لوگوی فرم پوش

کد تخفیف فرم پوش

فرم پوش، تولید و عرضه کننده لباس فرم پرسنلی. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف فرم پوش انواع لباس کار مردانه و زنانه برای مشاغل مختلف به صورت آماده یا با طرح دلخواه را با قیمت ارزان به صورت آنلاین سفارش دهید.
خیلی خوب
2 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف فرم پوش
اعتبار تا 2 ساعت دیگر
شرایط استفاده
  • از جشنواره بلک فرایدی فرم پوش تخفیف تا 50% دریافت کنید
  • قیمت لباس کار به مناسبت جمعه سیاه به طور خودکار کم شده
  • شامل لباس فرم، پیشبند کوتاه و بلند آشپزی و رستورانی، کاپشن
  • پیش بند باریستا، کلاه آشپزی، کاپشن، لباس دوبنده کتان و...
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده فرم پوش

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی فرم پوش وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از فرم پوش

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص فرم پوش
144 comment
هنوز نظری درباره فرم پوش ثبت نشده
تجربه خرید شما از فرم پوش چیست؟

فرم پوش

بخشی از هویت یک سازمان یا شرکت، با پوشاک اعضا و کارکنان آن شکل می گیرد. فرم پوش فروشگاه اینترنتی یونیفرم و لباس کار است. شما به عنوان مدیر یک مجموعه می توانید برای تهیه لباس کارکنان خود به این فروشگاه مراجعه کنید. با استفاده از کد تخفیف فرم پوش نیز می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و مبلغ کمتری را بپردازید.

محصولات و خدمات فرم پوش

فرم پوش یک لباس فروشی آنلاین است. تفاوت این سایت با دیگر فروشگاه های پوشاک این است که به صورت تخصصی در زمینه لباس کار و فرم فعالیت می کند. بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و مراکز خدماتی و فروشگاهی مختلف از لباس فرم برای کارکنان خود استفاده می کنند. از جمله این موارد می توان به رستوران ها، فروشگاه های بزرگ، کارخانه و کارگاه های تولیدی، کافه و مجموعه های پزشکی اشاره کرد. هر یک از این موارد نیاز به ویژگی های مشخصی دارند تا بتوان آن ها را لباس فرم مناسب نامید. شما می توانید انواع روپوش، پیش بند، کلاه، پیراهن، تیشرت، اکسسوری، شلوار، لباس ایمنی، کفش و پوشاک زمستانی را از این فروشگاه خریداری کنید.

اجناس موجود هم بر حسب آیتم های جداگانه و هم بر اساس نوع شغل تقسیم بندی شده اند تا راحت تر بتوانید از میان آن ها انتخاب کنید. با توجه به نیاز های مختلف مشاغل، بسیاری از لباس های موجود در چند رنگ مختلف عرضه شده اند. بنابراین می توانید رنگی  را انتخاب کنید که متناسب با محیط و تم محل کار شما است. تهیه لباس مناسب، علاوه بر افزایش نظم محیطی به ایمنی کارکنان در محیط های فنی یا خطرناک نیز کمک می کند.