لوگوی کایاژ

کد تخفیف کایاژ

کایاژ ، فروشگاه اینترنتی لوازم و تجهیزات پزشکی. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف کایاژ که در این صفحه قرار داده می‌شود، انواع لوازم بهداشتی، کمک ارتوپدی، ابزار سلامت، وسایل پزشکی را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.
خیلی خوب
7 رای
4.86
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف کایاژ
اعتبار تا 2 هفته دیگر
شرایط استفاده
  • خرید محصولات کمک ارتوپدی با 15% تخفیف کایاژ
  • مچ بند آتل دار، جوراب واریس، گرمکن کلیه، باند کشی
  • انواع بالشتک نشیمن حلقوی، نوار کشکک، زانوبند طبی و...
  • کد 15 درصدی روی کالاهای برند طب و صنعت فعال است
  • بیشتر

کوپن های تخفیف منقضی شده کایاژ

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی کایاژ وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از کایاژ

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص کایاژ
144 comment
هنوز نظری درباره کایاژ ثبت نشده
تجربه خرید شما از کایاژ چیست؟

کایاژ

کایاژ فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی است که از طریق آن می توانید انواع لوازم و ابزار پزشکی و کمک درمانی از جمله لوازم ضد عفونی، تجهیزات کمک ارتوپدی، ابزارهای سلامت و ... را تهیه کرده و در کنار آن از مشاوره خرید بهره مند شوید. در صورتیکه هنگام سفارش از این فروشگاه از کد تخفیف کایاژ استفاده کنید نیز هزینه خرید شما کاهش می یابد.

محصولات و خدمات کایاژ

کایاژ یک سامانه جامع ارائه خدمات و محصولات پزشکی و کمک درمانی است که از اعضای کادر درمان یا دیگر افراد می توانند ابزار و وسایل مورد نیاز خود را از طریق آن خریداری کنند. داشتن برخی ملزومات و لوازم مصرفی مانند ماسک، دستکش، کیت و میکروتیوب های آزمایش برای تمام آزمایشگاه ها ضروری است و می توانید آن ها را از این سایت خریداری کنید. تهیه برخی از ابزارهای سلامت علاوه بر اینکه برای پزشکان ضروری است برای بسیاری از افراد در معرض خطر بیماری ها یا آن هایی که نیاز به کنترل دائم شرایط خود را دارند ضروری است. از جمله این وسایل می توان به فشارسنج، پالس اکسیمتر، دستگاه قند خون، تجهیزات تنفسی، تب سنج و ... اشاره کرد. در دسته لوازم کمک ارتوپدی می توانید انواع مچ بند، گردن بند، جوراب واریس، شکم بند بارداری، زانوبند، کتف بند، آتل و ... را برای حفاظت از اندام های آسیب دیده و کمک به معالجه آن ها خریداری کنید. بیماران دیابتی یا افرادی که می خواند میزان شکر مصرفی خود را کاهش دهند نیز می توانند انواع شکر قهوه ای، آبنبات، بیسکوییت، قند و قرص های شیرین کننده بدون قند را از این فروشگاه تجهیزات سلامتی تهیه کنند.