه دهندگان و مدیران سایت و وبلاگ با این مجموعه فراهم است. اگر در زمینه ی طراحی فعالیت می کنید، می توانید فونتهای خود را در صورت تائید در این سایت به فروش برسانید. 

ویژگی ها و مزایای فونت ایران

این فروشگاه به عنوان یکی از شناخته شده ترین مراکز فعال در این زمینه، مزایای زیادی را به طراحان و خریداران خود ارائه می کند. مهم ترین مزیت این سایت برای طراحان رعایت حقوق قانونی آن ها است. قیمت گذاری و تعیین شرایط کپی رایت به اختیار طراح است و سهم وی از فروش محصول 70% خواهد بود. مزیت خرید محصول چیست؟ در اختیار داشتن فونت مناسبی که به صورت اختصاصی و توسط طراحان تایپ برای اهداف مورد نظر شما ساخته شده است و قطعاً تجربه کاربری مخاطبان شما را ارتقا خواهد داد. عدم نیاز به خرید لایسنس برای مصارف فردی، ارائه لایسنس غیر تجاری رایگان و دائم بودن لایسنس های خریداری شده از دیگر مزیت های این فروشگاه اند. هم چنین؛ کیفیت خدمات این سایت، بسیاری از طراحان، کسب و کار ها و استارتاپ های موفق را به خرید از آن ها ترغیب کرده است.

چگونه با کد تخفیف فونت ایران ارزان تر خرید کنیم؟

خرید دسته ای فونت ها، خرید همزمان با لایسنس و استفاده از بن های مختلف، به خرید به صرفه تر کمک می کند. برای اطلاع از طرح و جشنواره ها یا دریافت جدیدترین کد تخفیف فونت ایران به اپلیکیشن یا سایت کانال تخفیف مراجعه فرمایید و با استفاده از کد های موجود خریدی ارزان و مقرون به صرفه تر را تجربه کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی فونت ایران

شماره تماس مشاوره: 09337333998
تلفن پشتیبانی سایت: 09382215771 - 09962692231