کد تخفیف ایران خودرو

کد تخفیف ایران خودرو

ایران خودرو، اعلام نتایج قرعه کشی و پیش فروش خودرو سواری.
خیلی خوب
9 رای
4.22
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از ایران خودرو موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف ایران خودرو به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده ایران خودرو

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی ایران خودرو وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از ایران خودرو

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص ایران خودرو
144 comment
هنوز نظری درباره ایران خودرو ثبت نشده
تجربه خرید شما از ایران خودرو چیست؟

ایران خودرو

ایران خودرو یکی از تولید کنندگان اصلی اتومبیل های سواری در ایران است. فروش تولیدات این مجموعه از طریق نمایندگی های مختلف یا وبسایت رسمی آن انجام می شود. اگر قصد خرید ماشین شخصی دارید می توانید در زمان های اعلام شده ثبت نام کنید و خودروی خود را با قیمت مناسب تهیه کنید. زمان برگزاری قرعه کشی ها و نتایج آن ها به همراه شرایط فروش ویژه از طریق همین صفحه در کانال تخفیف اطلاع رسانی می شود.

شرایط ثبت نام ایران خودرو

می دانید که بهترین راه برای خرید اتومبیل از ایران خودرو با قیمت مناسب، ثبت نام در قرعه کشی های آن است. میزان بالای تقاضا برای تولیدات این کارخانه سبب شده عرضه خودرو های آن از طریق قرعه‌کشی انجام بگیرد. یکی از دلایل این شیوه فروش، کاهش میزان اختلافی است که میان قیمت خودرو از درب کارخانه تا دست مشتری وجود دارد. سامانه یکپارچه فروش خودرو، بستری است که برای عرض خودروهای داخلی و با هدف کنترل بازار ایجاد شده است. البته، پس از مدتی این سامانه کنار گذاشته شد. در حال حاضر، پیش فروش و عرضه ماشین های ایران خودرو تنها از طریق وبسایت این شرکت امکان پذیر است.

همانطور که اشاره شد، پیش فروش اتومبیل، نیازمند نام نویسی در سایت است. این فرایند برای همه امکان پذیر نیست و مقررات خاص خود را دارد. برخی از شرایط ثبت نام ایران خودرو عبارت اند از داشتن گواهینامه رانندگی، شماره تلفن همراه به نام متقاضی، گذشت حداقل 2 سال از خرید قبلی، نداشتن پلاک فعال و برخورداری از شماره شبای بانکی. لازم به ذکر است که هر کد ملی تنها یک بار فرصت ثبت‌نام دارد و همچنین، نمی توانید در دو قرعه کشی به صورت همزمان شرکت کنید.

ثبت نام ایران خودرو طرح مادران

تمام تولیدکنندگان اتومبیل از جمله ایران خودرو موظفند ظرفیت جدایی را برای طرح مادران در نظر بگیرند. فروش ویژه ایران خودرو برای مادران که از آن به عنوان طرح جوانی جمعیت نیز یاد می شود مدل های مختلفی مانن سورن پلاس و ای ال ایکس را در اختیار خریداران قرار می دهد. همانطور که از اسم آن مشخص است این طرح فقط ویژه خانم ها است. به صورت دقیق تر، تنها مادران دارای دو فرزند یا بیشتر می توانند در این قرعه کشی ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است که فرزند دوم باید پس از 24 آبان 1400 به دنیا آمده باشد. در این طرح، در صورتی که تعداد متقاضی زیاد باشد، اولویت به مادران داده خواهد شد که در 2 سال گذشته خودرویی خریداری نکرده باشند.

اطلاع از شرایط و زمان قرعه کشی ایران خودرو

به صورت کلی، بین زمان ثبت نام و قرعه کشی و موعد تحویل خودرو حدود 3 ماه فاصله وجود دارد. به عبارت دیگر اگر زمان پیش فروش ماه آذر اعلام شده باشد، خودروی افرادی که موفق به خرید شده اند، اواخر اسفند ماه به آن ها تحویل داده خواهد شد. برای دریافت اطلاع و مشاهده نتایج قرعه کشی می توانید به سایت کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید.

راه های تماس با پشتیبانی ایران خودرو

شماره تماس: 02182272727
ایمیل: info@ikco.ir
آدرس: تهران، كيلومتر 14 جاده مخصوص كرج (بزرگراه شهيد لشكری).