لوگوی جابینجا

کد تخفیف جابینجا

جابینجا، وبسایت استخدامی در بهترین شرکت های ایران. برای استخدام و درج آگهی کاریابی در بازار کار با کد تخفیف جابینجا هزینه کمتری علاوه بر امکان ساخت رزومه رایگان پرداخت نمایید.
خیلی خوب
3 رای
4.33
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از جابینجا موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف جابینجا به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده جابینجا

کوپن و کد تخفیف جابینجا
شرایط استفاده
  • بدون محدودیت سفارش اول
  • مخصوص خرید بسته‌های اشتراکی
  • سه‌ماهه، شش‌ماهه، و یا یک‌ساله

نظرات و تجربه خرید از جابینجا

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص جابینجا
144 comment
هنوز نظری درباره جابینجا ثبت نشده
تجربه خرید شما از جابینجا چیست؟

جابینجا

جابینجا پلتفرم کاریابی و استخدام است که کارفرمایان و کارجویان از طریق آن می توانند آگهی نیازمندی ثبت کرده یا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. هم کاریابی و هم استخدام نیرو هر دو فرایند هایی پیچیده و زمانبر هستند؛ اما این سامانه بستری را فراهم کرده است که افراد زودتر سازمان مورد نظر خود را پیدا کنند. این سایت امکانات و قابلیت های متعددی را برای سهولت کاربران خود فراهم کرده است که در ادامه بیشتر به آن ها می پردازیم. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف جابینجا هزینه کمتری برای استفاده از این خدمات بپردازید.

خدمات جابینجا

بسیاری از افراد می خواهند مشغول به کار شوند یا شغل جدیدی پیدا کنند؛ اما دسترسی لازم را به شرکت ها یا آگهی های استخدامی آن ها ندارند. به همین دلیل، روند کاریابی برای آن ها به بن بست می خورد. راهکار چیست؟ استفاده از پلتفرمی مانند جابینجا می تواند تا حد زیادی این مشکل را برطرف کند. شما به عنوان کارجو می توانید موقعیت های شغلی مختلف را بر اساس توانایی، مهارت ها و علایق خود جستجو کنید و برای آن ها رزومه ارسال کنید. بیش از 8000 شرکت مختلف در این سایت کاریابی حضور دارند که می توانید برای کار در آن ها تقاضا کنید. رزومه ندارید؟ این مشکل هم توسط این سامانه برطرف شده است. با استفاده از رزومه ساز آنلاین می توانید در عرض 10 دقیقه یک CV کاملاً استاندارد بسازید و آن را از طریق همین سایت یا دیگر پلتفرم ها به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، هر زمان که بخواهید می توانید آن را تغییر داده یا ویرایش کنید.

یافتن شغل راحت نیست؛ اما استخدام نیروی کار هم دشواری های خودش را دارد. اول از همه، ممکن است در حوزه مورد نظر شما، تعداد نیروهای متخصص زیاد نباشد یا نتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. از طرفی، اگر سعی کنید به شیوه های سنتی آگهی منتشر کنید، محدودیت های جغرافیایی می تواند مانع از یافتن شخص مناسب شود. علاوه بر این، معمولاً شرایط تعداد کمی از افرادی که به اعلان شما پاسخ می دهند، واقعاً مناسب آن موقعیت شغلی است. یکی دیگر از مزیت های استفاده از این سامانه این است که تعداد رزومه های نامرتبط در آن به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. با ایجاد موقعیت های دورکار هم متخصصان از هرجای ایران می توانند همکاری خود با شما را آغاز کنند.