کد تخفیف کتابچین

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن کتابچین

rating
4.83
12 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کتابچین، فروشگاه کتاب دیجیتال در زمینه های مختلف . با استفاده از کد تخفیف کتابچین کتاب های صوتی و الکترونیک، رمان و مجله را با قیمت ارزان تری خرید کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کتابچین
کدهای تخفیف مربوط به کتابچین را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کتابچین

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

 

کتابچین

کتابچین یک فروشگاه کتاب دیجیتالی است که در آن می توانید به هزاران کتاب در زمینه های مختلف دسترسی داشته باشید. انواع کتابها در دسته بندی های مختلف (رمان، موفقیت، تاریخ، رایگان و...) قرار گرفته اند تا جستجو و پیدا کردن کتاب مورد نظرتان در کمترین زمان انجام شود. با استفاده از کد تخفیف کتابچین نیز می توانید هنگام ثبت سفارش هزینه کمتری بپردازید.

برای دسترسی ارزان به بانک کتاب گسترده تر می توانید از کد تخفيف طاقچه استفاده کنید. دریافت کتب درسی و غیر درسی در ژانرهای مختلف از طریق تهیه اشتراک یا خرید آثار ممکن است.

محصولات و خدمات کتابچین

دریافت کتب درسی و غیر درسی در ژانرهای مختلف از طریق تهیه اشتراک یا خرید آثار ممکن است. محصولات کتابچین تمامی کتابها با توافق ناشران بر روی سایت قرار گرفته و مراحل قانونی آن طی شده است پس می توانید با خیال راحت نسبت به دانلود و مطالعه آن ها اقدام کنید. اندروید، آی او اس و ویندوز بسترهایی هستند که شما می توانید کتاب خود را در آنها مطالعه نمائید. تنوع آثار در این سایت بسیار زیاد است و شما می توانید عناوین مختلفی را در زمینه های روان شناسی، رمان و داستان، مهندسی، حوق، ادبیات، هنر، علوم، مدیریت، موفقیت و ... خریداری کنید. بخشی به نام ماراتن در این سایت وجود دارد. در این بخش از کتابچین رقابتی بین شما و دوستانتان آغاز می شود. شما با هر عملی از قبیل مطالعه، نظر کارشناسی در مورد کتاب، معرفی کتاب یا اپلیکیشن به دوستانتان، خرید ، دانلود کتاب و ...که در کتابچین انجام می دهید امتیاز میگیرید. دیگر امکاناتی که در ماراتن می توانید از آن بهره مند شوید عبارت اند از مشاهده سرانه مطالعه کتابچینی ها، بررسی میزان مطالعه روزانه و ماهانه خود و دعوت از دوستان به کتابچین و اطلاع از امتیازات آن ها.

مزایای کتابچین

کتاب های الکترونیک مزایای بسیاری نسبت به نسخه های کاغذی دارند. از این میان می توان به سهولت در دسترسی، تنوع موضوعی بسیار بالا و قیمت پایین اشاره کرد. علاوه بر این می توانید از نظرات دیگران نیز بهره مند شده و از برخی کتابهای رایگان نیز استفاده کنید. نسخه های الکترونیک عموماً قابلیت تغییر سایز فونت، یادداشت برداری، و مطالعه آفلاین را نیز دارند. هر حساب کاربری می تواند روی سه دستگاه استفاده شود. به عبارتی می توانید با دوستان خود یک حساب کاربری مشترک بسازید تا از این طریق همه شما به آثار مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. قبل از خرید هر کتاب هم می توانید نمونه یا بخشی از آن را دانلود و مطالعه کنید تا از مواردی مانند کیفیت ترجمه، قلم نویسنده و ... مطمئن شوید. حتی افرادی که حساب کاربری ایجاد نکرده باشند هم می توانند از این نمونه ها یا عناوین رایگان استفاده کنند.

چطور کتاب الکترونیک را ارزان بخریم؟

با استفاده از کد تخفیف کتابچین که در سایت کانال تخفیف (offch) فراهم گردیده، کتاب های مورد علاقه خود را با قیمتی ارزان از کتابچین تهیه نمایید. کافیست هنگام ثبت سفارش و پیش از واریز مبلغ، از این کوپن ها استفاده کنید تا هزینه پرداختی شما کاهش پیدا کند.

راه های تماس با کتابچین

ایمیل: support@ketabchin.com

آدرس: مشهد، بلوار مجیدیه، مجیدیه 1/33، سمت چپ ساختمان طلوع، واحد 5