کد تخفیف جابینجا

کد تخفیف جابینجا

rating
4.33
3 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

جابینجا، وبسایت استخدامی در بهترین شرکت های ایران. برای استخدام و درج آگهی کاریابی در بازار کار با کد تخفیف جابینجا هزینه کمتری علاوه بر امکان ساخت رزومه رایگان پرداخت نمایید.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف جابینجا
کدهای تخفیف مربوط به جابینجا را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی جابینجا

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

جابینجا

جابینجا پلتفرم کاریابی و استخدام است که کارفرمایان و کارجویان از طریق آن می توانند آگهی نیازمندی ثبت کرده یا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. هم کاریابی و هم استخدام نیرو هر دو فرایند هایی پیچیده و زمانبر هستند؛ اما این سامانه بستری را فراهم کرده است که افراد زودتر سازمان مورد نظر خود را پیدا کنند. این سایت امکانات و قابلیت های متعددی را برای سهولت کاربران خود فراهم کرده است که در ادامه بیشتر به آن ها می پردازیم. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف جابینجا هزینه کمتری برای استفاده از این خدمات بپردازید.

خدمات اپلیکیشن جابینجا

بسیاری از افراد می خواهند مشغول به کار شوند یا شغل جدیدی پیدا کنند؛ اما دسترسی لازم را به شرکت ها یا آگهی های استخدامی آن ها ندارند. به همین دلیل، روند کاریابی برای آن ها به بن بست می خورد. راهکار چیست؟ استفاده از پلتفرمی مانند جابینجا می تواند تا حد زیادی این مشکل را برطرف کند. شما به عنوان کارجو می توانید موقعیت های شغلی مختلف را بر اساس توانایی، مهارت ها و علایق خود جستجو کنید و برای آن ها رزومه ارسال کنید. بیش از 8000 شرکت مختلف در این سایت کاریابی حضور دارند که می توانید برای کار در آن ها تقاضا کنید. رزومه ندارید؟ این مشکل هم توسط این سامانه برطرف شده است. با استفاده از رزومه ساز آنلاین می توانید در عرض 10 دقیقه یک CV کاملاً استاندارد بسازید و آن را از طریق همین سایت یا دیگر پلتفرم ها به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، هر زمان که بخواهید می توانید آن را تغییر داده یا ویرایش کنید.

یافتن شغل راحت نیست؛ اما استخدام نیروی کار هم دشواری های خودش را دارد. اول از همه، ممکن است در حوزه مورد نظر شما، تعداد نیروهای متخصص زیاد نباشد یا نتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. از طرفی، اگر سعی کنید به شیوه های سنتی آگهی منتشر کنید، محدودیت های جغرافیایی می تواند مانع از یافتن شخص مناسب شود. علاوه بر این، معمولاً شرایط تعداد کمی از افرادی که به اعلان شما پاسخ می دهند، واقعاً مناسب آن موقعیت شغلی است. یکی دیگر از مزیت های استفاده از این سامانه این است که تعداد رزومه های نامرتبط در آن به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند. با ایجاد موقعیت های دورکار هم متخصصان از هرجای ایران می توانند همکاری خود با شما را آغاز کنند.

آگهی منتشر شده در جابینجا به مدت 60 روز در لیست فرصت های شغلی قرار می گیرد و به اطلاع افرادی می رسد که اطلاعاتشان با خواسته های شما مطابقت دارد. سپس می توانید درخواست های ارسالی را بررسی کرده و شخص مناسب سازمان خود را از میان آن ها پیدا کنید. اگر به دنبال کارآموز باشید، درج درخواست برای شما رایگان خواهد بود. برای سایر موقعیت های کاری هم می توانید با استفاده از تخفیف های ارائه شده، هزینه کمتری پرداخت کنید.

مزایای سایت استخدام و کاریابی جابینجا

برای هر فرد متخصصی تعدادی پیشنهاد کار وجود دارد؛ اما جابینجا تعداد این فرصت های شغلی را بیشتر کرده و گزینه های بهتری را پیش روی شما می گذارد. بنابراین، این امکان را دارید که پیش از هر چیزی انتخاب های خود را بسنجید و انرژی خود را صرف کارهایی که مناسب شما نیستند، نکنید. علاوه بر این، هنگام جستجو میان هزاران موقعیت کاری، می توانید نتایج آن را با فیلتر های مختلف محدود کنید. برای مثال، شاید دوست داشته باشید دورکاری کنید یا شهر خاصی مانند تهران، اصفهان و ... را برای محل کار در نظر دارید. کافیست این فیلتر ها را انتخاب کنید تا گزینه هایی به شما نشان داده شود که تطابق بیشتری با خواسته های‌تان دارند. یکی دیگر از مزایای این سامانه کاریابی، امکان دریافت ایمیل های اطلاع رسانی است. با فعال کردن این قابلیت، مرتبط ترین فرصت های شغلی از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند شد.

درج آگهی استخدام یکی از ساده ترین و به صرفه ترین راه های اطلاع رسانی است. این سامانه گارانتی رضایت و بازگشت پول را دارد و در صورت عدم رضایت وجه پرداختی شما بدون شرط بازگشت داده می شود. شما می توانید رزومه های دریافتی را در پنل خود مشاهده و مدیریت کنید، وضعیت درخواست ها را از همانجا به متقاضی اطلاع دهید و از پشتیبانی قوی جابینجا نیز برخوردار شوید. امکان اشتراک گذاری موقعیت های کاری در شبکه های اجتماعی، تحلیل و بهینه سازی آن ها و جست و جوی پیشرفته در پروفایل افراد نیز از دیگر مزایای استفاده از این پلتفرم به شما می آیند.

چگونه با کد تخفیف جابینجا هزینه کمتری بپردازیم؟

ساخت رزومه و ارسال آن برای شرکت های مختلف در این سایت رایگان است؛ اما برای انتشار آگهی باید مبلغ مشخصی را پرداخت کنید. البته، می توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل از پیشنهادات ویژه و جدیدترین کد تخفیف جابینجا مطلع شوید. با استفاده از این کدها با قیمت کمتری از خدمات کاریابی بهره مند می شوید.

راه های تماس با پشتیبانی جابینجا

ایمیل: hi@jobinja.ir