لوگوی هلی تاک

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن هلی تاک

هلی تاک، دسترسی رایگان به پادکست های توسعه فردی و هفته نامه هلی‌تاک
خیلی خوب
1 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف هلی تاک
تعداد محدود
شرایط استفاده
  • کد تخفیف هلی تاک فعال برای همه کاربران
  • 10% تخفیف خرید دفتر برنامه ریزی هدفمند و حرفه ای
  • امکان دسترسی رایگان به محتوای صوتی پادکست هلی تاک
  • در زمینه های برنامه ریزی، هدف گذاری و ترسیم چشم انداز فردی
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده هلی تاک

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی هلی تاک وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از هلی تاک

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص هلی تاک
144 comment
هنوز نظری درباره هلی تاک ثبت نشده
تجربه خرید شما از هلی تاک چیست؟

هلی تاک

هلی تاک پادکست توسعه فردی و یکی از پر شنونده ترین پادکست های فارسی است. اگر نیاز به شناخت بهتر خود یا کمک و راهنمایی در مسیر موفقیت و توسعه فردی داشته باشید، این پادکست می تواند دوست شما در این مسیر باشد. با استفاده از کد تخفیف هلی تاک هم می توانید محصولات موجود در فروشگاه Helitalk را ارزان تر تهیه کنید.

آشنایی با پادکست هلی تاک

همه دوست دارند به موفقیت برسند و بهترین ورژن خودشان باشند. موفق شدن در هر زمینه ای نیازمند فاکتورها و عوامل متعددی است. اگر با کمک متخصصان و با استفاده از تجربیات دیگران قدم در این مسیر بگذارید، قطعاً به هدفتان نزدیکتر خواهید شد. موضوع پادکست هلی تاک دقیقاً رشد، موفقیت و توسعه فردی است. در این پادکست بسیاری از مهارت های نرم مانند مدیریت زمان، اعتماد به نفس، توانایی نه گفتن، ارتباطات و ... بررسی و آموزش داده می شوند.

برخی از اپیزودهای پادکست به اشتراک تجربیات شخصی راوی است. بعضی قسمت های دیگر هم به داستان موفقیت افراد دیگر یا توصیه های مهمان های روانشناس و ... اختصاص دارد. هدف کلی این پادکست کمک به توسعه فردی شما برای پیشرفت بیشتر و تحقق اهدافی است که در سر دارید. هلی تاک به صورت رایگان منتشر شده و از پلتفرم های مختلف مانند کست باکس، اپل پادکست، پوپل پادکست و ... قابل دانلود و شنیدن است. البته، از طریق وبسایت هم می توانید به تمام اپیزود ها دسترسی داشته باشید.

خرید دفتر برنامه ریزی هلی تاک

همه افراد در طول زندگی خود اهداف کوتاه یا بلند مدتی داشته اند که به هر دلیلی نتوانسته اند به آن ها برسند. یکی از بهترین روش ها برای اینکه اطمینان داشته باشید اهداف خود را دنبال می کنید، برنامه ریزی مناسب و منظم است. برخی ها ممکن است به صورت روزانه، ماهانه یا سالانه این موارد را یادداشت کنند؛ اما فقط نوشتن رویاهایی که در سر دارید برای دست یافتن به آن ها کافی نیست. دفتر برنامه ریزی هلی تاک به شکل کاملاً اصئلی طراحی شده است تا بتوانید دستاوردهای خود را ارزیابی کرده و به برنامه هایی که ریخته اید پایبند بمانید.