تفریح و سرگرمی
ایران اسکیپ
کد تخفیف ایران اسکیپ

کد تخفیف ایران اسکیپ

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ایران اسکیپ، رزرو جذاب ترین اتاق های فرار. با کد تخفیف ایران اسکیپ بلیط اتاق فرار هیجانی، ترسناک و تئاتر تعاملی در تهران و کرج را با قیمت ارزانی تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ایران اسکیپ
کدهای تخفیف مربوط به ایران اسکیپ را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ایران اسکیپ

ایران اسکیپ را می توان به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه توسعه پایا دانست. این مجموعه تلاش می کند تا با ارائه خدماتی در زمینه اسکیپ روم ها یا همان اتاق های فرار تجربه بی نظیری از این تفریح مهیج برای کاربران رقم بزند. ارائه کد تخفیف ایران اسکیپ را نیز می توان نمونه ای از همین تلاش ها دانست. با استفاده از این کد می توانید اتاق فرار مورد نظر خود را با صرف هزینه کم تری رزرو کنید.

ایران اسکیپ و مهیج ترین تفریحات

تا به حال چیزی درباره اتاق فرار شنیده اید؟ اتاق فرار یک بازی محبوب است و می توان گفت با تجربیات دیگر شما در زمینه تفریح و سرگرمی کاملاً متفاوت خواهد بود. در واقع، اتاق فرار یک فضای بازسازی شده مطابق یک ماجرا است که با استفاده از دکوراسیون و گاهی فعالیت اکتور های مختلف شما را به دنیای دیگری می برد. در اتاق های فرار باید به دنبال راه حل بگردید و با گذشتن از چالش های مختلف از آن محیط فرار کنید. اتاق فرار یک بازی گروهی جذاب است و در ژانر های ترسناک، معمایی و ماجراجویی طراحی می شود. در ایران اسکیپ می توانید پس از بررسی اتاق های فرار موجود بر اساس موضوع، زمان، محدودیت های سنی، تعداد بازیکنان و موارد دیگر، اسکیپ روم مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین رزرو کنید. نکته مهمی که لازم است به آن اشاره کنیم، این است که ایران اسکیپ در حال حاضر رزرو اتاق های فرار در تهران و کرج را امکان پذیر ساخته و به زودی شرایط رزرو این تفریح در شهرهای دیگر نیز فراهم می شود.

نقاط قوت و ویژگی های منحصر به فرد ایران اسکیپ

زمانی که صحبت از اتاق فرار می شود اولین چیزی که به ذهن افارد می رسد یک بازی ترسناک است. همین موضوع باعث می شود بسیاری از افارد قید این تفریح را بزنند. یکی از نقاط قوت این مجموعه این است که اسکیپ روم هایی با ژانر های متنوع به شما پیشنها می دهد. بنابراین شما می توانید با توجه به روحیات خود انتخابی داشته باشید که تفریحی مهیج و در عین حال لذت بخش را برایتان به ارمغان بیاورد. انواع مکختلف اتاق های فرار موجود در این سایت شامل ترسناک، مهیج، معمایی، تئاتر تعاملی، درام، جنایی، اکشن و تخیلی می شود. به علاوه، در مورد هر اسکیپ روم جزئیات کافی درباره میزان سختی، تعداد نفرات، مدت زمان بازی و.. ذکر شده است که می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. دارا بودن اینماد، پشتیبانی دائمی و فعال و امکان بررسی نظرات افاردی که از این بازی ها استفاده کرده ند را هم می توان به عنوان نقاط قوت این مجموعه مطرح کرد. 

رزرو اتاق فرار با هزینه کم تر با کد تخفیف ایران اسکیپ

برای رزرو اتاق فرار های مختلف با تخفیف و صرف هزینه کمتر یک راهکار ساده وجود دارد. تنها کافی است در همین صفحه کد تخفیف ایران اسکیپ را دریافت کرده و هنگام خرید از آن استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که هر کد برای رزرو اتاق خاصی تعریف شده است.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی ایران اسکیپ

شماره تماس: 021-91301612
نشانی دفتر ایران اسکیپ: هران، تهرانپارس غربی، خیابان مهرنامی، مجتمع تجاری مسکونی مرجان، پلاک 8، دفتر تیم توسعه پایا.
ایمیل: info@iranescape.com