کد تخفیف های وب

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن های وب

rating
3.89
18 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

های وب، ارائه کننده خدمات اینترنت ADSL و 4G امکان خرید بسته های ترافیک اضافی با قیمت ارزان

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف های وب
کدهای تخفیف مربوط به های وب را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی های وب

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

درباره های وب

های وب یک شرکت ارائه دهنده خدمات انتقال داده (PAP) با بیش از ۱۵ سال سابقه است که انواع سرویس های دیتا و اینترنت را به کاربران عرضه می‌کند. این مجموعه انواع سرویس های ADSL و ADSL+2 را برای مشترکین خانگی و اداری و همچنین اینترنت 4G را برای ساکنین روستا در نظر رفته است. همچنین طرح های متنوع مبتنی بر فیبر نوری و بسیاری از طرح های حرفه ای برای شرکت ها و سازمان ها ارائه می‌کند. با کد تخفیف های وب خدمات ارائه شده توسط آنها را با قیمت مقرون به صرفه تری سفارش دهید.

اگر محل زندگی شما جز آدرس های تحت پوشش این برند نیست میتوانید از سرویس دهنده های اینترنت دیگری که در سطح کشور فعال هستند استفاده نمایید. البته که باید به دنبال بسته های با حجم متناسب با نیازتان باشید ولی پیشنهاد میکنیم به صفحه <a class="cs-green-text-link" href="https://www.offch.com/shops/shatel">کد تخفيف شاتل</a> نیز سر بزنید زیرا آن مجموعه نیز پیشنهادات جذابی برای کاربران خود دارد. 

شرکت های وب در کدام مناطق اینترنت ارائه می دهد؟

این شرکت پس از ۱۰ سال فعالیت در قالب  یکی از شبکه های ارتباطی کشور، در حال حاضر با ۳۱ دفتر نمایندگی در گستره وسیعی از مناطق کشور حتی در مناطق دورافتاده و روستاها، اینترنت پرسرعت ارائه می دهد.

سرویس های سازمانی های وب شامل چه مواردی است؟

سرویس های سازمانی های وب برای مشتریانش شامل ارائه شبکه خصوصی (VPN) ، پهنای باند اختصاصی (Broad Band) ، مرکز داده (Data Center) ، رادیو ترانک عمومی و اینترنت 4G برای ادارات دولتی است.

پروانه های کسب شده توسط شرکت های وب کدام است؟

شرکت های وب با عنوان شرکت داده گستر عصر نوین در زمینه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) ، ایجاد شبکه و ارائه خدمات رادیو ترانک عمومی، انتقال داده مبتنی فناوری بی سیم ثابت، اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) نوع اول و ارائه خدمات عمومی انتقال داده ها از طریق ارتباطات ماهواره ای (SAP) پروانه کسب نموده است و در این زمینه ها به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

مشارکت شرکت ودافون با های وب به چه صورت است؟

شرکت های وب از مهر ماه سال ۱۳۹۵ با شرکت ودافون آغاز به همکاری نموده است که باعث شده تا های وب بتواند به صورت اختصاصی از توان تخصصی و فنی ودافون در ایران بهره ببرد و خدمات ودافون در بازار ایران ارائه شود. علاوه بر این، ارائه اینترنت اشیا در ایران که در حال حاضر در ۴۸ کشور دنیا در حال بهره برداری است پس از این توافق امکان پذیر شده است.

خرید سرویس ها با هزینه کمتر با کد تخفیف های وب

کسانی که علاقمند به استفاده از خدمات شرکت های وب هستند می توانند با استفاده از کد های تخفیفی که در دوره های مختلف زمانی از طرف این شرکت در اختیارشان قرار می گیرد با هزینه‌ کمتر از خدمات های وب استفاده نمایند. برای این منظور اطلاع دقیق و به موقع از جدیدترین کوپن های تخفیف های وب و دریافت کد تخفیف اهمیت دارد.

جدیدترین کدهای تخفیف های وب را از کجا دریافت کنیم؟

شما عزیزان می توانید با مراجعه و به روز رسانی این صفحه از وب سایت آف چنل همواره از جدیدترین کوپن و کد تخفیف های وب مطلع و به صورت ارزانتر از خدمات دیتا و اینترنت این شرکت در تمامی استان های کشور بهره‌مند شوید.

راه‌ های ارتباطی و تماس با های وب به چه صورت است؟

تلفن سراسری فروش و پشتیبانی : ١۵۶۵

ایمیل : info@hiweb.ir

آدرس : تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، نبش کوچه رفیق دوست، پلاک ۳۹، مجتمع های وب