کد تخفیف کارنامه

کد تخفیف کارنامه

rating
4.5
12 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کارنامه، وبسایت تخصصی کارشناسی و خرید و فروش خودرو. با کد تخفیف کارنامه هزینه کارشناسی خودرو کمتری پرداخت کنید و قیمت گذاری ماشین های نو و کارکرده و تصادفی، تشخیص رنگ اتومبیل و ... را به کارشناسان و متخصصان کارنامه بسپارید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کارنامه
کدهای تخفیف مربوط به کارنامه را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی کارنامه
کدهای ارسالی کارنامه توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کارنامه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کارنامه

کارنامه یکی از سایت های کارشناسی خودرو و مناسب برای افرادی است که قصد خرید و فروش یا قیمت گذاری مطمئن ماشین کارکرده خود را دارند. این سرویس یکی از زیرمجموعه های سایت دیوار است که به صورت اختصاصی بر روی خرید و فروش خودرو و موتورسیکلت تمرکز دارد و سعی دارد تا موانع موجود در این مسیر را برای مشتریان هموار نماید. ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل، تخمین قیمت خودرو صفر و کارکرده و امکان فروش سفارشی باعث شده است کاربران تجربه ای بی نظیر از معاملات خود در کنار کارشناس های متخصص کارنامه داشته باشند. لازم بذکر است برای استفاده از خدمات تخمین قیمت ماشین خود می توانید به سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف مراجعه نموده و از فرصت های طلایی برای ارزش گذاری اتومبیل با ثبت کد تخفیف کارنامه استفاده نمایید.

خدمات سایت کارنامه

برای بهره مندی از همه قابلیت های سایت کارنامه، خدمات ارائه شده توسط این مجموعه در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است.

  • فروش سفارشی خودرو با کارنامه: در این سرویس تمامی مراحل فروش خودرو به کارشناسان خبره واگذار می‌شود تا خدماتی مانند یافتن خریدار مناسب و انجام معامله را به صورت رایگان برای متقاضیان انجام دهند.
  • درخواست کارشناسی خودرو: استفاده از خدمات کارنامه یکی از بدون دردسرترین روش ها برای تخمین قیمت خودرو کارکرده و دست دوم است. توجه نمایید که گزارش آنلاین یا کاغذی خودروی کارشناسی شده تا 100 میلیون تومان ضمانت نامه بیمه ایران دارد. در این سرویس کارشناس ماشین را بازدید و به لحاظ ظاهری و فنی بررسی و یک بازه قیمت منصفانه و عادلانه برای فروش آن تعیین می‌نماید.
  • خرید خودرو از کارنامه: در این قسمت از سایت نیز لیستی از ماشین هایی که برای فروش قرار داده شده قابل مشاهده است. در ضمن، این امکان برای خریداران وجود دارد تا قبل از انجام معامله از متخصصین این سایت مشاوره رایگان گرفته شود و پس از کارشناسی فنی و بدنه و بازدید حضوری، خرید انجام گیرد.

ویژگی های و مزایای اپلیکیشن کارنامه

در اپلیکیشن کارنامه خریداران و فروشندگان خودرو می توانند با خیال راحت معامله کنند و در وقت خود نیز صرفه جویی نمایند. کلیه روند قیمت گذاری خودرو، مراحل انتقال سند خودرو مطابق با قانون جدید، فرآیندهای محضری و اداری، تنظیم قرارداد بین خریدار و فروشنده توسط افراد متخصص انجام می گیرد. بی طرفانه بودن قیمت اعلام شده نیز یکی از کلیدی ترین مزایا برای افرادی است که قصد خرید و فروش خودرو خود را دارند. همچنین متخصصین فعال در زمینه قیمت گذاری ماهر و با تجربه بوده و متعهدند که اطلاعات به روز و جدیدی در خصوص دنیای خودروها در اختیار داشته باشند.

یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش کیفیت عملکرد این مجموعه می‌شود، دسترسی به تجهیزات پیشرفته ای است که دقت بررسی های نهایی را افزایش می‌دهد. انجام مشاوره حقوقی در مراحل مختلف خرید و فروش خودرو، ارائه گواهی جبران خسارت و گارانتی، تضمین اصالت بدنه خودرو و فنی، کمک کردن به رابطه بهتر فروشنده و خریدار، ارائه کدهای تخفیف اپلیکیشن کارنامه به مشتریان جدید و قدیمی برای فروش سفارشی و کارشناسی خودرو از سایر مزایایی است که این مجموعه در اختیار همگان قرار می‌دهد.

چطور از کارنامه تخفیف بگیریم؟

این برنامه برای مشتریان خود در بازه های زمانی مختلف پیشنهادهای تخفیفی مناسبتی در نظر می گیرد که در قالب کوپن به آنها ارائه می شود. از آن جمله می توان به کد تخفیف اولین خرید کارنامه اشاره نمود که فقط برای کاربران جدید و تازه ثبت نام شده در نظر گرفته می شود. هم چنین کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول کارنامه برای کاربران جدید و قدیمی فعال و معتبر می باشد. توجه نمایید حوزه فعالیت این دستیار ارزش گزاری خودرو در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد مقدس، تبریز، شیراز، اهواز، رشت است. برای دانلود و نصب برنامه کارنامه ویژه اندروید و آیفون نیز می توانید به مارکت های معتبر ایرانی و خارجی مراجعه نمایید.

دریافت جدیدترین کدهای تخفیف کارنامه

یکی از بهترین روش ها برای دریافت کدهای تخفیف کارنامه، استفاده از خدمات سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل است. ما از طریق همین صفحه که در حال مشاهده آن هستید، جدیدترین جشنواره ها و کمپین های جایزه دار و تخفیفدار و همچنین بهترین کوپن ها و کد تخفیف سایت کارنامه را به اطلاع شما ‌می‌رسانیم و به این صورت کمک کنیم تا با هزینه کمتری بابت کارشناسی قیمت ماشین و فروش سفارش خودرو پرداخت نمایید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی کارنامه

شماره تلفن کارنامه: 02179347
آدرس ایمیل: info@karnameh.com
آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان فرهنگ، کوچه پیوند 2، پلاک 8، طبقه سوم.