کد تخفیف آیریس

کد تخفیف آیریس

rating
4.75
12 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آیریس، سامانه مشاوره، استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه. بیمه ارزان شخص ثالث، بدنه، درمان تکمیلی، آتش سوزی را با استفاده از کدهای تخفیف آیریس از شرکت های معتبر به صورت نقدی و اقساط خرید نمایید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آیریس
کدهای تخفیف مربوط به آیریس را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی آیریس

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

آیریس

آیریس یک سایت فروش آنلاین بیمه است که امکان استعلام قیمت، و همچنین مقایسه و خرید انواع بیمه در رشته های مختلف را برای کاربران خود فراهم نموده است.

مراحل خرید بیمه از آیریس چگونه است؟

برای خرید بیمه از آیریس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

enlightened ابتدا باید نوع بیمه ای که به آن احتیاج دارید را از منوی آیریس انتخاب نمایید. به طور مثال فرض کنید بیمه شخص ثالث خودرو را انتخاب نموده اید.

enlightened سپس باید مشخصات ماشین خود شامل نوع کاربری، مدل (سال تولید)، مقدار تخفیف عدم خسارت، تاریخ شروع و پایان بیمه نامه، مدت بیمه نامه را وارد نمایید. البته در صورتی که بیمه آتش سوزی یا رشته دیگری از بیمه را انتخاب نمایید متناسب با آن باید مشخصات خود یا مورد بیمه را وارد نمایید.

enlightened پس از آن لیستی قیمت بیمه در شرکت های مختلف به شما نشان داده می‌شود که یکی از آن ها باید انتخاب نموده و هزینه آن را واریز نمایید.

enlightened حال باید منتظر باشید تا بیمه نامه شما توسط نمایندگی یا شرکت بیمه انتخاب شده صادر شود. پس از صدور تصویر آن در سایت آیریس بارگذاری خواهد شد و در صورت نیاز نسخه کاغذی به آدرس تعیین شده از طرف شما ارسال می‌شود.

چطور می‌توان برای خرید بیمه به آیریس اعتماد نمود؟

آیریس دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و از طرفی نیز با نمایندگی های حقیقی و حقوقی معتبر و مورد تایید شرکت بیمه مرکزی همکاری می‌نماید. لذا با اطمینان می‌توانید برای خرید اینترنتی بیمه از آیریس کمک بگیرید.

چه بیمه هایی را می‌توان از سایت آیریس خرید نمود ؟

آیریس خرید آنلاین انواع بیمه را برای شما امکان پذیر نموده است. به کمک آیریس می‌توانید بیمه شخص ثالث خودرو و بیمه موتور سیکلت، بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسئولیت پزشکی، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه عمر، بیمه آسانسور، بیمه کرونا و ... را در زمانی کوتاه و و بدون نیاز به خروج از منزل خرید نمایید.

آیریس با کدام شرکت های بیمه همکاری دارد ؟

آیریس با نمایندگان شرکت های مختلف بیمه همکاری دارد و امکان خرید بیمه تقریبا از تمامی شرکت ها در این سایت امکان پذیر است. به طور مثال بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه البرز، بیمه سرمد، بیمه کارآفرین، بیمه رازی، بیمه پارسیان، بیمه سامان، بیمه ما، بیمه تجارت نو، بیمه سینا، بیمه پاسارگاد، بیمه تعاون و بیمه نوین از جمله این شرکت هاست.

چطور می‌توان از سایت آیریس بیمه را با قیمت ارزان تری خرید نمود ؟

در صورتی که بتوانید در زمان برگزاری جشنواره ها و طرح های فروش ویژه از آیریس خرید نمایید، خواهید توانست با قیمت مناسبی بیمه مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین در صورتی که از کوپن و کد تخفیف آیریس هنگام خرید یا تمدید بیمه استفاده نمایید بخشی از مبلغ بیمه را تخفیف خواهید گرفت.

جدیدترین کدهای تخفیف آیریس را از کجا دریافت کنیم ؟

شما همواره با مراجعه به همین صفحه از سایت آف چنل می‌توانید به بیشترین کد تخفیف آیریس دسترسی داشته باشید و با استفاده از کوپن و کدهای تخفیف آیریس بیمه ارزان قیمت تری را تهیه نمایید. همچنین جشنواره ها و کمپین های فروش ویژه آیریس نیز از طریق همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی آیریس

تلفن آیریس: 09100634040
ایمیل:  info@iris.ir
نشانی: مشهد، بلوار معلم، معلم ۴۳، پلاک ۲، طبقه ۳.