کد تخفیف جارین

کد تخفیف جارین

rating
5
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

جارین، سامانه ارائه کننده خدمات ارسال پیام انبوه واتساپ. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف جارین که در ادامه همین صفحه قرار داده می‌شود، می‌تونید پنل واتساپ را با قیمت ارزان تری تهیه کنید و به تعداد زیاد و بدون مسدودی به مشتریان و کاربران خود پیا ارسال نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف جارین
کدهای تخفیف مربوط به جارین را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی جارین

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

جارین

جارین یک ارائه دهنده پنل های واتساپی است که برای ارسال انبوه پیام کاربرد دارد. اگر به دنبال راهی برای ارسال پیام به مشتریان و انجام تبلیغ هستید، این پنل بهترین بستر برای این کار است. ممکن است تصور کنید قابلیت های این اپلیکیشن شبیه ربات های واتساپ است؛ اما خدمات این سامانه بسیار گسترده تر است و شما می توانید با استفاده از کد تخفیف جارین، با قیمت کمتری از این خدمات استفاده کنید.

خدمات جارین

جارین یک پنل واتساپ است. این پنل ها برای ارسال پیام انبوه در این پیام رسان طراحی شده اند. ارسال پیام یکی از شیوه های متداول تبلیغات برای جذب و حفظ مشتری است. مسئله این است که با گسترش تکنولوژی، شیوه های تبلیغاتی شما هم باید به روز شوند. ارسال پیامک دیگر کارایی سابق را ندارد؛ زیرا بسیاری از افراد بدون نگاه به این پیام ها آن ها را پاک می کنند. پنل های واتس اپ جایگزینی بهتر و کارآمد تر برای پیامک هستند. امکان دیده شدن و خواندن پیام هایی که از طریق واتساپ ارسال می شوند بیشتر بوده و به تبع، ارتباط شما با مشتری افزایش پیدا می کند.

ارسال روزانه تعداد زیادی پیام از هر اکانت شبکه های اجتماعی یا پیام رسان ها باعث می شود آن حساب کاربری مسدود شود. این پنل به شما اجازه می دهد بدون محدودیت و بدون نگرانی از مسدود شدن اکانت خود، پیام ارسال کنید. نه تنها به مخاطبان و مشتریان خود پیام ارسال می کنید، بلکه از طریق وب سرویسی که به شما ارائه می شود هم می توانید هر وبسایت یا اپلیکیشنی که دارید را به این پنل وصل کنید. با این کار در واقع وبسایت شما به واتساپ متصل شده و می توانید اطلاع رسانی های مربوط به سایت را از این طریق انجام دهید. علاوه بر این، چون پیام ها در بستر یک پیام رسان ارسال می شوند، محدودیتی در تعداد کاراکتر پیام نداشته و می توانید عکس، فایل، ویدئو و ... نیز ارسال کنید.

این مجموعه، خدمات خود را در قالب سه پنل اقتصادی، شرکتی و تجاری ارائه می کند که هر کدام امکانات و ویژگی های مختلفی را در اختیار شما می گذارند. برای مثال، در بسته اقتصادی ارسال پیام با یک خط و در بسته تجاری ارسال پیام با 20 خط مختلف امکان پذیر است. هر بسته نیز تعدادی پیام رایگان دارد و هزینه پیام های غیر رایگان نیز در بسته تجاری کمتر از بقیه است.

تفاوت پنل واتساپ با ربات های واتساپ  چیست؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که پنل های واتساپ شبیه ربات ها هستند و تفاوتی ندارند؛ اما این درست نیست. بله، هر دو برای ارسال انبوه پیام کاربرد دارند؛ اما امکانات پنل ها گسترده تر است. اولین و مهم ترین تفاوت این دو، در نیاز به سیستم است. استفاده از ربات ها ملزم به داشتن یک سیستم فعال است؛ اما برای استفاده از پنل ها نیازی به سیستم ندارید و حتی می توانید تنظیمات آن را از طریق موبایل هم انجام دهید. از طرف دیگر، می توانید پنل را به وب سرویس متصل کرده و از این طریق از امکانات بیشتری استفاده کنید. هزینه استفاده از پنل نیز کمتر از ربات ها است.

مزایا و ویژگی های جارین

در مقایسه با دیگر شیوه های ارسال انبوه پیام، مانند ارسال پیامک، خدمات پنل ها کارایی بیشتری دارد و در رسیدن به هدف خود که جذب بیشتر مشتری است موفق تر عمل می کند. این سامانه به شما اجازه می دهد که پیام ها را با شماره و اکانت خود ارسال کنید؛ اما در عین حال از مسدود شدن حساب کاربری شما جلوگیری می کند. خدمات و محصولاتی که از این سایت تهیه می کنید هم 7 روز ضمانت بازگشت وجه دارند. علاوه بر این، استفاده از پنل ها به صورت کلی، باعث افزایش مشارکت افراد در نظرسنجی ها، افزایش فروش و افزایش اعتماد به فروشنده می شود. همچنین، می توانید قبل از خرید از مشاوره رایگان سایت استفاده کنید یا در صورت بروز سؤال و مشکل، از پشتیبانی 24 ساعته کمک بگیرید.

چگونه با قیمت کمتری از خدمات جارین استفاده کنیم؟

پنل های واتساپی این سایت با قیمت های مختلفی ارائه می شوند؛ اما شما می توانید با استفاده از بن های هدیه آن ها را ارزان تر خریداری کنید. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف (آف چنل) می توانید جدیدترین کد تخفیف جارین را دریافت کرده و خریدی به صرفه تر را تجربه کنید.

راه های ارتباط با جارین

شماره تماس: 03134545561
ایمیل: info@jarin.ir
آدرس: اصفهان، خیابان برازنده، ابتدای خیابان الهیه، پلاک 3.