آموزش آنلاین
حسابداران برتر
کد تخفیف حسابداران برتر

کد تخفیف حسابداران برتر

rating
5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

حسابداران برتر، مرکز آموزش آنلاین حسابداری. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف حسابداران برتر که در این صفحه قرار داده می‌شود، دوره های جامع حسابداری با نرم افزارهای هلو، پارسیان و... ، مباحث مالیاتی و حقوق و دستمزد و سایر امور مالی را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف حسابداران برتر
کدهای تخفیف مربوط به حسابداران برتر را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی حسابداران برتر

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

حسابداران برتر

حسابداری از جمله رشته های پرطرفداری است که بازار کار بسیار گسترده دارد. در حسابداری مهارت حرف اول را می زند و داشتن مدرک دانشگاهی در درجه دوم اهمیت قرار می گیرد. بهترین راه کسب مهارت در این زمینه، استفاده از دوره های آموزشی کاربردی و جامع است که شما را برای کار عملی آماده کنند. حسابداران برتر یک آموزشگاه آنلاین حسابداری است که در آن می توانید صفر تا صد مهارت های مورد نیاز برای ورود به بازار کار را بیاموزید. با استفاده از کد تخفیف حسابداران برتر نیز می توانید با قیمت کمتری از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

خدمات و محصولات سایت حسابداران برتر

این سایت یک مجموعه آموزشی است و بر همین مبنا، خدمات و محصولاتی که در آن ارائه می شوند نیز هدف آموزشی دارند. در این سایت می توانید از دوره های مختلف حسابداری مقدماتی و پیشرفته بهره ببرید. این آموزش ها در چند زمینه ارائه می شوند که عبارت اند از حسابداری مالی، کار با نرم افزار پارسیان و هلو، ثبت حقوق و دستمزد، نحوه ثبت و ارسال کلیه امور مالیاتی، حسابرسی، مدیریت در حسابداری و همچنین آموزش های رایگان.

یکی از ویژگی های این وبسایت آموزش های رایگان آن است. این دوره ها به شکل کلیپ های کوتاه حداکثر 5 دقیقه ای تولید و منتشر می شوند و هدف آن ها ارائه نکات مهم و ضروری در زمینه حسابرسی است. برای ساخت این کلیپ ها از سؤالات پر تکرار کاربران یا مشکلات حسابداران در محل کار استفاده شده است. با توجه به این که بسیاری از سؤالات کاری تکراری بوده و برای افراد مختلف پیش می آیند، با مشاهده این ویدیوهای آموزشی رایگان، می توانید بسیاری از مشکلاتی که حین کار پیش می آیند را برطرف کنید.

در حال حاضر، حدود هزار دوره مختلف و بیش از 57 هزار ساعت آموزش توسط در این سایت وجود دارد و بیش از 13 هزار دانشجو از دوره های این مجموعه استفاده کرده اند. آموزش حسابداری مقدماتی بازرگانی و صنعتی، آموزش حسابداری اینترنتی، آموزش مهندسی مالی، آموزش حسابداری با نرم افزار هلو، آموزش لایحه نویسی مالیاتی، آموزش حسابرسی داخلی و آموزش تهیه صورت های مالی از جمله دوره هایی هستند که علاقمندان می توانند در آن ها شرکت کنند.

یکی از بهترین دوره هایی که می توان از آن استفاده کرد، آموزش حسابداری ویژه بازار کار است. بنا به گفته سایت، این دوره کاملاً کاربردی و عملی است و برای افرادی که می خواهند به عنوان حسابدار مشغول به کار شوند توصیه می شود. این دوره که با تکیه بر سال ها تجربه عملی و آموزشی تهیه شده، شما را برای اشتغال در این حوزه آماده می کند.

لازم به ذکر است که برای دسترسی به محتوا های آموزشی متنوع تر می توانید به مجموعه فرادرس مراجعه کنید. همچنین، کد تخفیف فرادرس شرایط خریدی مقرون به صرفه را نیز برای شما فراهم می کند.

در دوره حسابداری ویژه بازار کار چه چیز هایی می آموزید؟

ابتدا آموزش مقدماتی برای یادگیری حسابداری بازرگانی و خدماتی و سپس آموزش کار با نرم افزار هلو. سایر سرفصل های دوره عبارت اند از آموزش ثبت سند و کار با نرم افزار سپیدار، کلیه امور مربوط به حقوق و دستمزد پرسنل و ثبت آن در نرم افزار سپیدار، تهیه و ارسال لیست بیمه، تهیه و ارسال لیست مالیات حقوق، آموزش ارسال اظهارنامه معاملات فصلی و مالیات ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی، کاربرد اکسل در حسابداری و تکنیک های اشتغال و ارتقا در این حرفه. با خریداری دوره می توانید ویدئو های آموزشی را مشاهده کرده و در کلاس آنلاین رفع اشکال کنید. در انتهای دوره نیز به شرکت کنندگان مدرک اعطا می شود.

مزایای سایت حسابداران برتر

یکی از مهم ترین مزایای این سایت آموزشی، کاهش هزینه های رفت و آمد و شهریه دانشجویان است. آنلاین بودن دوره ها این اجازه را نیز به شما می دهد که در هر شهری و در هر ساعت از شبانه روز که یادگیری بیشتری دارید، آموزش ببینید. حداقل 60 ساعت آموزش تصویری و 60 جلسه رفع اشکال، دسترسی به ویدئو ها پس از اتمام دوره، امکان شرکت مجدد در کارگاه رفع اشکال و استفاده از اساتید مجرب با بیان مناسب از دیگر مزیت های این مجموعه به شمار می آیند. علاوه بر این، در طول دوره با انجام پروژه های عملی و با راهنمایی های استاد راهنما، یادگیری شما تثبیت می شود.

چگونه از حسابداران برتر تخفیف بگیریم؟

اگر دوست داشته باشید در زمینه حسابداری مشغول به کار شوید، می توانید با بصرفه ترین قیمت آموزش های لازم را ببینید. برای اطلاع از بیشترین کد تخفیف حسابداران برتر، کافی است به سایت یا اپلیکیشن آف چنل مراجعه نمایید و با استفاده از تخفیفات مختلف، هزینه کمتری برای خرید دوره ها بپردازید.

راه های ارتباط با حسابداران برتر

شماره تماس: 02191303264-02188203794-02188202357

ایمیل: info@hesabdaranebartar.com