کد تخفیف لیموناد

کد تخفیف لیموناد

rating
4.4
10 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

لیموناد، سامانه آموزش آنلاین ویدیویی. با کد تخفیف لیموناد دوره های آموزشی ارائه شده توسط افراد حرفه ای و متخصص در زمینه های مختلف را با قیمت ارزان بخرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف لیموناد
کدهای تخفیف مربوط به لیموناد را از اینجا ارسال کنید
مشاهده کدهای ارسالی لیموناد
کدهای ارسالی لیموناد توسط کاربران را اینجا مشاهده کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی لیموناد

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

لیموناد

رسانه آموزشی لیموناد یک مرکز آموزش آنلاین برای افراد فارسی زبان است که از زمان آغاز فعالیت خود در سال ۱۳۹۳ تاکنون بیش از ۹۰۰ دوره آموزشی را در حوزه های مختلف و با هدف آموزش گروه های سنی گوناگون، برای استفاده کاربران منتشر نموده است. با کمک کد تخفیف لیموناد با قیمت کمتری دوره های آموزشی مختلف را خریداری کنید.

علاوه بر دوره هایی که در این مجموعه برگزار می شوند، اگر نیاز به یادگیری دروس یا مهارت های دیگری داشتید، به مکتب خونه هم سر بزنید. با کد تخفیف مکتب خونه، خرید دوره ها به صرفه تر خواهد بود.

سایت لیموناد در چه زمینه ها و موضوعاتی آموزش هایش را ارائه می دهد؟

کاربران این سایت می توانند ویدیوها و مطالب آموزشی گوناگونی را در حوزه برنامه نویسی، امنیت و شبکه، طراحی و انیمیشن، نرم افزار، سبک زندگی، زبان انگلیسی و خارجی، موفقیت و کسب و کار، ورزش و هنر در لیموناد بیابند و از آن ها برای ارتقای سطح دانش خود بهره ببرند.

دوره های آموزشی موجود در سایت لیموناد چگونه تهیه می شوند؟

تاکنون بیش از ۸۵۰۰۰ دقیقه آموزش که در قالب بیش از ۱۲۰ موضوع متفاوت‌ دسته بندی می شود، در بستر رسانه آموزشی لیموناد قرار داده شده است که هر کدام از این دوره های آموزشی توسط اساتید مجرب که تعدادی بیش از ۱۷۰ نفر را شامل می شود، و نیز نظارت و تایید کارشناسان آموزشی لیموناد، تولید و در اختیار کاربران آن قرار می گیرد تا دانشجویان دوره های مختلف بتوانند متناسب با سرعت یادگیری خود، در هر زمان و مکان دلخواه و نیز روی هر دستگاهی اقدام به یادگیری کنند. گفتنی است علاوه بر فیلم های آموزشی، مطالب خواندنی زیادی نیز با هدف آموزش کاربران در بخش بلاگ لیموناد قرار داده می شود.

چطور می توان با هزینه کمتر از سایت لیموناد خرید کرد؟

سایت لیموناد به صورت دوره ای و در مناسبت های مختلف جشنواره ها و طرح های تخفیفی ویژه ای را برای کاربران خود در نظر می گیرد تا بتوانند با پرداخت هزینه کمتر و استفاده از تخفیفات چند درصدی از دوره های آموزشی این رسانه بهره‌مند گردند. برای استفاده از این تخفیفات اطلاع به موقع از کوپن ها و اقدام به دریافت کد تخفیف و خرید دوره آموزشی در زمان مناسب ضرورت دارد.

جدیدترین کدهای تخفیف لیموناد را از کجا دریافت کنیم؟

شما عزیزان می توانید با به روز رسانی همین صفحه از وب سایت آف چنل همواره از جدیدترین کوپن و کد تخفیف لیموناد مطلع شوید و با قیمت ارزان تر از دوره های آموزشی آن استفاده کنید.

راه‌ های ارتباطی و تماس با لیموناد

تلفن پشتیبانی لیموناد: 08632802511
ایمیل: limoonad@outlook.com
آدرس: اراک، کیلومتر ۵ جاده خمین، پارک علم و فناوری استان مرکزی، بلوک B، طبقه اول، واحد ۲۱۳.