کد تخفیف جاب ویژن

کد تخفیف جاب ویژن

جاب ویژن، سایت کاریابی و استخدامی در گروه های شغلی مختلف. با استفاده از کد تخفیف جاب ویژن به سادگی شغل مورد نظر خود را با شرایط مطلوب پیدا کنید.
خیلی خوب
6 رای
4.5
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از جاب ویژن موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف جاب ویژن به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده جاب ویژن

کوپن و کد تخفیف جاب ویژن
شرایط استفاده
 • تخفیف ۱۰۰٪ رایگان آزمون های خودشناسی جاب ویژن
 • بررسی تناسب بین شغل و ویژگی های شخصیتی فردی شما
 • انواع تیپ شخصیتی درونگرا، برونگرا، کارآفرین، تحلیلگر و...
 • برای شغل های معاون اداری، حسابدار، بازاریابی، آکادمیک و..
 • بیشتر
کوپن و کد تخفیف جاب ویژن
شرایط استفاده
 • بدون محدودیت سفارش اول
 • ثبت‌نام رایگان در هر یک از آزمون‌های جاب‌ویژن
 • خودشناسی و ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی و فردی
 • شرکت در آزمون با مراجعه به "لینک خرید"
کوپن و کد تخفیف جاب ویژن
شرایط استفاده
 • بدون محدودیت سفارش اول
 • مخصوص تمام آزمون‌های خودشناسی

نظرات و تجربه خرید از جاب ویژن

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص جاب ویژن
144 comment
هنوز نظری درباره جاب ویژن ثبت نشده
تجربه خرید شما از جاب ویژن چیست؟

جاب ویژن

جاب ویژن سایت ارائه دهنده خدمات کاریابی و استخدام است که کارجویان و کارفرمایان می توانند از طریق آن نیروهای مورد نیاز یا شغل مناسب خود را پیدا کنند. علاوه بر کاریابی می توانید از این سامانه برای ساخت رزومه و یادگیری مهارت های جدید و کاربردی نیز استفاده کنید. به کار بردن کد تخفیف جاب ویژن نیز سبب می شود هزینه کمتری برای خدمات این سایت بپردازید.

خدمات جاب ویژن برای کارجویان

بیش از 1.5 میلیون نفر از این سامانه برای کاریابی استفاده می کنند؛ اما چرا؟ این سایت یکی از بزرگترین سایت های کاریابی ایران است که با استفاده از آن می توانید شانس خود برای یافتن شغل مناسب و استخدام در موقعیت دلخواهتان را افزایش دهید. یکی از مشکلات موجود در زمینه یافتن کار نبود راه ارتباطی مناسب میان افراد جویای کار و شرکت ها است. با عضویت در این سایت، این مشکل از میان برداشته شده و افراد با مهارت های مختلفی در هر زمینه از جمله برنامه نویسی، بازاریابی، لجستیک، پزشکی، حسابداری، مدیریت، منابع انسانی، مهندسی و ... می توانند با ساخت و ارسال رزومه به ده ها موقعیت شغلی مختلف دسترسی داشته باشند. برای راحت تر شدن این فرایند هم می توانید نتایج جستجوی جاب ویژن را بر اساس شهر های مورد نظرتان مانند تهران، کرج، اصفهان و ... فیلتر کنید.

رزومه ساز دو زبانه این پلتفرم این امکان را به شما میدهد که به سادگی در عرض چند دقیقه یک رزومه حرفه ای بسازید. سیستم انطباق هوشمند نیز گزینه های مطابق با مهارت ها و دانش شما را پیشنهاد می دهد. جدیدترین آگهی های استخدام براساس عملکرد شما نیز از طریق پنل کاربری، ایمیل و ... به اطلاعتان می رسد. علاوه بر این، می توانید با استفاده از آزمون های مختلف، به شناخت بهتری از خود و ویژگی های شخصیتی تان دست پیدا کنید. امکان ارائه اطلاعات اضافه بر رزومه برای کارفرما، شبکه اجتماعی قوی، وجود سازمان های معتبر و برگزاری نمایشگاه های کار در سراسر کشور از جمله دیگر مزیت های این پلتفرم است.

بدیهی است که افزایش مهارت ها و توانایی ها ارتباط مستقیمی با بیشتر شدن فرصت های کاری و ارتقا کیفیت آن ها دارد. این سایت دوره های آموزشی مختلفی را نیز برای یادگیری مهارت های کاربردی ارائه می دهد. با گذراندن هر یک از این آموزش ها نشانی کنار رزومه شما قرار می گیرد که بیانگر تأیید مهارت های شما است و سبب می شود رزومه شما بالا تر از بقیه کاربران قرار بگیرد. لازم به ذکر است که ثبت و نام و ساخت رزومه در این مجموعه رایگان است.

جاب ویژن برای کارفرمایان

یافتن و استخدام نیروی کار ماهری که همراه و همسو با ارزش های سازمان شما باشد کاری زمانبر است. با عضویت در این سایت به عنوان کارفرما این امکان را دارید که برای موقعیت های مورد نیاز خود آگهی ثبت کنید و با انتشار آن به افرادی که مناسب این شغل هستند دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، این امکان را دارید که از بانک رزومه این سایت استفاده کنید. در این بخش می توانید با فیلتر های مختلف رزومه هایی را پیدا کنید که انطباق زیادی با خواسته های شما دارند و آن ها را نشان دار کرده یا حتی خریداری و ذخیره کنید. برای افزایش ارتباطات و ارتقای برند خود نیز می توانید در نمایشگاه های کاری که توسط این سایت برگزار می شوند غرفه رزرو کنید. استفاده از این خدمات رایگان نیست؛ اما طرح ها و تخفیفاتی برای کاهش هزینه ها وجود دارد.

چگونه با کد تخفیف از خدمات جاب ویژن استفاده کنیم؟

برخی از امکانات ارائه شده در این سامانه مانند آزمون ها، دوره های آموزشی، ثبت آگهی، شتاب دهنده آگهی و ... رایگان نیستند. شما می توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن آف چنل کانال تخفیف از جدیدترین کد تخفیف جاب ویژن برای کاهش هزینه های خود استفاده کنید.

راه های تماس با پشتیبانی جاب ویژن

ایمیل: info@jobvision.ir

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، کندروی یادگار امام، نرسیده به بلوار بهزاد، ساختمان یاسمن، پلاک 1، طبقه 6، واحد 11