کد تخفیف اجاره خودرو ارمانوس

کد تخفیف اجاره خودرو ارمانوس

ارمانوس، اجاره خودرو در تهران. با داشتن کد تخفیف ارمانوس می توانید انواع خودروهای ایرانی و خارجی را با هزینه کمتر رنت کنید و حتی درب منزل خود تحویل بگیرید.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کد تخفیف اجاره خودرو ارمانوس
20%

کد تخفیف 20 درصد نامحدود اجاره خودرو ارمانوس

اعتبار تا 2 هفته
شرایط استفاده
  • اجاره خودرو ایرانی و خارجی با کد تخفیف ارمانوس نامحدود
  • تمامی ماشین های اجاره ای بیمه شخص ثالث و بدنه شده اند
  • کوپن برای سفارش بالای 2 میلیون و 800 هزار تومان فعال است
  • اصل شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه از مدارک مورد نیاز می‌باشد
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده اجاره خودرو ارمانوس

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی اجاره خودرو ارمانوس وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از اجاره خودرو ارمانوس

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص اجاره خودرو ارمانوس
144 comment
هنوز نظری درباره اجاره خودرو ارمانوس ثبت نشده
تجربه خرید شما از اجاره خودرو ارمانوس چیست؟

ارمانوس

همانطور که می دانید برای برخی از مواقع و بعضی از مراسمات داشتن خودرو می تواند بسیار ضروری باشد. امروزه با افزایش قیمت خودرو تعداد زیادی از افراد نمی توانند ماشین مورد علاقه خود را خریداری کنند. در مجموعه ارمانوس اما می توانید هر نوع اتومبیلی که نیاز دارید را اجاره کنید. همچنین، استفاده از کد تخفیف ارمانوس باعث می شود قیمت اجاره خودرو برای شما با تخفیف محاسبه شود و کاهش پیدا کند.

ارمانوس، رانندگی با خودرو های جذاب

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای رفتن به یک قرار یا هر مراسم دیگری نیاز به یک خودرو داشته باشید. همچنین، بسیاری از افراد دوست دارند با ماشین مورد علاقه اشان که توان خرید آن را ندارند حداقل یک بار رانندگی کنند. به علاوه، برای مراسم عروسی هم خیلی از زوج ها تمایل دارند از یک ماشین لوکس به عنوان ماشین عروس استفاده کنند. در تمام این موارد خدمات اجاره ماشین می تواند بسیار مفید واقع شود. با استفاده از این خدمات می توانید برای مدت زمان مشخص هر خودرویی که دوست داری را سوار شوید. در مجموعه ارمانوس هم دقیقا همین خدمات به شما ارائه می شود . از ماشین های ایرانی مثل پژو گرفته تا لوکس ترین خودرو های وارداتی، همه چیز در این مجموعه در دسترس است و دست شما برای انتخاب باز خواهد بود. انواع مدل های کیا، هیوندای ،تویوتا، بنز و ب ام و را می توانید از ارمانوس اجاره کنید. همچنین، ماشین های خاصی مانند پورشه و مازراتی نیز در این مجموعه موجود هستند.

استفاده از خدمات ارمانوس چه مزیت هایی دارد؟

یکی از بزرگتریم مزیت های این مجموعه را می توان تنوع بی نظیر اتومبیل ها دانست. به این ترتیب، محدودیتی برای انتخاب نخواهید داشت. البته می دانید که برای دریافت ماشین باید مبلغی را به عنوان ضمانت به صورت چک یا سفته در اختیار مجموعه قرار دهید. این مبلغ بلافاصله پس از بازگرداندن ماشین در اختیار شما قرار می گیرد. به علاوه، تمامی خودرو های این مجموعه دارای بیمه بدنه و شخص ثالث هستند و می توانید با خیال راحت تری از آن ها استفاده کنید. البته که این موضوع اصلاً دلیل برای بی دقتی و بی احتیاطی نیست. از دیگر مزیت های آرمانوس می توان به این نکته اشاره کرد که خدمات آن محدود به شهر خاصی نیست و از سراسر ایران می توانید اتومبیل اجاره کنید. در نهایت، باید به نقاط قوت این مجموعه، خدمات امداد رسانی را نیز اضافه کرد. هر کجا دچار مشکل شدید، در کم تر از یک ساعت امداد خودرو به شما خواهد رسید.

چطور از مجموعه آرمانوس تخفیف بگیریم؟

برای استفاده از خدمات این مجموعه با قیمت کم تر می توانید از کد تخفیف آرمانوس استفاده کنید. این کد ها متنوع بوده و در همیتن صفحه نیز قابل دریافت هستند.

ارتباط با پشتیبانی آرمانوس

تلفن تماس: 09126100014 آدرس: تهران - سید خندان - خیابان ابوذر غفاری - نبش خیابان ششم - ساختمان سپهر طبفه اول واحد 2