کد تخفیف هوسپا

کد تخفیف هوسپا

هوسپا، فروشگاه لوازم سوارکاری. با ثبت کد تخفیف هوسپا انواع وسایل مربوط نگهداری، مراقبت و تیمار اسب، نعل بندی و... را با قیمت ارزان خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
خیلی خوب
3 رای
4.67
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از هوسپا موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف هوسپا به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده هوسپا

کوپن و کد تخفیف هوسپا
منقضی شده
شرایط استفاده
  • کد تخفیف را در اولین خرید لوازم سوارکاری از هوسپا وارد کن
  • اگر مجموع مبلغ سفارش بیشتر از یک میلیون تومان باشد
  • با ثبت نمودن کوپن 50 هزار تومان صرفه جویی خواهید نمود
  • کلاه، دستکش و نیم بوت اسب سواری، زین، تاندون بند و...
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از هوسپا

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص هوسپا
144 comment
هنوز نظری درباره هوسپا ثبت نشده
تجربه خرید شما از هوسپا چیست؟

هوسپا

فروشگاه اینترنتی هوسپا فعالیت خود را از بهمن ماه 1400 آغاز کرده است. مجموعه هوسپا تلاش می کند کلیه تجهیزات سوار کاری را با سهولت و به صورت آنلاین در اختیار علاقه مندان و فعالان این رشته قرار دهد. هوسپا با ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و وارد کننده ها در راستای تأمین بهترین قیمت ها برای خرید گام بر می دارد. به علاوه، با داشتن کد تخفیف هوسپا می توانید تجهیزات مورد نیاز خود را با قیمت کم تری تهیه کنید.

محصولات فروشگاه هوسپا

برای لذت بردن از سوار کاری ابتدا لازم است که شرایط ایمنی را فراهم کنید. داشتن شرایط امن در این ورزش مشروط به استفاده از تجهیزات اختصاصی برای سوار کار و برای اسب است. به یاد داشته باشید که سوار کاری با لوازم غیر اصولی و غیر استاندارد می تواند به قیمت سلامتی افراد تمام شود. به همین دلیل، به شما پیشنهاد می کنیم که لوازم مورد نیاز خود برای این ورزش را از فروشگاه تخصصی هوسپا تهیه کنید. از جمله تجهیزات ضروری برای سوار کار که در این فروشگاه موجود است می توان به کلاه، شلوار، نیم بوت و دستکش مخصوص اشاره کرد. همچنین، شلاق، گتر سوار کاری و مهمیز هم از این طریق قابل خریداری است. از طرف دیگر، برخی وسایل هم برای آماده شدن اسب شما ضروری هستند. از جمله آن ها می توان به زین اسب، طناب، آبشخور، بانداژ، دهنه، کله گیر، رو سمی و موارد دیگر اشاره کرد که همگی در هوسپا موجود هستند. علاوه بر این، هر گونه لوازمی که برای تیمار کردن اسب و نعل بندی نیاز دارید را می توانید از هوسپا بخرید.

مزایای خرید از هوسپا

یکی از مهم ترین مزیت هایی که در مقابل خرید از این فروشگاه از آن بهره مند می شوید، پرداخت هزینه خرید درب منزل است. این موضوع می تواند برای شما اطمینان ایجاد کند. البته توجه داشته باشید که پرداخت درب منزل فقط در صورتی امکان پذیر است که مبلغ خرید شما از 300 هزار تومان بیشتر باشد. از دیگر ویژگی هایی که کاربران را به خرید از این مجموعه ترغیب می کند می توان به تخصصی بودن خدمات اشاره کرد. در این فروشگاه محصولات کاملاً استاندارد و با کیفیت بوده و تجربه یک سوارکاری ایمن و اصولی را برای شما ممکن می کنند. از دیگر مزیت های خرید از هوسپا می توان به این مورد اشاره کرد که خرید های شما در اولین فرصا ارسال می شوند. به علاوه، در صورت مناسب نبودن کالا ها امکان تعویض و تغییر سایز برای شما عزیزان فراهم خواهد بود.

چگونه از هوسپا تخفیف بگیریم؟

برای خرید محصولات این مجموعه با قیمت کم تر و با تخفیف ویژه تنها کافی است خرید خود را با کد تخفیف هوسپا انجام دهید. برای دریافت این کد باید به سایت کانال تخفیف مراجعه کنید.

ارتباط با پشتیبانی هوسپا

پشتیبانی : 09130850372

ایمیل: info@hospa.ir