مالی و سرمایه گذاری
نرم افزار حسابداری هلو
کد تخفیف نرم افزار حسابداری هلو

کد تخفیف نرم افزار حسابداری هلو

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

هلو، برنامه حسابرسی و مالی. با کد تخفیف نرم افزار حسابداری هلو نسخه های مختلف این سامانه برای اصناف، سازمان ها و شرکت ها را با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف نرم افزار حسابداری هلو
کدهای تخفیف مربوط به نرم افزار حسابداری هلو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی نرم افزار حسابداری هلو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

نرم افزار حسابداری هلو


گروه فناوری اطلاعات هلو، فعالیت خود را از سال 1377 با هدف تولید بهترین نرم افزار های مالی و حسابداری آغاز کرده است. این مجموعه در تمام سال های فعالیت خود، بر طرف کردن نیاز های همه مشاغل در حوزه مدیرت مالی را به عنوان هدف اصلی خود در نظر گرفته است. همچنین، در جهت کسب رضایت کاربران، کد تخفیف نرم افزار حسابداری هلو در اختیار آن ها قرار می گیرد. با استفاده از این کد ها می توانید خدمات متنوع این مجموعه از دوره های آموزشی تا نرم افزار های کاربردی را با قیممت کم تری خریداری کنید.

هلو، یک مجموعه کامل برای مدیریت مالی

امروز، با تلاش بی وقفه این مجموعه شما می توانید همه چیز برای یک مدیریت مالی خوب را از آن ها بخواهید. همانطور که می دانید بحث مدیریت مالی و حسابدای در تمام مشاغل و کسب و کار ها از اهمیت زیادی برخوردار است. در حقیقت، برای داشتن یک مدیریت خوب، باید همه چیز را درباره هزینه ها، درآمد و سود بدانید. در مجموعه هلو می توانید بهترین نرم افزار های حسابداری را خریداری کرده و از آن ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که این نرم افزار ها به صورت اختصاصی برای مشاغل مختلف طراحی و ساخته شده اند. به طور مثال نرم افزار های حسابداری شرکت های تولیدی، رستوران ها، طلا فروشی، محصولا آرایشی، کافی شاپ، کیلینک های زیبایی و.. از جمله این موارد هستند. علاوه براین، افزونه های مرتبط با این نرم افزار ها، اپلیکیشن های حسابداری اسپاد و انواع آنتی ویروس نیز در این مجموعه قابل خریداری هستند. به یاد داشته باشید برای این که یک نرم افزار بتواند به اندازه کافی برای شما مفید باشد باید ابتدا بدانید که چطور از آن استفاده کنید. مجموعه هلو با در نظر گرفتن این نکته، در آکادمی خود دوره های آموزشی مرتبط و بسیار کاربردی را برای شما قرار داده است. با خرید این دوره ها، کار با نرم افزار های تولیدی این مجموعه را به صورت کامل یاد می گیرید  دیگر دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت. همچنین، نرم افزار ویزیت یار برای آسان تر شدن کار ویزیتور ها در این مجموعه به شما عرضه می شود. وجود اتصال دهنده ها برای برقراری ارتباط بیسن وبسایت فروشگاهی شما ور نرم افزار حسابداری هلو هم از دیگر خدمات های این مجموعه محسوب می شود.

دلایلی که به شما می گوید چرا باید هلو را انتخاب کنید

بر خلاف تصور عمومی، شما برای داشتن یک مدیریت مالی مناسب و کاربردی، به یک نرم افزار حسابداری نیاز ندارید بلکه باید مجموعه ای از نرم افزار ها، افزونه ها وحتی دوره های آموزشی در اختیار شما قرار بگیرد. یکی از بزرگترین نقاط قوت مجموعه هلو این است که تمام این موارد را در بر دارد. ننابراین شما برای دریافت خدمات متنوع تنها کافی است به سایت این مجموعه مراجعه کنید و از سر زدن به هر پلتفرم و فروشگاه دیگر بی نیاز خواهید بود. به علاوه، استفاده بیش از 1 میلیون کاربر از مجموعه نرم افزار های هلو می تواند گواهی بر کیفیت این محصولات باشد. وجود 150 نرم افزار تخصصی صنفی، دوره های آموزشی جامع و پشتیبانی فعال و پاسخگو را نیز می تواند از دیگر مزیت های این مجموعه دانست.

استفاده از خدمات متنوع مجموعه هلو با صرف هزینه کم تر

برای خرید نرم افزار ها و دوره های آموزشی هلو با قیمت کم تر یک راه بسیار آسان وجود دارد. تنها کافی است کد تخفیف نرم افزار حسابداری هلو را از همین صفحه دریافت کرده و در هنگام ثبت سفارش مورد استفاده قرار دهید. سپس از خریدی مقرون به صرفه لذت خواهید برد.

روش های ارتباط با پشتیبانی هلو

شماره تماس: 02123067

نشانی: تهران، شهید مدرس، دستگردی شرقی، پلاک ۱۷۵

ایمیل: info@holoo.co.ir