کد تخفیف جیم شو

کد تخفیف جیم شو

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

جیم شو، اپلیکیشن کالری شمار ورزش در خانه. با کد تخفیف جیم شو اشتراک برنامه تمرینی اختصاصی را با قیمت ارزان تری خرید کنید. به سایر امکانات از قبیل کالری شمار، ثبت هدف وزنی، ویدیوهای آموزشی حرکات ورزشی دسترسی داشته باشید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف جیم شو
کدهای تخفیف مربوط به جیم شو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی جیم شو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

جیم شو

جیم شو وبسایت و اپلیکیشن تناسب اندام خانگی است. اگر از آن دست افرادی هستید که به سلامت خود اهمیت زیادی می دهید، از این اپلیکیشن و مزایای آن غافل نشوید. برای خرید اشتراک و استفاده از خدمات این مجموعه با هزینه ای بسیار کمتر کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف جیم شو استفاده فرمایید و از این طریق خرید به صرفه ای داشته باشید.

یکی دیگر از اپلیکیشن های ورزش و تناسب اندام در خانه فیتامین است. با کد تخفیف فیتامین هزینه کمتری برای برخورداری از امکانات این مجموعه می پردازید و در عین حال ورزش منظم و سبک زندگی سالم را تجربه می کنید.

خدمات جیم شو

با نصب این برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود می توانید به انبوهی از اطلاعات درمورد تناسب اندام و حفظ سلامتی دسترسی داشته باشید. این اطلاعات مربوط به تغذیه و مواد غذایی است که می تواند برای رسیدن به تناسب اندام برای شما مفید باشد. با جستجو در این قسمت می توانید به لیستی از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، میوه ها و سبزیجات که برای شما مفید هستند، دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، جیم شو بدن شما را بر اساس اطلاعاتی که وارد کردید، آنالیز کرده و با توجه به وزن و قدتان درمورد داشتن کم وزنی و اضافه وزن و یا اینکه در حالت نرمالی قرار دارید، به شما اطلاعات می دهد. با وارد کردن مشخصات بدنی می توانید وزن ایده آل خود را بدانید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید.

پر کردن فرم درخواست هم می توانید برنامه رژیمی اختصاصی برای خود تهیه کنید. به این طریق، می توانید یک برنامه اختصاصی با توجه به هدف های خود، هم در زمینه تغذیه و هم تمرینات حرکتی داشته باشید. مربیان مجرب جیم شو شما را در این مسیر همواره همراهی خواهند کرد. علاوه بر تمام این مزایا، اپلیکیشن این مجموعه یک کالری شمار روزانه نیز می باشد. این اپلیکیشن با توجه به داده هایی که وارد کردید میزان کالری مورد نیاز دریافتی بدن شما را با توجه به هدفی که دارید تعیین خواهد کرد. شما می توانید در این قسمت غذاهایی که در روز مصرف کردید، مقدار کالری دریافتی و همچنین میزان فعالیت بدنتان را وارد کنید. این اپلیکیشن با محاسبه میزان فعالیتتان، به شما کمک می کند در مسیر ایده آل خود قدم بگذارید.

مزایا و ویژگی های جیم شو

کار با جیم شو بسیار راحت و دلچسب است. شما می توانید گزارش تمرین های خود را برای مربیان این مجموعه ارسال کنید. آن ها هر لحظه بر وضعیت عملکرد شما نظارت داشته و به شما بازخورد می دهند. از جمله دیگر خدمات این مجموعه استفاده از سرورهای ابری است. شما از این طریق اطلاعات و داده های شما بر روی سرور ابری ذخیره می شود و نیاز نیست و نگران از دست دادن آن باشید. علاوه بر این، اپلیکیشن این مجموعه امکان کار به صورت آفلاین را نیز دارد. شما می توانید خیلی راحت و بدون دغدغه قطع شدن اینترنت، به انجام حرکات تمرینی خود بپردازید. نکته دیگر در مورد این پلتفرم، دسترسی به البوم های مختلف ایرانی و خارجی هنگام انجام حرکات ورزشی است. همچنین اگر از مربیان بدنسازی، فروشندگان مکمل و مشاوران تغذیه می باشید می توانید از طریق این مجوعه کسب درآمد کنید.

چگونه از جیم شو تخفیف بگیریم؟

به منظور راحتی شما کاربران گرامی، جدیدترین کد تخفیف جیم شو همراه با طرح های فروش ویژه ای که به صورت مناسبتی و کوتاه روی خدمات این مجموعه اعمال می شود را می‌توانید در همین صفحه از وب سایت آف چنل (کانال تخفیف) دریافت کرده به صورت رایگان استفاده نمایید. 

راه های ارتباطی با پشتیبانی جیم شو

تلفن: 03191091150

ایمیل: erit-co@istt.ir