خدمات آنلاین
وزارت ارتباطات
کد تخفیف وزارت ارتباطات

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن وزارت ارتباطات

rating
3.48
23 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

اینترنت هدیه، سامانه ثبت نام هدیه های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف وزارت ارتباطات
کدهای تخفیف مربوط به وزارت ارتباطات را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی وزارت ارتباطات

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

سامانه ثبت نام هدیه های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران سامانه ای برای ثبت نام کاربران با شرایط ویژه راه اندازی نموده است که در آن برای واجدین شرایط مانند دانشجویان، خبرنگاران، معلمان و... هدیه های مناسبتی شامل بسته های اینترنت هدیه، اشتراک رایگان تلویزیون های اینترنتی مانند فیلیمو و نماوا و غیره را ارائه می دهد.

در سامانه هدایای وزارت ارتباطات چه قابلیت هایی وجود دارد؟

کاربران با استفاده از این سامانه و بر طبق مصوبات و طرح های وزارت ارتباطات می‌توانند از بسته های هدیه و رایگان استفاده نمایند. به طور مثال به همزمان با شیوع ویروس کرونا و به جهت تشویق مردم برای ماندن در خانه و رعایت پروتکل های بهداشتی، وزارت ارتباطات با همکاری سرویس های VOD مانند فیلیمو، نماوا، فیلم گردی، آیونت، آی سیما و .. به تمامی مشترکین ADSL که ثبت نام نموده بودند، اشتراک یک ماهه همراه با ترافیک رایگان هدیه داد.

یا به طور مثال برای کاهش هزینه های دانشجویان، طلاب، معلمان و معاونان مدارس و اساتید دانشگاه بسته های اینترنت رایگان را برای این افراد در نظر گرفته بود.

شرایط دریافت هدیه های مناسبتی وزارت ارتباطات چیست ؟

با توجه به مناسبت های گوناگونی که در طول سال پیش می آید، سایت هدایای مناسبتی وزارت ارتباطات هدیه هایی درخور همان مناسبت ها را اعلام می کند. برای مثال به مناسبت هفته ازدواج، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج از زوج هایی که به تازگی ازدواج خود را ثبت نموده بودند، دعوت کرد تا با ثبت نام در این سامانه از هدیه ویژه هفته ازدواج بهره‌مند گردند.

همچنین به مناسبت روز خبرنگار برای قدردانی از تلاش های شاغلین این حرفه دعوت به عمل آمد تا با ثبت نام در سامانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به دریافت هدیه خود اقدام نمایند.

البته ممکن است در برخی طرح ها، پس از ثبت نام و به منظور بررسی مشخصات ثبت نام کنندگان، چند روزی دریافت هدیه با تاخیر انجام پذیرد.

برای دریافت هدیه های مناسبتی وزارت ارتباطات چقدر فرصت داریم ؟

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران برای ثبت نام واجدین شرایط هديه های مناسبتی خود مدت زمان محدودی را مقرر می کند که در صورت ثبت نام افراد در سامانه وزارت ارتباطات در بازه زمانی تعیین شده، هدیه های در نظر گرفته شده به آن ها تعلق خواهد گرفت و در غیر این صورت امکان برخورداری از هدیه های مناسبتی برای این افراد فراهم نمی شود.

آیا این سایت برای عموم افراد نیز هدیه هایی را در نظر می گیرد؟

در برخی مواقع در این سامانه هدیه هایی برای استفاده عموم افراد جامعه در نظر گرفته می شود، برای مثال هدیه یک ماه اشتراک ۱۰۰٪ رایگان خدمات تلویزیون های اینترنتی همچون دیجیتون، سیمای همراه، تماشاخونه و غیره از هدیه هایی بوده است که امکان استفاده از آن مدتی پیش برای تمامی افراد فراهم شد و تنها با دریافت یک کد تخفیف 100% مربوط به آن در زمان مقرر همگان می توانستند از آن بهره ببرند.

چگونه می توان از جدیدترین کدهای تخفیف، طرح ها و هدیه های وزارت ارتباطات اطلاع یافت؟

برای سهولت در کار شما کاربران گرامی، جدیدترین کدهای تخفیف و هدیه های مناسبتی یا عمومی وزارت ارتباطات همواره به محض انتشار در همین صفحه از وب سایت آف چنل اطلاع رسانی می شود تا بتوانید پیش از اتمام موعد مقرر نسبت به دریافت کد تخفیف وزارت ارتباطات و یا ثبت نام در سامانه مربوط به آن اقدام نموده و از این هدایا بهره‌مند شوید.