کد تخفیف حرف آخر

کد تخفیف حرف آخر

حرف آخر، موسسه تولیدکننده مجموعه های آموزش تصویری انیمیشنی کنکور. با وارد کردن کد تخفیف حرف آخر ویدیوهای آموزشی کنکور 1402 را همراه با مشاوره خرید رایگان با قیمت کمتری خرید کنید.
خیلی خوب
2 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از حرف آخر موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف حرف آخر به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده حرف آخر

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی حرف آخر وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از حرف آخر

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص حرف آخر
144 comment
هنوز نظری درباره حرف آخر ثبت نشده
تجربه خرید شما از حرف آخر چیست؟

حرف آخر

حرف آخر مؤسسه آموزش و مشاوره کنکور است. سبک متفاوت و نوین آموزش و تدریس در این مجموعه سبب شده بسیاری از داوطلبان و رتبه های برتر کنکور از آن استفاده کنند. اگر می خواهید از درس خواندن لذت ببرید و با استفاده از شیوه های برتر آموزشی در کنکور موفق شوید دوره های این سایت را خریداری کنید. با استفاده از کد تخفیف حرف آخر نیز می توانید هزینه کمتری برای دریافت ویدئو های آموزشی بپردازید.

محصولات و خدمات حرف آخر

در این مؤسسه آموزش کنکور می توانید ویدئو های آموزشی دروس مختلف را دریافت کنید. این موارد برای مقاطع مختلف از اول ابتدایی تا کنکور ارائه می شوند. دانش آموزان پایه دوازدهم و داوطلبان کنکور می توانند برای یادگیری دروس مختلف از جمله ریاضی، زیست شناسی، فیزیک، شیمی، عربی، ادبیات، انگلیسی و دینی به سایت یا اپلیکیشن حرف آخر مراجعه کنید. پکیج های آموزشی را می توانید به دو صورت جامع برای هر رشته یا مجزا برای درس های مختلف تهیه کنید. ویدئو های این مجموعه به صورت ضبط شده در اختیار شما قرار می گیرند و در کلاس آنلاین شرکت نخواهید کرد.

محتواهایی که در اختیارتان قرار می گیرد را می توانید به صورت آنلاین یا آفلاین تماشا کنید. البته، برای برخی از پکیج های جامع، کلاس های آنلاین مکمل نیز در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، نسخه پی دی اف یا چاپی کتاب ها نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در کنار ویدئو ها می توانید از مشاوران مجموعه برنامه مطالعاتی نیز دریافت کنید. پروژه صفر تا صد این مجموعه نیز یک برنامه مطالعاتی 4 ماهه است که طی آن می توانید به صفر تا صد محتوای کنکور تسلط پیدا کنید.

ویژگی ها و مزایای کلاس کنکور حرف آخر

همانطور که اشاره شد متفاوت بودن شیوه آموزشی، مهم ترین نقطه قوت این مجموعه است. منظور از متفاوت بودن چیست؟ در حرف آخر، مطالب درسی در قالب تصویر سازی و انیمیشن ارائه می شوند. ممکن است این موضوع غیرعادی به نظر برسد؛ اما این شیوه با به کارگیری و تحریک هر دو نیمکره مغز سبب یادگیری بلند مدت می شود. تصاویر به خوبی در نیمکره راست مغز ثبت می شوند. نیم کره چپ نیز تکنیک و فرمول ها را در خود نگه می دارد. ترکیب این دو همان چیزی است که یادگیری را در افراد تقویت می کند.

بسیاری از داوطلبان کنکور، به دنبال راه های میانبر و سریعتر برای جواب دادن به سؤالات هستند. به هین دلیل است که مدرسان و آموزشگاه های مختلف سعی داند با یاددهی نکته یا تکنیک های تست زنی به دانش آموزان کمک کنند. این مؤسسه به جای تکنیک، به شما الگوهای یادگیری مطالب و حل سؤالات را یاد می دهد. این الگو ها در واقع راهکاری جامع برای حل دسته ای از سؤالات اند. حجم این موارد بسیار کمتر است و یادگیری سریع و راحت تر مطالب را ممکن می سازد. شیوه تدریس در کنار کتاب های کار این مجموعه باعث می شود بدون اتلاف وقت برای جزوه نویسی به مطالب تسلط پیدا کنید.

خرید ارزان تر دوره های حرف آخر با تخفیف

هزینه دوره های آموزشی کنکور می توانید سنگین باشد؛ اما این مبلغ با استفاده از کد تخفیف حرف آخر کاهش پیدا می کند. با مراجعه به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل، از جدیدترین کوپن ها و جشنواره های این مؤسسه مطلع خواهید شد.

راه های ارتباط با پشتیبانی حرف آخر

شماره تماس: 02164035
ایمیل: info@harfeakhar.com
آدرس: تهران، میدان انقلاب، ساختمان مترجمان.