کد تخفیف های اکسپرت

کد تخفیف های اکسپرت

سامانه مشاوره آنلاین و فوری های اکسپرت . با استفاده از کد تخفیف های اکسپرت میتونید مشاوره روانشناسی و روانپزشکی در زمینه اضطراب، افسردگی، ازدواج، تحصیلی، حقوقی خانواده و ... با قیمت ارزان و هزینه ای کم از متخصصان و کارشناسان خبره دریافت نمایید.
خیلی خوب
3 رای
4.67
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از های اکسپرت موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف های اکسپرت به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده های اکسپرت

کوپن و کد تخفیف های اکسپرت
شرایط استفاده
  • ارائه مشاوره تلفنی در سایت های اکسپرت با 22% تخفیف
  • کد تخفیف فوق برای سفارش های بالای 90 هزار تومان فعال است
  • برای ارتباط با مشاوران از گزینه مشاور در منوی سایت استفاده کنید
  • امکان برقراری ارتباط به مدت 30 یا 45 دقیقه با کارشناسان متخصص
  • بیشتر
کوپن و کد تخفیف های اکسپرت
شرایط استفاده
  • با کد اولین مشاوره آنلاین های اکسپرت 20% تخفیف بگیر
  • برای مشاوره وارد بخش مشاورین سایت های اکسپرت شوید
  • ابتدا مشاور و سپس جلسات 35 یا 45 دقیقه را انتخاب نمایید
  • کدتخفیف را وارد نموده و بر روی کلید اعمال تخفیف کلیک کنید
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از های اکسپرت

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص های اکسپرت
144 comment
هنوز نظری درباره های اکسپرت ثبت نشده
تجربه خرید شما از های اکسپرت چیست؟

های اکسپرت

های اکسپرت وبسایتی است که با مراجعه به آن می‌توانید از مشاوران و متخصصان حوزه روانشناسی، روانپزشکی و حقوقی مشاوره آنلاین دریافت نمایید. البته توجه داشته باشید در صورتی که هنگام ثبت سفارش از کد تخفیف های اکسپرت استفاده نمایید حق مشاوره کمتری پرداخت خواهید نمود.

اگر به هر دلیلی به مشاوره نیاز دارید می توانید با مراجعه به وب سایت های اکسپرت و مشخص کردن موضوع مشاوره، به متخصصین آن حوزه متصل شوید و بصورت آنلاین یا تلفنی مشاوره بگیرید.

مشاوران های اکسپرت در چه موضوعاتی به کاربران مشاوره می‌دهند؟

enlightened مشاوره فردی که به صورت تخصصی در مورد مسائلی مانند خود آگاهی، تقویت مهارت های ارتباطی، سلامت روحی، اظطراب و افسردگی، اختلال روانی، استرس و فشار روانی، پرخاشگری، عصبانیت، اعتماد به نفس پایین و ... به فرد مشاوره داده می‌شود.

enlightened مشاوره خانواده که برای رفع مشکلات خانوادگی یا جلوگیری و پیشگیری از مشکلات درون خانواده کمک می‌کند. به طور مثال در مورد اختلاف بین اعضای خانواده، اعتیاد و بهبود روابط خانوادگی با یکدیگر می‌توان از این مشاوره استفاده نمود.

enlightened مشاوره ازدواج یا مشاوره پیش از ازدواج که به زن و مرد کمک می‌کند تا شناخت بهتری نسبت خود، زندگی مشترک و وظابف و مسئولیت هایی هر یک داشته باشند.

enlightened مشاوره کودک و نوجوان به حل مسائل و مشکلات رفتاری و گفتاری کودکان و نوجوانان کمک می‌کند و باعث می‌شود پدر و مادر ها در تربیت فرزند خود و رشد و پیشرفت او نقش موثر تری داشته باشند.

enlightened مشاوره جنسی یا زناشویی برای زوج هایی مناسب است که مشکلاتی فیزیکی و روحی و روانی و ... هریک باعث شده در ارتباط جنسی با یکدیگر احساس رضایت نکنند.

enlightened مشاوره تحصیلی که در مورد مسائل آموزشی، روش های یادگیری، افزایش تمرکز حواس و انتخاب رشته در دانشگاه و دبیرستان به دانش آموزان و دانشجویان کمک خواهد کرد.

enlightened مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره روانپزشکی و روانشناسی سازمانی از دیگر خدمات و مشاوره های این مرکز است.

مزایا و ویژگی های دریافت مشاوره از های اکسپرت

این روزها صرفه جویی در وقت برای افراد از مهم ترین مسائل است. شما با استفاده از این وب سایت می توانید زمان خود را مدیریت و با هماهنگی با مشاور قادر خواهند بود در ساعت دلخواه وقت مشاوره دریافت کنند. این مرکز دارای تمام مجوز های لازم است و مشاورین آن همه در حوزه فعالیت خود متخصص هستند. مقرون به صرفه بودن مشاوره نسبت به مراکز دیگر نیز از دیگر مزیت های این سامانه است.

از سایر ویژگی های سایت های اکسپرت این است که محدودیت مکانی ندارد یعنی شما در هر کجای ایران که باشید می‌توانید از خدمات مشاوره استفاده کنید. یکی از مهم ترین اصل ها در مشاوره محرمانه بودن آن است. با مشاوره گرفتن از وب سایت، های اکسپرت مطمئن باشید که تمامی اسرار شما حفظ خواهد شد. علاوه بر تمام این ویژگی ها این وب سایت انواع مقاله های مرتبط با مشاوره های خود را بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا بتوانید با مطالعه آنها مشکلات خود را تا حدی حل و فصل کنید.

چگونه از های اکسپرت مشاوره ارزان دریافت نماییم؟

برای مشاوره گرفتن با قیمت ارزان کافیست هنگام ثبت سفارش از کدهای تخفیف های اکسپرت استفاده کنید. به طور مثال کد تخفیف اولین خرید های اکسپرت که مخصوص افرادی هست که برای مرتبه اول از این سایت مشاوره می گیرند. با اعمال این کد می توانند هزینه مشاوره خود را کاهش دهند. همچنین مشتریان ثابت و دائمی این سایت با وارد نمودن کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول های اکسپرت، قادر خواهند بود از تخفیف های این سایت مشاوره آنلاین بهره مند شوند.

جدیدترین کد تخفیف های اکسپرت را از کجا دریافت کنم؟

برای دریافت مشاوره آنلاین و ارزان از سایت های اکسپرت می‌تونید از کدهای تخفیف های اکسپرت موجود در همین صفحه از سایت کانال تخفیف آف چنل استفاده نمایید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی های اکسپرت

شماره تلفن های اکسپرت : 02144457050
ایمیل : info@hiexpert.org
آدرس: تهران، پونک، بلوار میرزابابایی، پلاک 55، ساختمان اسپیناس (جنب بانک سپه) ، واحد 5 شرقی