کد تخفیف جیم شو

کد تخفیف جیم شو

جیم شو، اپلیکیشن کالری شمار ورزش در خانه. با کد تخفیف جیم شو اشتراک برنامه تمرینی اختصاصی را با قیمت ارزان تری خرید کنید. به سایر امکانات از قبیل کالری شمار، ثبت هدف وزنی، ویدیوهای آموزشی حرکات ورزشی دسترسی داشته باشید.
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف جیم شو
اعتبار تا 3 هفته دیگر
شرایط استفاده
 • کد تخفیف برای خرید اشتراک 6 ماهه جیم شو
 • پس از اعمال 40 درصد از مبلغ پلن کم خواهد شد
 • مزیت ها » دسترسی کامل به بخش ورزش در خانه
 • ثبت هدف کاهش یا افزایش وزن، گزارش کالری شمار
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف جیم شو
اعتبار تا 3 هفته دیگر
شرایط استفاده
 • خرید دوره برنامه تمرینی ورزشی با تخفیف جیم شو
 • کد 30 هزار تومانی فعال برای خرید حداقل 2 دوره
 • امکان انتخاب رژیم تغذیه همراه با ورزش هم وجود دارد
 • این برنامه بصورت مولتی مدیا توسط مربی تهیه میگردد
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف جیم شو
اعتبار تا 3 هفته دیگر
شرایط استفاده
 • خرید همراه با تخفیف اشتراک یکساله جیم شو
 • با ثبت کد 66 هزار تومانی صرفه جویی خواهد شد
 • پس از تهیه اشتراک به امکانات زیر دسترسی دارید
 • قابلیت مشاهده چالش تمرین در آیتم های غذایی
 • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده جیم شو

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی جیم شو وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از جیم شو

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص جیم شو
144 comment
هنوز نظری درباره جیم شو ثبت نشده
تجربه خرید شما از جیم شو چیست؟

جیم شو

جیم شو وبسایت و اپلیکیشن تناسب اندام خانگی است. اگر از آن دست افرادی هستید که به سلامت خود اهمیت زیادی می دهید، از این اپلیکیشن و مزایای آن غافل نشوید. برای خرید اشتراک و استفاده از خدمات این مجموعه با هزینه ای بسیار کمتر کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف جیم شو استفاده فرمایید و از این طریق خرید به صرفه ای داشته باشید.

یکی دیگر از اپلیکیشن های ورزش و تناسب اندام در خانه فیتامین است. با کد تخفیف فیتامین هزینه کمتری برای برخورداری از امکانات این مجموعه می پردازید و در عین حال ورزش منظم و سبک زندگی سالم را تجربه می کنید.

خدمات جیم شو

با نصب این برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود می توانید به انبوهی از اطلاعات درمورد تناسب اندام و حفظ سلامتی دسترسی داشته باشید. این اطلاعات مربوط به تغذیه و مواد غذایی است که می تواند برای رسیدن به تناسب اندام برای شما مفید باشد. با جستجو در این قسمت می توانید به لیستی از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، میوه ها و سبزیجات که برای شما مفید هستند، دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، جیم شو بدن شما را بر اساس اطلاعاتی که وارد کردید، آنالیز کرده و با توجه به وزن و قدتان درمورد داشتن کم وزنی و اضافه وزن و یا اینکه در حالت نرمالی قرار دارید، به شما اطلاعات می دهد. با وارد کردن مشخصات بدنی می توانید وزن ایده آل خود را بدانید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید.

پر کردن فرم درخواست هم می توانید برنامه رژیمی اختصاصی برای خود تهیه کنید. به این طریق، می توانید یک برنامه اختصاصی با توجه به هدف های خود، هم در زمینه تغذیه و هم تمرینات حرکتی داشته باشید. مربیان مجرب جیم شو شما را در این مسیر همواره همراهی خواهند کرد. علاوه بر تمام این مزایا، اپلیکیشن این مجموعه یک کالری شمار روزانه نیز می باشد. این اپلیکیشن با توجه به داده هایی که وارد کردید میزان کالری مورد نیاز دریافتی بدن شما را با توجه به هدفی که دارید تعیین خواهد کرد. شما می توانید در این قسمت غذاهایی که در روز مصرف کردید، مقدار کالری دریافتی و همچنین میزان فعالیت بدنتان را وارد کنید. این اپلیکیشن با محاسبه میزان فعالیتتان، به شما کمک می کند در مسیر ایده آل خود قدم بگذارید.

مزایا و ویژگی های جیم شو

کار با جیم شو بسیار راحت و دلچسب است. شما می توانید گزارش تمرین های خود را برای مربیان این مجموعه ارسال کنید. آن ها هر لحظه بر وضعیت عملکرد شما نظارت داشته و به شما بازخورد می دهند. از جمله دیگر خدمات این مجموعه استفاده از سرورهای ابری است. شما از این طریق اطلاعات و داده های شما بر روی سرور ابری ذخیره می شود و نیاز نیست و نگران از دست دادن آن باشید. علاوه بر این، اپلیکیشن این مجموعه امکان کار به صورت آفلاین را نیز دارد. شما می توانید خیلی راحت و بدون دغدغه قطع شدن اینترنت، به انجام حرکات تمرینی خود بپردازید. نکته دیگر در مورد این پلتفرم، دسترسی به البوم های مختلف ایرانی و خارجی هنگام انجام حرکات ورزشی است. همچنین اگر از مربیان بدنسازی، فروشندگان مکمل و مشاوران تغذیه می باشید می توانید از طریق این مجوعه کسب درآمد کنید.

چگونه از جیم شو تخفیف بگیریم؟

به منظور راحتی شما کاربران گرامی، جدیدترین کد تخفیف جیم شو همراه با طرح های فروش ویژه ای که به صورت مناسبتی و کوتاه روی خدمات این مجموعه اعمال می شود را می‌توانید در همین صفحه از وب سایت آف چنل (کانال تخفیف) دریافت کرده به صورت رایگان استفاده نمایید. 

راه های ارتباطی با پشتیبانی جیم شو

تلفن: 03191091150

ایمیل: erit-co@istt.ir