لوگوی آیتول

کد تخفیف آیتول

آیتول، سامانه جامع پرداخت خدمات خودرو. با کد تخفیف آیتول برای پرداخت عوارض خودرو، خلافی ماشین، رزرو نوبت معاینه فنی، خرید و تمدید بیمه شخص ثالث و بدنه اتومبیل و موتورسیکلت هزینه کمتری پرداخت نمایید.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از آیتول موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف آیتول به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده آیتول

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی آیتول وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از آیتول

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص آیتول
144 comment
هنوز نظری درباره آیتول ثبت نشده
تجربه خرید شما از آیتول چیست؟

آیتول

آیتول بستری جامع برای انجام خدمات پرداخت خورو است. این سامانه با ایجاد محیطی امن و راحت برای کاربران، دسترسی به سرویس های مرتبط با مواردی همچون عوارض خودرو، بیمه نامه، معاینه فنی و ... را فراهم کرده است. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف آیتول این خدمات را با قیمت ارزان تر نیز تهیه کنید.

دسته بندی ها و خدمات آیتول

در این وبسایت، خدمات گسترده و متنوعی ارائه شده است. پرداخت بدهی خودرو شامل خلافی، عوارض آزادراهی، مالیات نقل و انتقال خودرو، طرح ترافیک تهران، عوارض سالیانه و پارک حاشیه ای در این اپلیکیشن لحاظ شده است. همچنین، خرید انواع بیمه، شامل بیمه شخص ثالث خودرو و موتورسیکلت و بیمه بدنه خودرو نیز از خدمات آیتول به شمار می آیند. استعلام مدارک، شامل وضعیت و نمره منفی گواهینامه، کارت و سند خودرو، استعلام پلاک های فعال نیز در این وبسایت قابل دریافت اند. همچنین، خدمات غیرحضوری در تهران شامل تعویض پلاک، معاینه فنی و ترخیص خودرو را نیز می توانید از طریق این سامانه انجام دهید. علاوه بر این، تعمیر و نگهداری خودرو شامل روغن، فیلتر و باتری و تعمیرگاه خودرو از موارد خدماتی ارائه شده در آیتول هستند. برای مثال، برای رزرو تعمیرگاه، شما می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن، تعمیرگاه های مورد تأیید را به صورت آنلاین رزرو کنید. در این حین از ویژگی های این خدمت یعنی ضمانت تعمیرگاه، شفافیت هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت نیز بهره مند می شوید.

مزایا و ویژگی های آیتول

برای هر خدمت در این اپلیکیشن، بخش دانستنی ها و سوالات متداول در نظر گرفته شده که راهنما های خوبی برای آموزش و آشنایی افراد با هر موضوع است. در واقع، موارد آموزشی متعددی در رابطه با هر آنچه که نیاز است قبل از استفاده از خدمات بدانید، قرار داده شده تا پاسخگوی مناسبی برای سوالات و مشکلات احتمالی شما باشد. در قسمت پرسش های پرتکرار نیز، به سوالات متداول کاربران پاسخ داده شده است. برای مثال، در بخش معاینه فنی خودرو، مطالب مفید و آموزنده ای در این زمینه برای کاربران آورده شده است. مراحل دریافت معاینه فنی خودرو، مدارک مورد نیاز و هزینه های معاینه فنی از این قبیل اند.