گردشگری
ایرانگرد
کد تخفیف ایرانگرد

کد تخفیف ایرانگرد

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ایرانگرد، سامانه خرید تور داخلی و اجاره ویلا و اقامتگاه. با اعمال کوپن ها و کد تخفیف ایرانگرد تورهای یک روز ه و چند روزه برای سفر نقاط دیدنی ایران و همچنین رزرو سوئیت و آپارتمان را با قیمت مناسب و ارزان انجام دهید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ایرانگرد
کدهای تخفیف مربوط به ایرانگرد را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ایرانگرد

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ایرانگرد

ایرانگرد، وبسایت آنلاینی برای مقایسه، بررسی و رزرو تور، اقامتگاه و ویلا است. در این ویترین آنلاین، هر آنچه برای یک سفر لذت بخش نیاز دارید فراهم شده است. انواع تورهای داخلی با امکانات کامل، رزرو اقامتگاه ها و هتل های مختلف، راهنمای سفر به مقاصد پرطرفدار و ویژه ایران زمین در این وبسایت ارائه شده اند. شما می توانید با اعمال کد تخفیف ایرانگرد، از خدمات این مجموعه با قیمت ارزان تر نیز بهره مند شوید.

خدمات گردشگری ایرانگرد

در این وبسایت خدمات متنوع و گسترده ای در حوزه گردشگری ارائه شده است. برای مثال، اجاره ویلا و اقامتگاه در سراسر ایران، رزرو تورهای گروهی و طبیعت گردی، و تور لحظه آخری از خدمات ایرانگرد محسوب می شوند. تورهای گردشگری سفر به ارسباران، جواهردشت، بندر خمیر، جزیره وارمی، جهنم دره، جنگل اولنگ، دره کول خرسون، جنگل ابر، کویر لوت، سوباتان و ... در لیست خدمات و تورهای متعدد این مجموعه قرار دارند. در بخش معرفی تورهای ایرانگرد، هر آنچه که باید بدانید مطرح شده و هر سوالی که در ذهنتان نقش بسته باشد پاسخ داده شده است. برای مثال برای هر توری، عناوین بسیاری بررسی و مطرح شده اند. برخی از این موارد عبارت اند از تقویم برگزاری، خدمات، لوازم ضروری، درجه سختی، قوانین کنسلی و کجا می رویم و چه می کنیم؟ در صورتی که سوالات دیگری داشته باشید می توانید با پشتیبانی ایرانگرد نیز تماس حاصل کنید و با خیال راحت و اطمینان کامل با این مجموعه همراه شوید.

برای تجربه اقامتی بهتر و راحت در طول سفر می توانید گزینه های بیشتر را از طریق جااینجاس مشاهده کنید. با به کار بردن کد تحفیف جااینجاس هم هزینه ای که برای رزرو محل اقامت می پردازید کمتر خواهد شد.

مزایا و ویژگی های ایرانگرد

شما می توانید تنها با ثبت شماره موبایلتان در این وبسایت، پیشنهادهای ویژه تور و اقامتگاه را دریافت کنید. کارت هدیه سفر نیز با نسخه فیزیکی و آنلاین قابل دریافت است. شما می توانید با خرید این کارت برای دوستانتان، خاطره لحظاتی به یادماندنی و سفری دلنشین را تا ابد در ذهن و قلبشان جاودانه کنید. همچنین، اگر مدیر یا تصمیم گیرنده یک سازمان هستید، امکان درخواست کارت سفر سازمانی برای هدیه به همکاران نیز وجود دارد. از دیگر مزایای این وبسایت، این است که شما می توانید در صورت تمایل با مجریان تور و اقامتگاه داران نیز همکاری داشته باشید. در واقع شما خود اگر مجری تور هستید، می توانید به تیم توانمند و بزرگ ایرانگرد بپیوندید تا با همکاری یکدیگر، لحظاتی شاد و خوش را برای مسافران عزیز به ارمغان آورید.

جدیدترین کدهای تخفیف ایرانگرد را از کجا دریافت کنیم؟

اگر می خواهید با پرداخت هزینه کمتری در تورهای این مجموعه شرکت کنید یا اقامتگاه ها و ویلاها را با قیمت مناسب تری رزرو کنید، پیشنهاد می کنیم که از کد تخفیف ایرانگرد استفاده کنید. در واقع شما می توانید جدیدترین کوپن های این سامانه گردشگری را از وبسایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف (آف چنل) دریافت کنید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی ایرانگرد

شماره تلفن: 021-61169900