لوگوی جان اسنک

کد تخفیف جان اسنک

جان اسنک، برند زنجیره ای اسنک در ایران. با استفاده از کد تخفیف جان اسنک که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده برای سفارش انواع اسنک مخصوص، اسنک مرغ و قارچ، سیب زمینی، نوشابه و... هزینه کمتری پرداخت کنید و با قیمت ارزان تری خرید کنید.
خیلی خوب
8 رای
4.88
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف جان اسنک
تعداد محدود
شرایط استفاده
  • از چرخونه شانس جان اسنک کد تخفیف هدیه بگیرید
  • پس از ورود باید نام و شماره موبایل خود را وارد نمایید
  • با چرخاندن گردونه یک کد تخفیف برایتان پیام می‌شود
  • به صورت شانسی از 2 الی 30 درصد تخفیف خواهید گرفت
  • بیشتر

کوپن های تخفیف منقضی شده جان اسنک

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی جان اسنک وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از جان اسنک

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص جان اسنک
144 comment
هنوز نظری درباره جان اسنک ثبت نشده
تجربه خرید شما از جان اسنک چیست؟

جان اسنک

جان اسنک برند زنجیره ای اسنک در ایران است که از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد. کیفیت در ارائه خدمات سبب افزایش و جلب رضایت مشتریان این فروشگاه شده و توانسته است شعب خود را افزایش دهد. اگر می خواهید لذت غذا خوردن در یکی از بهترین فست فود های ایران را تجربه کنید، از کد تخفیف جان اسنک استفاده کنید تا هزینه کمتری بپردازید.

خدمات جان اسنک

این رستوران زنجیره ای در حوزه فست فود و به صورت اختصاصی تر در زمینه عرضه انواع اسنک فعالیت می کند. تمرکز بر یک حوزه خاص باعث شده است این مجموعه بتواند بهترین باشد. با مراجعه به هر یک از شعب این رستوران می توانید انواع اسنک های مخصوص، مرغ و قارچ، سیب زمینی و ... را با بهترین کیفیت تهیه کنید. بیش از 30 شعبه در تهران، بوشهر و سراسر استان اصفهان این امکان را به شما می دهد که به سادگی به غذایی خوشمزه و لذیذ دسترسی داشته باشید.

یکی از نکات بسیار مهم درباره این مجموعه کیفیت مواد اولیه به کار رفته در اسنک های آن است. این شرکت دارای 2 کارخانه تولیدی، یک کارخانه نان، یک گلخانه و یک دامداری است. با استفاده از ظرفیت تولیدی این مجموعه، فراهم کردن مواد اولیه تازه و با کیفیت به صورت مستقیم، علاوه بر افزایش سلامت و بهبود طعم غذا سبب کاهش قیمت آن نیز شده است.