خدمات آنلاین
کاردان خودرو
کد تخفیف کاردان خودرو

کد تخفیف کاردان خودرو

rating
4.5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کاردان خودرو، کارشناسی تخصصی خودرو در محل ویژه شهر تهران و کرج برای تشخیص رنگ، عیب یابی فنی و مشاوره قیمت همراه با ارئه گواهی معتبر.

کانال تخفیف
در حال حاضر کد تخفیف فعالی موجود نیست.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کاردان خودرو
کدهای تخفیف مربوط به کاردان خودرو را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کاردان خودرو

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کاردان خودرو

در صورتی که قصد خرید یا فروش خودروی کارکرده دارید می‌توانید از کارشناسان سایت کاردان خودرو برای دریافت مشاوره و کارشناسی قیمت اتومبیل کمک بگیرید. ممکن است قصد فروش و تعویض خودروی خود را داشته باشید یا بخواهید اتومبیل دست دوم خریداری کنید. در هر حالت، برای اینکه مطمئن شوید در معامله ای درست و عادلانه شرکت دارید، می توانید از این سرویس استفاده کنید. با استفاده از کد تخفیف کاردان خودرو نیز هزینه خدمات کارشناسی کمتر خواهد شد.

کاردان خودرو چه خدماتی را به کاربران خود ارائه می‌کند؟

کاردان خودرو با بهره گیری از کارشناسان خبره خدمات کارشناسی تخصصی قیمت خودرو در محل را به کاربران و مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین با استفاده از تجهیزات فنی مانند دستگاه دیجیتال رنگ برای تشخیص رنگ خودرو یا عیب یابی فنی ماشین، قیمت و ارزش واقعی ماشین را به شما اطلاع خواهند داد. کارشناسی خودرو کاری کاملاً تخصصی است که انجام آن نیاز به شخص ماهر و دستگاه های ویژه عیب یابی دارد. این کارشناسی زمانی مورد نیاز است که شخصی قصد خرید یا فروش خودروی دست دوم داشته باشد و با استفاده از آن می توان ارزش حقیقی آن خودرو را تعیین کرد. برای کسب اطمینان از کیفیت خدمات و اطلاع از شیوه ارزیابی می توانید نمونه کارشناسی های انجام شده را در سایت مشاهده کرده و همچنین، نظرات دیگر کاربران را مطالعه کنید.

خدمات مشتریان قوی، توانایی فنی بالا، تجربه کارشناسان، استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و دستگاه ها، ارائه گواهی کارشناسی معتبر و سرعت در خدمات رسانی از جمله مزایای این سامانه است.

کاردان خودرو در کدام شهرها فعالیت دارد؟

در حال حاضر دریافت سرویس کارشناسی قیمت خودرو توسط کاردان خودرو در شهرهای تهران و کرج امکان پذیر است و به زودی به سایر شهرهای ایران نیز راه خواهد یافت.

نحوه ثبت درخواست کارشانسی قیمت ماشین در کاردان خودرو به چه صورت است؟

شما می‌توانید درخواست خود را با وارد نمودن مشخصات شخصی، زمان و آدرس محل بازدید و نوع خودرو ثبت نمایید. البته با تماس با شماره تلفن های سایت کاردان خودرو نیز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. نزدیک به 20 کارشناس در این سامانه حضور دارند که پس از ثبت سفارش سریعاً و پس از حدود 30 تا 45 دقیقه در محل حاضر می شوند.

روند کارشناسی قیمت در کاردان خودرو به چه صورت است؟

پس از ثبت درخواست کارشناسی به صورت آنلاین یا تلفنی، کارشناسان سایت کاردان خودرو در زمان مقرر در آدرس تعیین شده توسط شما حاضر شده و خودروی مورد نظر را بازدید می‌نمایند. بررسی به صورت کامل و با دستگاه های به روز و پیشرفته انجام خواهد شد و تمامی موارد مانند تشخیص رنگ، سالم بودن اتاق، شاسی، سقف و ستون، تمامی امکانات جانبی و آپشن های خودرو، وضعیت فنی و موتوری چک می‌شود. سپس گواهی کارشناسی خودرو به متقاضی تقدیم می‌شود که تا 24 ساعت نیز مهلت پیگیری دارد. امکان کنسل کردن درخواست کارشناسی نیز وجود دارد. اگر کارشناس به محل اعزام نشده باشد، کل مبلغ کارشناسی به شما بازگردانده می شود و در غیر این صورت، 50 درصد هزینه کارشناسی از مبلغ کسر می شود.

هزینه ارائه خدمات کارشناسی قیمت خودرو چطور تعیین می‌شود؟

بسته به اینکه خودروی شما داخلی، خارجی و کلا از چه مدلی باشد این هزینه متفاوت خواهد بود. برای این منظور کافی است اطلاعات خودروی خود را به صورت کامل در فرم درخواست تکمیل نمایید تا از هزینه کارشناسی ارزش خودرو مطلع شوید.

چطور می‌توان سرویس کارشناسی و قیمت گذاری ماشین در کاردان خود را با قیمت ارزان تری دریافت نمود؟

اگر هنگام سفارش خدمات کارشناسی قیمت ماشین در کاردان خودرو از کد تخفیف یا بن هدیه استفاده نمایید و یا به موقع از جشنواره های تخفیف دار و طرح های فروش ویژه کاردان خودرو مطلع شوید، می‌توانید با قیمت ارزان تری از سرویس های کاردان خودرو بهره مند شوید.

جدیدترین کدهای تخفیف کاردان خودرو را از کجا دریافت کنیم؟

با مراجعه و به روز رسانی همین صفحه از وبسایت آف چنل می‌توانید به جدیدترین کوپن و کد تخفیف کاردان خودرو و همچنین سایر کمپین ها و طرح های تخفیف دار آن سایت مطلع شوید.

راه های ارتباطی و تماس با کاردان خودرو

تلفن: 09197608851 - 09129483449