کد تخفیف حسابداری لیام

کد تخفیف نرم افزار حسابداری لیام

حسابداری لیام، نرم افزار مدیریت مالی. با داشتن کد تخفیف حسابداری لیام، دریافت نرم افزار های حسابداری شرکتی، فروشگاهی، بازرگانی، تولیدی و.. و استفاده از آن ها با هزینه کمتری برای شما انکان پذیر خواهد بود.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کد تخفیف حسابداری لیام
15%

کد تخفیف 15 درصدی نرم افزار حسابداری فروشگاهی لیام

اعتبار تا 2 هفته
شرایط استفاده
  • کد تخفیف حسابداری لیام ویژه دریافت نسخه فروشگاهی
  • محاسبه سود هر فاکتور، خطاب کاردکس، بدهکار و بستانکار
  • کدینگ 7 سطحی، انالیز چک، چاپ بارکد، لیست قیمت و...
  • گزینه ای عالی به منظور حسابرسی و حسابداری کسب و کار
  • بیشتر
کد تخفیف حسابداری لیام
15%

کد تخفیف 15 درصدی نرم افزار حسابداری خدماتی لیام

اعتبار تا 2 هفته
شرایط استفاده
  • کد تخفیف حسابداری لیام ویژه خرید نرم افزار حسابداری خدماتی
  • دارای امکانات مختلف طراحی شده برای کسب و کارهای خدماتی
  • ثبت اسناد و مدارک، انتقال به دفاتر کل و معین، تحلیل اطلاعات
  • تهیه تراز آزمایشی، کاربرگ، صورت مالی، صورت سود و زیان و...
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده حسابداری لیام

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی حسابداری لیام وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از حسابداری لیام

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص حسابداری لیام
144 comment
هنوز نظری درباره حسابداری لیام ثبت نشده
تجربه خرید شما از حسابداری لیام چیست؟

نرم افزار حسابداری لیام

گروه خدمات مالی و نرم تفزاری سامیار، از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه دهمواره در تلاش است تا با اجرای سیستم های مدرن حسابداری، نقش موثری در بهبود کسب و کار ها داشته باشد. در همین راستا نرم افزار حسابداری آنلاین لیام  توسط این مجموعه طراحی شده و از سال 93 در دسترس قرار گرفته است. هم اکنون با استفاده از کد تخفیف نرم افزار حسابداری لیام می توایند خدمات این سرویس را با هزینه کم تری مورد استفاده قرار دهید.

خدمات نرم افزار حسابداری لیام برای مدیریت مالی بهتر

بزرگ ترین وجه تمایز نرم افزار حسابداری لیام با سایر اپلیکیشن های موجود در این حوزه، آنلاین بودن خدمات این مجموعه است. این نرم افزار با ارائه امکانات متنوع به شمتا برای تجزیه و تحلیل سریع و دقیق داده های مالی کمک می کند. این نرم افزار ابری، دسترسی آسان به اطلاعات مالی از جمله درآمد ها، هزینه ها، مالیات، سود و زیان را برای شما فراهم می کند. به این وسیله می توانید در کم ترین زمان بهترین تصمیم ها را در جهت مدیریت مالی موسسه خود اخذ کنید. مجموعه لیام انواع نرم افزار های حسابداری برای فعالیت های مختلف از جمله بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری، تولیدی، فروشگاهی و رستورانی را در دسترس کاربران قرار می دهد. این محصولات برای همه فعالیت ها شامل انواع ماژول های حسابداری، اپ موبایل، افزونه هوشمند، اتصال به سامانه تأمین اجتماعی، افزونه هوشمند پیامک، ماژول حقوق و دستمزد، فاکتور آنلاین و بسیاری از موارد دیگر می شود

چند دلیل برای استفاده از نرم افزار حسابداری لیام

یکی از مزیت ها و نقاط قوت این نرم افزار حسابداری را می توان پاسخگویی به نیاز های مبتدی و پیشرفته سازمان ها دانست. با استفاده از امکانات و خدمات این نرم افزار، کارفرما می تواند میزان دسترسی هر فرد را به پنل حسابداری بر اساس قوانین و صلاحدید مجموعه تنظیم کند. همچنین، کاربران در هر نقطه ای که باشند می توانند به پنل وارد شده و کار های لازم را انجام دهند. در حقیقت، انجام امور حسابرسی نیازی به حضور فیزیکی افراد نخواهد داشت. . از دیگر مزست های این مجموعه می توان به امکان اتصال به سایر سیستم ها و نرم افزار ها اشاره کرد. این ویژگی به شما امکان اتصال نرم افزار جدید به نسخه های مورد استفاده قبلی را خواهد داد. به این ترتیب می توانید اطلاعات مالی را بدون دردسر بین بخش های مختلف به اشتراک بگذارید. همچنین، ارائه گزارشات مالی آنلاین را هم می توان به عنوان یک ویژگی مثبت و منحصر به فرد در این نرم افزار نام برد. این قابلیت باعث می شود بتوانید گزارشات مالی سریع و دقیقی در اختیار داشته باشید. در نهایت، امنیت را می توان بزرگ ترین مزیت این نرم افزار حسابداری عنوان کرد. در این نرم افزار ابری از قدرتمند ترین پلتفرم های امنیتی برای محافظت از اطلاعات استفاده می شود.

خدمات حسابداری لیام همراه با تخفیف

برای خرید نرم افزار لیام و استفاده از خدمات متنوع آن ها با قیمت های ویژه می توانید از کد تخفیف نرم افزار حسابداری لیام استفاده کنید. دریافت این کد ها بسیار ساده بوده و از طریق همین صفحه امکان پذیر است.

راه های تماس و ارتباط با پشتیبانی نرم افزار حسابداری لیام

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۰۰۴۳۷۲

نشانی: تهران، اتوبان شهید ستاری، ابتدای بلوار فردوس شرق، جنب بانک سامان، ساختمان 432، طبقه 3، واحد 11