کد تخفیف هوم کلاب

کد تخفیف هوم کلاب

هوم کلاب، مربی آنلاین ورزش در خانه و محل کار. با استفاده از کد تخفیف خرید اشتراک هاوس کلاب می توانید برای انواع زمینه های ورزشی یوگا، کاردیو، پیلاتس، فیت نس، ایروبیک، سی ایکس، بدنسازی و... هزینه کمتری پرداخت نمایید.
خیلی خوب
2 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف هوم کلاب
شرایط استفاده
  • در باشگاه ورزشی آنلاین هوم کلاب 10 روز رایگان تمرین کنید
  • ابتدا در یک دوره یک یا دو ماهه ثبت نام خود را انجام دهید
  • پس از عضویت بصورت رایگان ارزیابی جسمانی خواهید شد
  • 10 روز اول دوره را می‌توانید با مربی خود تمرین و ورزش کنید
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده هوم کلاب

کوپن و کد تخفیف هوم کلاب
منقضی شده
شرایط استفاده
  • ثبت نام در کلاس ورزشی آنلاین هوم کلاب با تخفیف 10%
  • شامل کلاس خصوصی فوق سریع فیتنس از مبتدی تا پیشرفته
  • یوگا، توانبخشی و حرکات اصلاحی، فرمدهی و بدنسازی، هوازی و..
  • با استفاده از کد فوق تا سقف 100 هزار تومان کمتر هزینه کنید
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از هوم کلاب

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص هوم کلاب
144 comment
هنوز نظری درباره هوم کلاب ثبت نشده
تجربه خرید شما از هوم کلاب چیست؟

هوم کلاب

وب سایت هوم کلاب، بستری برای انجام ورزش آنلاین است. با این استفاده از امکانات این مجموعه می‌توانید در خانه یا محل کار خود و زیر نظر مربی حرفه ای ورزش کنید. اگر وقت و حوصله رفتن به باشگاه را ندارید این سایت باشگاه را به خانه شما می آورد. نه تنها راحت تر ورزش می کنید، بلکه با استفاده از کد تخفیف هوم کلاب می توانید با قیمت کمتری در کلاس های ورزشی شرکت نمایید.

خدمات سایت هوم کلاب

هومکلاب در حقیقت یک باشگاه آنلاین است که تمام خدمات باشگاه های فیزیکی را در اختیار شما قرار می دهد. برای لاغر شدن، افزایش وزن، عضله گرفتن، رفع عوارضی مانند دیسک، افزایش آرامش و ... می توانید از مربیان و متخصصان این مجموعه کمک بگیرید. کلاس های آنلاین ایروبیک و رقص، بدنسازی، فیتنس، چربی سوزی، توان بخشی سالمندان، پیلاتس، کاردیو، یوگا، ورزش های ویژه مشاغل و ... در این سایت عرضه می شوند. اگر تا کنون ورزش نمیکردید و نمی دانید چه کلاسی برای شما مناسب تر است، با آنالیز رایگان این باشگاه بهترین کلاس و برنامه ورزشی تمرینی را خواهید یافت. هر ترم معمولاً یک ماه است و در 12 جلسه برگزار می شود.

ممکن است کلاس ورزشی آنلاین و روند برگزاری آن، سؤال بر انگیز باشد. به صورت کلی، کلاس های ورزشی به سه شکل گروهی، خصوصی و برنامه های شخصی سازی شده ارائه می شوند. زمان کلاس های عمومی از قبل تعیین شده است. همچنین، می توانید با دعوت از دوستان و خانواده خود دور هم ورزش کنید. زمان دوره های خصوصی را خودتان تعیین می کنید. ارتباط با مدرس به صورت آنلاین است و در طول هر جلسه شما و مربی همدیگر را می بینید. بنابراین، مربی می تواند حرکات شما را اصلاح کرده و از درست انجام دادن آن ها مطمئن شوید.

ویژگی ها و مزایای هوم کلاب

با استفاده از خدمات این سایت، می توانید ساده تر از هر زمانی ورزش منظم را به یک عادت تبدیل کرده و سلامت جسمانی خود را ارتقا دهید. آنالیز بدنی رایگان، امکان انتخاب و تغییر مربی، امکان شرکت در کلاس های خصوصی یا گروهی، 10 روز عضویت رایگان، امکان پرداخت ارزی و ریالی و تنوع کلاس های ورزشی از جمله مزایای این سایت هستند. علاوه بر این، تمام دوره های ورزشی این مجموعه ضمانت بازگشت وجه دارند.

آنلاین بودن جلسه های ورزش از اتلاف وقت و هزینه شما در باشگاه های مختلف جلوگیری کرده و به ورزش علاقمندتان می کند. لازم به ذکر است که برای شروع ورزش نیاز به هیچ وسیله خاصی ندارید. برنامه های ارائه شده برای حرکات بدون وسیله نوشته شده اند. انتخاب زمان در دوره های خصوصی نیز با خود شما است و می توانید ساعتی را انتخاب کنید که برای سایر کارهای شما مزاحمتی ایجاد نکند.

چگونه از هوم کلاب با تخفیف و قیمت کمتر استفاده کنیم؟

برای این که بتوانید با تخفیفات ویژه و قیمت های به صرفه از خدمات این سایت ورزشی استفاده کنید، کافی است به سایت یا اپلیکیشن آف چنل مراجعه نمایید. جدیدترین کد تخفیف هوم کلاب و تمام پیشنهادات ویژه آن از طریق همین صفحه که در حال مشاهده آن هستید می‌توانید دریافت نمایید.

راه های ارتباط با هوم کلاب

شماره تماس: 037253132410

ایمیل: HihomeCLUB@gmail.com

آدرس: Müürivahe Tänav 19, 10140 Tallinn Estonia