تفریح و سرگرمی
ایران مافیا
کد تخفیف ایران مافیا

کد تخفیف ایران مافیا

rating
4.44
9 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

بازی ایران مافیا، تجربه هیجان انگیز بازی مافیا به صورت آنلاین با امکان مکالمه صوتی و متنی. با استفاده از کد تخفیف ایران مافیا می توانید با قیمت کمتر یا رایگان سکه های خود را افزایش دهید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ایران مافیا
کدهای تخفیف مربوط به ایران مافیا را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ایران مافیا

ایران مافیا یکی از بهترین سرگرمی هایی است که می توانید در دورهمی های خود با دوستان یا در اوقات فراغت خود داشته باشید. این بازی آنلاین را می توانید روی گوشی های اندرویدی خو نصب کرده و از ساعت ها بازی گروهی هیجانی لذت ببرید. درصورت استفاده از کد تخفیف ایران مافیا نیز می توانید هزینه کمتری برای پیشرفت در بازی بپردازید.

بازی دیگری که افراد بسیاری را مجذوب خود کرده است، بازی شب های مافیا است. اگر از کد هدیه بازی شب های مافیا در طول بازی استفاده کنید، شانس بیش تری برای برنده شدن خواهید داشت. با ثبت کد، سکه های بیشتری دریافت می کنید.

بازی ایران مافیا آنلاین

مافیا یکی از محبوب ترین بازی های گروهی است. از همین رو، یا قبلا این بازی را انجام داده اید یا درباره آن شنیده اید. این سرگرمی نوعی بازی گروهی است که اعضای آن به دو گروه تقسیم شده و باید برای برنده شدن رقابت کنند. هر فرد نقش خاصی دارد که به او اختیارات ویژه ای می دهد. بازی نیز دو فاز شب و روز دارد. شب ها اعضای مافیا می توانند برای شکست شهروندان مشورت کنند. سایر بازیکنان نیز باید با استدلال و توجه به صحبت های دیگران، هم تیمی ها خود را تشخیص داده و بقیه را از بازی بیرون کنند.

مافیا معمولا با 10 نفر انجام می شود؛ ولی می توانید تعداد اعضا را به میزان دلخواه خود زیاد کنید. جمع کردن حداقل ده نفر که همگی حوصله و علاقه کافی برای یک بازی پیچیده و طولانی را داشته باشند، راحت نیست. اینجاست که پلتفرم های آنلاین به کمک شما می آیند. ایران مافیا با قابلیت تالار صوتی خود این امکان را ایجاد کرده است که از هر کجا و در هر زمانی بتوانید با دوستان خود یا افراد جدید، بازی کنید. به سادگی می توانید افراد دیگر را پیدا کرده و از طریق گفتگوی متنی یا صوتی با آن ها بازی کنید. تمام اقدامات ممکن برای افزایش تشابه این اپلیکیشن با بازی حضوری در نظر گرفته شده است تا لذت بیشتری از بازی ببرید.

ویژگی ها و مزایای ایران مافیا

سهولت و دسترسی آسان به بازی مافیا در بسیاری از دیگر اپلیکیشن ها نیز دیده می شود. یکی از مهم ترین مزیت های این مجموعه وجود سطح بندی در آن است. همه افرادی که می خواهن مافیا بازی کنند در یک سطح مهارت قرار ندارند. ایران مافیا دارای تالار های سطح بندی شده است. در نتیجه می توانید با اشخاصی بازی کنید که به اندازه خودتان حرفه ای باشند. در نتیجه، بازی یکدست و هیجان انگیزتری خواهید داشت. علاوه بر این، 5 نقش جدید نیز به این بازی اضافه شده اند که مزیت منحصر به فردی به شمار می آید. امکان فالو کردن دیگر افراد، دریافت سکه رایگان، خرید سکه برای دوستان، چت خصوصی و راوی اختصاصی از جمله مزایای این بازی است.

دریافت سکه رایگان با کد تخفیف ایران مافیا

سکه های درون اپلیکیشن برای انجام بازی جدید یا خرید های درون برنامه کاربرد دارند. به صورت کلی، تعدادی سکه رایگان به هر کاربر اختصاص داده می شود؛ اما برای داشتن تجربه ای بهتر باید سکه های بیشتری دریافت کنید. ا طریق راه هایی مانند معرفی برنامه به دیگران می توانید هدیه رایگان دریافت کنید. علاوه بر این، می توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل از جدید ترین کد تخفیف ایران مافیا نیز اطلاع پیدا کنید. با استفاده از این کد ها نیازی به هک بازی یا دانلود نسخه های مود شده نیز نخواهید داشت.