کد تخفیف کتاب رسان

کد تخفیف کتاب رسان

rating
4.22
9 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کتاب رسان، فروش اینترنتی کتابهای شاخص و برگزیده. با کد تخفیف کتاب رسان انواع کتب کاغذی از نویسنده ها و انتشارات مختلف را با قیمت پایین تر تهیه نموده و در هر نقطه از ایران درب منزل تحویل بگیرید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کتاب رسان
کدهای تخفیف مربوط به کتاب رسان را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی کتاب رسان

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

 کتاب رسان

مجموعه فرهنگی کتاب رسان با هدف گسترش فرهنگ مطالعه در سراسر کشور به توزیع کتاب های شاخص پرداخته است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت از مجموعه ای بزرگ از کتاب های آن بهره مند شوید. برای خرید محصولات این فروشگاه اینترنتی با هزینه ای بسیار کمتر، کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف کتاب رسان استفاده فرمایید و از این طریق خرید به صرفه ای داشته باشید. 

از دیگر فروشگاه های معتبری که می توان برای خرید انواع کتاب در ژانرهای مختلف به آن مراجعه کرد، می شود به بنوبوک اشاره کرد. کد تخفیف بنوبوک را هنگام خرید از این سایت به کار ببرید تا هزینه ای که برای خرید اینترنتی کتاب می پردازید کاهش پیدا کند.

محصولات کتابرسان

این مجموعه از سال 1396 فعالیت خود را شروع کرده است که به معرفی کتب شاخص و برگزیده می پردازد. هدف اصلی این فروشگاه در واقع این است که کتاب ها را در هر نقطه از ایران حتی دورافتاده ترین نقاط به دست مشتری برساند و قدمی مثبت جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی کشور بردارد. برای انتخاب راحت تر کتاب مورد نظر شما، این مجموعه کتب مختلف را در کتگوری های مختلفی دسته بندی کرده است. پرفروش ترین ها، کتاب های کودک، کتاب های نوجوان، کتاب های کلاسیک و پیشنهاد هفته از جمله دسته بندی های این مجموعه برای خرید کتاب است.

ویژگی های کتاب رسان

شما می توانید برای خرید کتاب از نظرات مشاوران این مجموعه بهره مند شوید و به لیستی از کتاب های خوب برای خواندن دسترسی پیدا کنید. در این پلتفرم تمام کتاب ها با تخفیف به فروش می رسد. سرمایه اصلی این مجموعه از سوی خیرین تهیه شده است و هدفش گسترش فرهنگ کتاب خوانی و دسترسی همه افراد به کتاب با هزینه بسیار کمتر است. علاوه بر این، هزینه ارسال کتب نیز تا حد زیادی کاهش یافته است. هدف اصلی این مجموعه در واقع این است که کتاب ها را در هر نقطه از ایران حتی دورافتاده ترین نقاط به دست مشتری برساند و قدمی مثبت جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی کشور بردارد.

علاوه بر تمام این اتفاقات خوب، روش های مختلف دیگری برای تشویق افراد به کتابخوانی توسط این مجموعه انجام می شود. دادن نمایندگی، برگزاری نمایشگاه و برگزاری مسابقه کتابخوانی از جمله دیگر اتفاقات خوب توسط این مجموعه است. نکته دیگر در مورد این مجموعه سفارش عمده کتاب است. در خرید عمده شما می توانید درخواست حداقل 30 عدد از یک عنوان کتاب را داشته باشید. زمان تقریبی جهت دریافت سفارش برای مراکز استان ها 3 تا 6 روز کاری است. برای شهرستان ها این زمان تقریبا بین 5 تا 7 روز کاری است. برای انتخاب راحت تر کتاب مورد نظر شما، این مجموعه کتاب های مختلف را در کتگوری های متنوع دسته بندی کرده است. 

چگونه از کتابرسان تخفیف بگیریم؟

برای خرید انواع کتاب با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کدهای هدیه استفاده کنید. برای دریافت جدید ترین کد تخفیف کتابرسان می توانید به وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کنید. با این کار، خریدی ارزان و لذت بخش تر را تجربه خواهید کرد. 

راه های ارتباط با پشتیبانی کتابرسان

شماره تماس: 22-23-23-37-051 09394653216

آدرس: مشهد، بلوار شهید صادقی، مجتمع تابان، طبقه منهای یک، واحد 9