کد تخفیف فری بحث

کد تخفیف فری بحث

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

فری بحث ، برگزار کننده کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی و بحث آزاد . با استفاده از کد تخفیف فری بحث می‌تونید در دوره های فری دیسکاشن (بحث آزاد) به زبان انگلیسی آنلاین و حضوری و کلاس های مکالمه با قیمت ارزان تری شرکت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف فری بحث
کدهای تخفیف مربوط به فری بحث را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی فری بحث

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

فری بحث

فری بحث وبسایتی است با هدف آموزش زبان انگلیسی اقدام به برگزاری کلاس های مکالمه و فری دیسکاشن می‌نماید.. با ثبت نام در دوره های این وب سایت می‌توانید مهارت اسپیکینگ (Speaking) یا همان مکالمه انگلیسی خود را تقویت کنید. به این صورت که در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی شرکت می‌کنید، و با نفرات دیگری که هم سطح شما باشند در مورد موضوعات مختلف که از قبل تعیین می‌شود به زبان انگیسی صحبت خواهید کرد. این جلسات هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه در تمام طول جلسه یکی از اساتید زبان انگیسی این آموزشگاه به عنوان ناظر و مربی حضور دارد، اشتباهات دانشجویان اصلاح می‌شود و به تقویت سایر مهارت های زبان نیز کمک خواهد نمود. اگر می خواهید با هزینه کمتر و قیمت ارزان تری در کلاس های مکالمه و بحث آزاد (فری دیسکاشن) فری بحث شرکت کنید، لازم است کد تخفیف فری بحث را از سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف دریافت نموده و روی فاکتور خود اعمال کنید.

کلاس های زبان فری بحث شامل چه مواردی است؟

دوره های بحث آزاد انگلیسی سایت فری بحث عبارتند از :

  • فری دیسکاشن آنلاین برای سطح های متوسط، پیشرفته و تمام سطوح
  • فری دیسکاشن حضوری برای همه سطوح
  • کلاس های مکالمه زبان مقدماتی، متوسط و پیشرفته

مزایا و ویژگی های فری بحث

از مهم ترین ویژگی های این وب سایت می توان به این مورد اشاره کرد که در کلاس های دیسکاشن آنلاین یک معلم در کنار شما حضور دارد و زمانی که مکالمه به پایان رسید اشکالات شما را بیان می‌کند و شما متوجه اشتباهات خود خواهید شد.

برگزاری کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم حضوری، ارائه موضوعات متنوع در هر جلسه برای مکالمه، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک، تعیین سطح رایگان و امکان تدریس در صورتی که مدرس زبان از دیگر مزایای فری بحث است.

کلاس های مکالمه زبان فری بحث در کدام شهرها برگزار می شود؟

در حال حاضر کلاس های مکالمه زبان و فری دیسکاشن حضوری فقط در شهر تهران برگزار می شود و احتمالا در آینده ای نزدیک با تاسیس شعب دیگر در سایر شهرها هم تشکیل خواهد شد.

کلاس های آنلاین بخث آزاد انگلیسی نیز محدودیت مکانی ندارد و از هر جای ایران می‌توانید در آن شرکت کنید.

چگونه دوره های فری بحث را با تخفیف خریداری کنیم؟

برای شرکت در جلسات فری دیسکاشن و مکالمه به زبان انگلیسی فری بحث با قیمت کمتر کافی است هنگام ثبت نام در این دوره ها از کد تخفیف فری بحث استفاده کنید. این کد تخفیف ها هر یک دارای شرایط به خصوصی است و ممکن است برای دسته خاصی از کاربران فعال و معتبر باشد.

به طور مثال اگر به تازگی به این سایت آشنا شده اید، می‌توانید کد تخفیف اولین خرید فری بحث را استفاده کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اما اگر قبلا از این نیز در دوره های آموزش مکالمه زبان این سایت شرکت نموده اید و می‌خواهید مجددا خریدی با تخفیف داشته باشید، کافی است کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول فری بحث را قبل از پرداخت هزینه، در قسمت مربوطه وارد کنید تا بخشی از مبلغ سفارش کسر شود.

جدیدترین کدهای تخفیف فری بحث را از کجا دریافت کنیم؟

لازم است به اپلیکیشن یا وب سایت کانال تخفیف آف چنل مراجعه کرده و از طریق جستجو یا مراجعه به همین صفحه به کوپن های فعال و کد تخفیف فری بحث به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی فری بحث

شماره تلفن فری بحث : 02155414629
ایمیل : info@freebahs.com
آدرس : تهران ، خیابان مخصوص