خدمات آنلاین
کیدزی لند
کد تخفیف کیدزی لند

کد تخفیف کیدزی

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

کیدزی، پلتفرم آموزش و سرگرمی کودکان. با کد تخفیف کیدزی خدمات آنلاین و تخصصی این مجموعه برای کودکان را با صرف هزینه کم تر دریافت کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف کیدزی لند
کدهای تخفیف مربوط به کیدزی لند را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

کیدزی لند

شهر امن و هوشمند کیدزی محلی است برای تفریح، سرگرمی و آموزش کودکان. کیدزی تلاش می کند تا با ایجاد یک فضای اختصاصی شرایطی را فراهم کند تا کودکان بتونند همه نیاز های خود را از دنیای دیجیتال با امنیت کامل بر طرف کنند. این مجموعه برای سهولت استفاده از این خدمات برای عموم مردم، کد تخفیف کیدزی را به کاربران ارائه می کند. با استفاده از این کد می توانید خدمات متنوع این مجموعه را با صرف هزینه کم تر دریافت کنید.

کیدزی لند، دنیای دیجیتالی کودکان

کیدزی یک پلتفرم و یا یک برنامه نیست بلکه سرزمین دیجیتالی وسیعی است که به تمام نیاز های کودکان فکر کرده و تلاش می کند همه این نیاز های مرتبط با دنیای دیجیتال را به بهترین شکل ممکن پاسخ بدهد. کیدزی 4 اپلیکیشن زیر مجموعه دارد که با استفاده از هریک می توانید خدمات منحصر به فردی را دریافت کنید. یکی از این اپلیکیش ها حساب دیجیتال است. با استفاده از این پلتفرم کودک شما می تواند حساب بانکی مخصوص به خود را در بانک پاسارگاد داشته باشد. این حساب دیجیتال امکانات متنوعی مانند دریافت کارت اعتباری، پس انداز کردن پول و  تسهیلات مختلف را در اختیار شما قرار می دهد.

تفریح و سرگرمی با کیدزی

تمام مراحل افتتاح حساب و مدیریت آن به صورت آنلاین و تحت نظارت والدین خواهد بود. اپلیکیشن دیگری که در ارتباط با دیجی کیدز فعالیت می کند، همبازی نام دارد. همبازی به سرگرمی و تفریح کودک شما در امنیت و در حیطه سنی خودش می پردازد. این برنامه تعداد زیادی بازی رایگان دارد و امکان رقابت سالم و گفت وگو با سایر کاربران را نیز فراهم می کند. تمام بازی ها در این مجموعه توسط تیم روانشناسی بررسی شده و مخصوص کودکان در سنین مختلف هستند. به علاوه، برای تماشای جدید ترین کارتون ها و انیمیشن ها نیز می توانید اپلیکیشن ویدزی را از این مجموعه دریافت کنید. البته که کیدزی لند برای بچه هایی که عاشقداستان هستند هم برنامه ویژه دارد. با دانلود نرم افزار پرنده می توانید کودک خود را به دنیای قصه ها ببرید.

کیدزی لند و ارائه بهترین خدمات آنلاین برای کودکان شما

با گسترش تکنولوژی و کاربرد فراوان گجت های دیجیتال، دور نگه داشتن کودکان از این فضا و پیشگیری برخورد آن ها با محتوای نامناسب کمی سخت است. به همین دلیل استفاده از پلتفرم ها و خدماتی که به طور تخصصی برای کودکان طراحی شده است می تواند انتخاب بی نظیری باشد. در  اپلیکیشن های مختلف کیدزی لند همه امکانات و خدمات به طور اختصاصی برای کودکان در سنین مختلف طراحی شده اند. به علاوه، تمام فعالیت های کودک تحت نظارت والدین خواهند بود. همچنین این شهر هوشمند به کودک شما مهارت های مهمی مثل مدیریت مالی، روابط اجتماعی و.. را نیز خواهد آموخت.

استفاده از خدمات کیدزی با تخفیف ویژه

برای استفاده از خدمات مفید و متنوع مجموعه کیدزی لند با تخفیف و قیمت کم تر می توانید از کد تخفیف کیدزی استفاده کنید. این کد در همین صفحه موجود و قابل دریافت است.

روش های تماس و ارتباط با پشتیبانی کیدزی لند

برای ارتباط با پشتیبانی کیدزی باید به سایت این مجموعه مراجعه کنید. سپس پیام خود را از طریق بخش تماس با ما ارسال کنید.