خدمات آنلاین
اینباکسینو
کد تخفیف اینباکسینو

کد تخفیف اینباکسینو

rating
3.31
13 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

اینباکسینو، دستیار پیام رسان های داخلی و خارجی. با کد تخفیف ایناکسینو برای خرید ربات و منشی واتساپ و تلگرام و همچنین ایتا، روبیکا و بله و خدمات ارسال پیام کوتاه از این مجموعه هزینه کمتری پرداخت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف اینباکسینو
کدهای تخفیف مربوط به اینباکسینو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی اینباکسینو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

اینباکسینو

اینباکسینو یک سامانه تحت وب است که به عنوان دستیار شما در پیام رسان های داخلی و خارجی مانند واتساپ، تلگرام، ایتا، بله و روبیکا می تواند به رشد و رونق کسب و کار تان کمک می کند. این مجموعه اولین نسل منشی های آنلاین را در ایران معرفی کرده است و می توانید از آن برای سهولت در کار ها بهره ببرید. هم اکنون با دریافت کد تخفیف اینباکسینو می توانید از خدمات جذاب آن با قیمت های باور نکردنی استفاده کنید و با هزینه ای کم، پاسخگویی خود را بهتر کنید.

خدمات اینباکسینو

به دنبال گسترش شبکه های اجتماعی، بخش زیادی از خدمات خرید و فروش و مارکتینگ از این طریق انجام می شود. با این حال، اگر تعداد مشتریان شما زیاد باشد، ممکن است پاسخگویی سخت شود و یا کیفیت ارائه خدمات شما به دلیل ازدیاد افراد پایین بیاید. یک دستیار آنلاین در شبکه های اجتماعی در این مواقع می تواند بهترین یار کمکی برای شما باشد. اینباکسینو ربات هایی را طراحی کرده که این کار را برای شما انجام می دهند. از جمله خدمات این ربات ها می توان به امکان ارسال تعداد نامحدودی پیام متنی، صوتی و یا تصویری در یک مدت زمان کوتاه اشاره کرد. همچنین، این ربات ها مثل دستیار شخصی شما به صورت 24 ساعته پاسخگویی به مشتریان و بازاریابی را برای شما انجام می دهند. با استفاده از این خدمات اینباکسینو، امکان تشخیص شماره های فاقد واتس آپ و یا تلگرام برای شما فراهم می شود. در کنار موارد ذکر شده، بهره مندی از این ربات ها در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کند. پاسخ دادن به پیام هایی که چندین ساعت زمان لازم داشت، در عرض چند دقیقه انجام می شود. این سامانه، تبلیغات شما نیز با کمترین هزینه انجام می دهد، پاسخ همه مشتریان شما را بدون کم و کاست می دهد و بخشی از مسئولیت شما را از دوشتان برمی دارد.

ویژگی ها و مزایای اینباکسینو

ربات های دستیار در تلگرام و واتس آپ بدون شک از بهترین راه کارهای مدیریت کسب وکار هستند. با استفاده از آن ها فراموشی و خطاهای انسانی کاملا حذف می شود. بنابراین، کاری که در نظر دارید به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. یکی از امکانات خوبی که اینباکسینو به کاربران خود می دهد امکان استفاده از یک شماره برای چند کاربر است. به این صورت، شما و همکارانتان برای مدیریت بهتر بخش مجازی کسب و کار خود بسیار راحت تر خواهید بود.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ربات های اینباکسینو آزاد ماندن سیستم شماست. یعنی در حالی که ربات فعالیت خود را انجام می دهد شما نیز می توانید به صورت هم زمان از واتس آپ یا تلگرام خود استفاده کنید. بدیهی است که انجام هم زمان کار می تواند در وقت شما تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کند. از دیگر خدمات جذاب این مجموعه می توان از امکان انتقال داده ها نام برد. در واقع از طریق ربات های اینباکسینو می توانید اطلاعات خود را به هر پیام رسانی که می خواهید منتقل کنید. به علاوه، این ربات ها امکان اتصال به وب سرویس های اختصاصی را نیز دارند. اگر درباره استفاده از این ربات ها دچار تردید هستید، می توانید ابتدا 48 ساعت به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید و در صورت رضایت خرید کنید.

استفاده از خدمات اینباکسینو با تخفیف ویژه

اینباکسینو در جهت رونق گرفتن کسب و کار ها تخفیفات ویژه ای برای مشتریان خود در نظر می گیرد. برای مثال ارائه تخفیف 50 درصدی برای خرید اول یکی از این موارد است. به صورت کلی، اگر می خواهید از همه جشنواره ها و طرح های فروش ویژه به موقع مطلع شده و با دریافت کد تخفیف اینباکسینو از قیمت های پایین تر بهره مند شوید، حتما به سایت کانال تخفیف سر بزنید.

ارتباط با پشتیبانی اینباکسینو

تلفن: 02191690322

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان حافظ، نوفل لوشاتو، روبروی هانری کوربن، مرکز نوآوری نوفل لوشاتو