مالی و سرمایه گذاری
حسابداری لیام
کد تخفیف حسابداری لیام

کد تخفیف نرم افزار حسابداری لیام

rating
3
1 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

حسابداری لیام، نرم افزار مدیریت مالی. با داشتن کد تخفیف حسابداری لیام، دریافت نرم افزار های حسابداری شرکتی، فروشگاهی، بازرگانی، تولیدی و.. و استفاده از آن ها با هزینه کمتری برای شما انکان پذیر خواهد بود.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف حسابداری لیام
کدهای تخفیف مربوط به حسابداری لیام را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

نرم افزار حسابداری لیام

گروه خدمات مالی و نرم تفزاری سامیار، از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه دهمواره در تلاش است تا با اجرای سیستم های مدرن حسابداری، نقش موثری در بهبود کسب و کار ها داشته باشد. در همین راستا نرم افزار حسابداری آنلاین لیام  توسط این مجموعه طراحی شده و از سال 93 در دسترس قرار گرفته است. هم اکنون با استفاده از کد تخفیف نرم افزار حسابداری لیام می توایند خدمات این سرویس را با هزینه کم تری مورد استفاده قرار دهید.

خدمات نرم افزار حسابداری لیام برای مدیریت مالی بهتر

بزرگ ترین وجه تمایز نرم افزار حسابداری لیام با سایر اپلیکیشن های موجود در این حوزه، آنلاین بودن خدمات این مجموعه است. این نرم افزار با ارائه امکانات متنوع به شمتا برای تجزیه و تحلیل سریع و دقیق داده های مالی کمک می کند. این نرم افزار ابری، دسترسی آسان به اطلاعات مالی از جمله درآمد ها، هزینه ها، مالیات، سود و زیان را برای شما فراهم می کند. به این وسیله می توانید در کم ترین زمان بهترین تصمیم ها را در جهت مدیریت مالی موسسه خود اخذ کنید. مجموعه لیام انواع نرم افزار های حسابداری برای فعالیت های مختلف از جمله بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری، تولیدی، فروشگاهی و رستورانی را در دسترس کاربران قرار می دهد. این محصولات برای همه فعالیت ها شامل انواع ماژول های حسابداری، اپ موبایل، افزونه هوشمند، اتصال به سامانه تأمین اجتماعی، افزونه هوشمند پیامک، ماژول حقوق و دستمزد، فاکتور آنلاین و بسیاری از موارد دیگر می شود

چند دلیل برای استفاده از نرم افزار حسابداری لیام

یکی از مزیت ها و نقاط قوت این نرم افزار حسابداری را می توان پاسخگویی به نیاز های مبتدی و پیشرفته سازمان ها دانست. با استفاده از امکانات و خدمات این نرم افزار، کارفرما می تواند میزان دسترسی هر فرد را به پنل حسابداری بر اساس قوانین و صلاحدید مجموعه تنظیم کند. همچنین، کاربران در هر نقطه ای که باشند می توانند به پنل وارد شده و کار های لازم را انجام دهند. در حقیقت، انجام امور حسابرسی نیازی به حضور فیزیکی افراد نخواهد داشت. . از دیگر مزست های این مجموعه می توان به امکان اتصال به سایر سیستم ها و نرم افزار ها اشاره کرد. این ویژگی به شما امکان اتصال نرم افزار جدید به نسخه های مورد استفاده قبلی را خواهد داد. به این ترتیب می توانید اطلاعات مالی را بدون دردسر بین بخش های مختلف به اشتراک بگذارید. همچنین، ارائه گزارشات مالی آنلاین را هم می توان به عنوان یک ویژگی مثبت و منحصر به فرد در این نرم افزار نام برد. این قابلیت باعث می شود بتوانید گزارشات مالی سریع و دقیقی در اختیار داشته باشید. در نهایت، امنیت را می توان بزرگ ترین مزیت این نرم افزار حسابداری عنوان کرد. در این نرم افزار ابری از قدرتمند ترین پلتفرم های امنیتی برای محافظت از اطلاعات استفاده می شود.

خدمات حسابداری لیام همراه با تخفیف

برای خرید نرم افزار لیام و استفاده از خدمات متنوع آن ها با قیمت های ویژه می توانید از کد تخفیف نرم افزار حسابداری لیام استفاده کنید. دریافت این کد ها بسیار ساده بوده و از طریق همین صفحه امکان پذیر است.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی نرم افزار حسابداری لیام

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۰۰۴۳۷۲

نشانی: تهران، اتوبان شهید ستاری، ابتدای بلوار فردوس شرق، جنب بانک سامان، ساختمان 432، طبقه 3، واحد 11