کد تخفیف کشمون

کد تخفیف کشمون

rating
4.5
18 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کشمون، خرید آنلاین زعفران، خرما، عسل و زرشک بدون واسطه از کشاورز. با استفاده از کوپن ها و کد تخفیف کشمون محصولات کشاورزی را با قیمت ارزان خرید نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کشمون
کدهای تخفیف مربوط به کشمون را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی کشمون
کدهای ارسالی کشمون توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کشمون

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کشمون

کشمون یک فروشگاه آنلاین است که از طریق آن می‌توانید زعفران درجه یک و عسل طبیعی و مرغوب و سایر محصولات کشاورزی را مستقیماً از کشاورزان و زنبورداران تهیه نموده و ضمن خرید محصولات ارگانیک و باکیفیت ، با کنار گذاشتن واسطه ها از کشاورزان کشورمان حمایت کنید. علاوه بر این می‌توانید هنگام سفارش با استفاده از کد تخفیف کشمون کالاهای موجود در این فروشگاه را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.

چه محصولاتی در کشمون به فروش می‌رسد؟

 به طور کلی محصولات موجود در این سامانه شامل مواد غذایی و و کشاورزی و بعضاً محصولات دست ساز تولید شده توسط روستاییان، کشاورزان، زنبورداران و باغداران می‌شود. شما در کشمون زعفران را مستقیماً از کشاورز با بسته بندی مناسب و گواهی آزمایش تهیه می‌کنید. زعفران های موجود در سایت کشمون سه نوع سرگل، رشته کامل (دخترپیچ) و ریشه را شامل می شود و از لحاظ رنگدهی حداقل نمره 200 را دارا هستند و دارای کیفیت‌های درجه یک، ممتاز ، ممتاز پلاس و بالاتر می‌باشد.

همچنین عسل های فروشگاه اینترنتی کشمون شامل عسل‌های گون و عناب و عسل زرشک و انواع دیگر بوده و به تایید آزمایشگاه‌های مورد تایید اداره استاندارد رسیده اند. محصولات دیگر این فروشگاه عبارتند از: خرما پیارم، انواع چای ایرانی، گل محمدی، آویشن، سبد تست محصولات که شامل مقدار کمی از هر محصول این فروشگاه است، روغن حیوانی و جعبه هدیه که در اندازه های مختلف و با محتویات متنوع از اجناس این فروشگاه آماده شده و برای کادو دادن مناسب می‌باشد.

چرا باید از کشمون خرید کنیم؟

شما با خرید از کشمون می‌دانید که محصولات طبیعی بدون استفاده از سموم غیر مجاز و شیمایی را خریداری کرده اید و از همه مهمتر این است که آن محصولات را بدون واسطه از خود کشاورز خریده اید. در وب سایت تمام اطلاعات کشاورزانی که محصولات خود را به فروش می رسانند را می توانید مشاهده کنید.

کشمون برای تایید اصالت و کیفیت محصولات خود، آنها را در آزمایشگاه های معتبر، مورد آزمایش قرار داده است. قیمت مناسب همراه با کیفیت خوب، بسته بندی با موادی که کمترین آسیب را به طبیعت بزند و ارسال به سراسر کشور از دیگر ویژگی های آن می باشد.

آیا امکان خرید حضوری محصولات کشمون وجود دارد؟

بله. در حال حاضر شهرهای تهران، مشهد، کرمان و رشت فروشگاه هایی هستند که محصولات را به صورت حضوری به فروش می‌رسانند. برای اطلاع از آدرس این فروشگاه ها می توانید به وب سایت کشمون مراجعه کنید.

آیا از طریق کشمون می‌توان زعفران خرید و به خارج از کشور ارسال کرد؟

بله شما می توانید با پشتیبانی کشمون به صورت تلفنی تماس بگیرید و با آنها هماهنگ کنید و یا به صورت متن درخواست خود را بنویسید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند. به طور خلاصه، علاوه بر هزینه زعفران، هزینه های ارسال و هزینه هایی که برای حمل به کشورهای خارجی لازم است را به همراه دیگر شرایط مورد نیاز به شما اعلام می کنند و شما می توانید زعفران را از طریق کشمون تهیه و به دیگر کشور ها ارسال کنید.

چطور میشه محصولات کشاورزی را با قیمت ارزان از کشمون بخریم؟

با استفاده از کدهای کشمون می توانید عسل و دیگر محصولات طبیعی و ارگانیک این فروشگاه را با قیمت کمتر خریداری کنید. به طور مثال کد تخفیف اولین خرید کشمون، که این کد ویژه مشتریانی است که برای مرتبه اول است از این وب سایت خرید می‌کنند.بن دیگری نیز وجود دارد با نام کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول کشمون که مخصوص آن دسته از افرادی است که مشتری قدیمی و ثابت این وب سایت هستند. همچنین کد تخفیف ارسال رایگان کشمون، که با اعمال این کد روی سفارش ، هزینه پیک یا ارسال مرسوله توسط پست برای شما حذف خواهد شد.

جدیدترین کدهای تخفیف کشمون را از کجا دریافت کنیم؟

با استفاده از کوپن و کد تخفیف کشمون و همچنین طرح ها و جشنواره های جایزه دار و تخفیف دار این فروشگاه که در همین صفحه از سایت کانال تخفیف آف چنل برای شما فراهم گردیده، زعفران با کیفیت، عسل طبیعی، زرشک و سایر محصولات کشاورزی را با قیمتی ارزان تر از این فروشگاه تهیه نمایید.

راه های ارتباط و تماس با پشتیبانی کشمون

شماره تلفن کشمون: 02191070266
آدرس: تهران، ابتدای بزرگراه شهید لشکری، بین بیمه 2 و 3، جنب مترو بیمه، پلاک 31، کارخانه نوآوری.