کتاب و کتابخوانی
انتشارات لیوسا
کد تخفیف انتشارات لیوسا

کد تخفیف انتشارات لیوسا

rating
3.5
4 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

انشارات لیوسا، فروشگاهی برای خرید آنلاین کتاب. با استفاده از کد تخفیف لیوسا می توانید انواع کتاب های رمان، تاریخی، روانشناسی، مذهبی، شعر و ادبیات و.. این نشر و چندین ناشر دیگر را با پرداخت هزینه کم تر تهیه کنید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف انتشارات لیوسا
کدهای تخفیف مربوط به انتشارات لیوسا را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی انتشارات لیوسا

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

انتشارات لیوسا

انتشارات لیوسا از سال 1377 فعالیت خود را به صورت جدی، آغاز کرد. البته شروع فعالیت فرهنگی صاحب امتیاز این انتشارات به سال 1369 برمی گردد. فعالیت وی در این حوزه با انتشارات درسا و ویس که در حوزه های علوم سیاسی، روانشناسی و روانشناسی نوین بود، آغاز شد. هدف از تأسیس این انتشارات، ترویج فرهنگ پژوهش و کتابخوانی بوده است. ا ارائه کد تخفیف لیوسا، کاربران می توانند راحت تر و ارزان تر به کتاب های مورد نیاز و دلخواهشان، دسترسی داشته باشند.

محصولات لیوسا و مزایای خرید از آن

انتشارات لیوسا همواره بر آن بوده تا عناوین ارزشمند به قلم نویسندگان و مترجمان متخصص را عرضه کند. امروزه شاهد فهرستی از بهترین آثار در حوزه های بهبودی، خودشناسی، مهارت های فردی، تفکر نوین، مهارت های زندگی، روانشناسی کهن الگویی و موفقیت هستیم. امروزه جامعه فرهیخته ایران، انتشارات لیوسا را به عنوان منبعی جامع و خوش ذوق می شناسند. فروش و خدمات وب سایت فروشگاهی لیوسا توانسته است توجه افراد بسیاری را به سمت خود جلب کند. مجموعه کتاب هایی که در لیوسا پیدا می کنید، به کتاب های روانشناسی، مهارت های فردی و موفقیت محدود نمی شود. علاوه بر این ها، می توانید انواع زمان ها و کتاب های عمومی را نیز در این فروشگاه پیدا کنید. به طور کلی، کتاب ها در انتشارات لیوسا در چندین دسته، طبقه بندی می شوند. این دسته ها عبارتند از فرا روانشناسی، روانشناسی و تربیتی، عمومی، رمان و ادبیات، کودکان و نوجوانان، روانشناسی (مدیریت)، شعر و ادبیات، زبان و فرهنگ، دینی و مذهبی، آموزشی، تاریخ و سیاسی اجتماعی فرهنگی.

می توانید براساس نیاز و علاقه مندی هایتان، تنها با چند کلیک، کتاب مورد نظرتان را پیدا کنید. همه چیز در لیوسا به گونه ای در نظر گرفته شده است که بتوانید در کمترین زمان و بدون دغدغه، به کتابهایی که می خواهید، دسترسی داشته باشید.

با کد تخفیف لیوسا، کتاب های مورد علاقه تان را ارزان تر بخوانید

اگر در این روزها به بازار رفته و سری به مغازه های کتاب فروشی زده باشید، متوجه قیمت بالای کتاب ها شده اید. در این میان فروشگاه اینترنتی لیوسا تلاش می کند تا شرایط کتابخوانی را برای تمامی دوستداران کتاب فراهم کند. در این راستا کد تخفیف لیوسا در اختیار شما عزیزان قرار دارد. کدها در سایت آف چنل و در بالای همین صفحه، قرار داده می شوند. می توانید شرایط کدهای تخفیف را مطالعه نموده و در نهایت مطابق با آن چه که نیاز دارید، یکی از آن ها را انتخاب کنید.

راه های ارتباطی با پشتیبانی لیوسا

شماره تماس: 66963035-66466959

ایمیل : info@liusabook.com

آدرس: تهران ، خیابان انقلاب ، جنب سینما سپیده ، کوچه اسکو ، پلاک 12 ، طبقه همکف