کد تخفیف کاران

کد تخفیف کاران

rating
5
3 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کاران، وبسایتی تخصصی برای کاریابی است. با استفاده از کد تخفیف کاران خدمات درج آگهی استخدامی را با کمترین هزینه انجام دهید. همچنین سایر سرویس ها مانند ساخت رزومه حرفه ای، انجام تست های شخصیت شناسی و ارزیابی رزومه را به صورت رایگان انجام دهید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کاران
کدهای تخفیف مربوط به کاران را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید کاربران
مشاهده بیشتر
0
0
0
0
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کاران

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کاران 

کاران یک پلتفرم تخصصی کار است که از سال 1397 با هدف پاسخگویی به نیازهای صنعت استخدام کشور راه اندازی شد. موتور جستجوی این پلتفرم امکان یافتن تمام فرصت های استخدامی را برای شما آسان می کند. کارجویان می توانند از این طریق با شرکت ها آشنا شوند و با کمک رزومه ساز آنلاین در بازار کار و استخدام ایران فعال باشند. برای استفاده از خدمات پلتفرم کاران با هزینه ای بسیار کمتر کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف کاران استفاده فرمایید.

خدمات سایت کاران

تیم این پلتفرم متشکل از متخصصان حوزه منابع انسانی، کارشناسان جذب و استخدام و تیم قدرتمند فنی و تحلیلگران داده می باشد. سرویس آگهی استخدامی کاران به شما کارفرمایان عزیز کمک می کند به ساده ترین شکل ممکن آگهی شغلی آنلاین خود را ثبت کنید. به این ترتیب، مرتبط ترین و مناسب ترین رزومه کارجویان برای شما ارسال می شود. از جمله خدمات کاران کمک به کارفرمایان از جذب کارآموز تا استخدام افراد حرفه ای برای سطوح بالا و موقعیت های شغلی گوناگون است. این مجموعه برای ثبت آگهی استخدامی بسته های مختلفی دارد. از جمله این موارد، بسته های ثبت آگهی استخدام اصناف و فروشگاه ها است. اگر صاحب کار صنفی یا فروشگاهی هستید می توانید برای درج آگهی استخدامی خود از این بسته استفاده کنید که انواع متفاوتی داشته و با قیمت های مختلف قابل خرید است.

درصورتی که صاحب کسب و کار شرکتی و نهاد و سازمان های دولتی و خصوصی هستید، می توانید برای درج آگهی خود از بسته های شرکتی استفاده کنید. آگهی های استخدامی شرکتی پس از ثبت و انتشار به مدت یک ماه در کاران نمایش داده می شود. علاوه بر این، شما می توانید برای استخدام پرستار کودک، باغبان، مترجم و ... از بسته آگهی استخدامی شخصی استفاده کنید. آگهی استخدامی شخصی به مدت 10 روز در  کاران به نمایش گذاشته می شود. از طرفی دیگر اگر به دنبال کار می گردید عنوان شغلی مد نظر خود را در موتورجستجوی هوشمند این پلتفرم وارد کنید. به این طریق، تمامی فرصت های استخدامی از سراسر وبسایت های کشور نمایش داده می شود.

ویژگی ها و مزایای کاران

پس از ثبت نام در این وبسایت، می توانید به کمک رزومه ساز آنلاین، به سرعت یک پروفایل حرفه ای بسازید. از این طریق می توانید برای آگهی های استخدامی درخواست همکاری کنید. به این ترتیب، صاحبان مشاغل با شما تماس می گیرند. با فعال کردن بسته «معــرفی‌ام کن» به کارفرمایان معرفی می شوید. رزومه شما در اسرع وقت برای آگهی های شغلی مرتبط با مهارت و توانایی های شما ارسال می شود.

یکی دیگر از مزایای کاران، رزومه ویدوئویی است. شما می توانید ویدوئو کوتاهی که با موبایل خود ضبط می کنید را در پروفایل خود قرار دهید. در این ویدوئو می توانید به صورت خلاصه از خودتان و سوابق تحصیلی و تجربیات شغلی خود صحبت کنید. ویدوئو رزومه نسل جدید رزومه های کاری است که در مقایسه با رزومه های کاغذی سنتی اثربخشی بیشتری دارد. دیدن یک ویدئو در مقایسه با صدها فایل رزومه سنتی، شانس استخدام شما را در شغل دلخواهتان افزایش می دهد. با این روش شما حرفه ای تر دیده می شوید و نقاط قوت شما پررنگ تر دیده می شود.

چگونه از کاران تخفیف بگیریم؟

برای استفاده از خدمات این مجموعه با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف کاران استفاده کنید. برای دریافت جدید ترین کد های این پلتفرم می توانید به وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید و لذت بیشتری از خریدتان ببرید.

راه های ارتباطی با پشتیبانی کاران

تلفن: +9821 41767830

آدرس : تهران، یوسف آباد، خیابان سی و یکم، نبش ابن سینا، پلاک 111،طبقه سوم