کد تخفیف هوشکا

کد تخفیف هوشکا

هوشکا، آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت. با داشتن کد تخفیف هوشکا می توانید دوره های کدنویسی به زبان های مختلف و ساخت وبسایت با وردپرس و... را با قیمت کمتری تهیه کنید.
خیلی خوب
8 رای
5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف هوشکا
اعتبار تا 3 هفته دیگر
شرایط استفاده
  • دوره های آموزش طراحی سایت همراه با کد تخفیف هوشکا
  • در صورت اعمال این کوپن 50 درصد از قیمت دوره کم می شود
  • یادگیری وردپرس، جاوا اسکریپت، HTML-Css ، PHP و غیره
  • دسترسی مادام العمر، پروژه محور، همراه تمرین در پایان جلسات
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده هوشکا

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی هوشکا وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از هوشکا

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص هوشکا
144 comment
هنوز نظری درباره هوشکا ثبت نشده
تجربه خرید شما از هوشکا چیست؟

هوشکا

گروه آموزشی هوشکا در حوزه فناوری دیجیتال فعالیت می کند. دغدغه مدیر مجموعه وجود افراد غیرمتخصص در این حوزه است که در آموزش نسل های آینده در این زمینه، نقش بسیار مهمی دارند. به همین دلیل آموزشگاه آنلاین هوشکا با وجود اساتیدی مجرب و باتجربه راه اندازی شد. با وجود افراد حاذق و متخصص در هر حوزه، شکوفا شدن استعداد نسل های آتی و افزایش تخصص آن ها در زمینه های کاری مختلف، تضمین شده است. علاوه بر دوره های آموزشی و خدمات متنوع، کد تخفیف هوشکا نیز شرایطی را فراهم کرده اند که تمامی افراد دانش جو بتوانند از دوره های آموزشی با قیمتی مناسب استفاده کنند.

چه دوره های آموزشی در آموزشگاه آنلاین هوشکا تدریس می شوند؟

دوره های آموزشی که در آموزشگاه تدریس می شوند، بسیار متنوع هستند. یکی از آن ها، دوره مسیر طراحی سایت است که می توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید. دیگر دوره های آنلاین آموزشگاه عبارتند از: دوره آموزش طراحی صفحات وب، آموزش جاوااسکریپت، دوره آموزش PHP و دوره طراحی سایت با وردپرس. دوره های آموزشی به صورت کاملاْ مجازی برگزار می شوند. بدین ترتیب می توانید در یک محیط آرام و بدون آن که زمانی را صرف رفت و آمد کنید، آموزش های لازم را با بالاترین کیفیت دریافت کنید. ناگفته نماند که دوره ها تنها به آموزش دادن از طرف اساتید ختم نمی شوند. خدمات متنوع دیگری را نیز در طول دوره دریافت می کنید.

ویژگی های آکادمی هوشکا

اساتید هر حوزه از افراد باتجربه و متخصص حوزه های کاری خود هستند. قرار است در طول دوره های آموزشی، مطالب به شکلی ساده و روان به شما گفته شوند. همچنین آموزش ها به گونه ای هستند که تمامی مطالب مهم که در آینده کاری به کارتان خواهند آمد را پوشش دهند. برای تأکید بیشتر لازم است بگوییم که تمامی دوره ها با هدف ورود به بازار کار شما عزیزان برگزار می شوند. پس از گذراندن دوره ها، می توانید بدون داشتن دغدغه های پیشین، وارد بازار کار شوید و با شناخت و کسب تجربه های بیش تر در حوزه کاری مورد نظرتان به عنوان یکی از بهترین ها شناخته شوید. از دیگر ویژگی های آکادمی می توان به پشتیبانی 24 ساعته اشاره کرد. شما عزیزان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با ارسال سوالات خود با اساتید مورد نظرتان در ارتباط باشید. درست است که دوره ها به صورت آنلاین برگزار می شوند، اما خدمات و پشتیبانی به صورتی است که از یک دوره حضوری هم بیشتر با اساتید خود در ارتباط هستید. اگر هم نمی دانید که دقیقاْ کدام دوره آموزشی را برای شروع انتخاب کنید، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان و مشاوران آکادمی هوشکا دریافت کنید.

چگونه با کد تخفیف هوشکا در دوره ها با قیمتی ارزان تر شرکت کنیم؟

علاوه بر تمام دوره ها و خدماتی که تاکنون از آکادمی هوشکا شناختید، لازم است به امتیازات دیگری که مجموعه ارائه می دهد اشاره کنیم. کدهای تخفیف متنوعی در اختیارتان است تا بتوانید ارزان تر در دوره های آموزشی مورد نظرتان شرکت کنید. دوره ها را با اساتید باتجربه و پشتیبانی 3 ماهه گذرانده و وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید. هم اکنون کد تخفیف هوشکا در وب سایت آف چنل قرار داده می شوند. می توانید از همین صفحه، کد تخفیف مورد نظرتان را انتخاب و از تخفیف های جذابی، بهره مند شوید.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی هوشکا

شماره تماس: (+98) 9118695153

ایمیل: info@houshka.ir

اینستاگرام: houshka.ir

آدرس: ایران، گلستان، گرگان، کارخانه علم و فناوری گلستان