کد تخفیف سامانه مبنا

کد تخفیف سامانه مبنا

مبنا، سامانه برنامه ریزی و آموزش های مدرن. با کد تخفیف مبنا انواع دوره ها و رویدادهای علمی و فرهنگی برای کودکان و نوجوانان را با قیمت ارزان و به صرفه خریداری کنید.
خیلی خوب
1 رای
3
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
کد تخفیف سامانه مبنا
10%

کد تخفیف 10% بسته های ریاضیات کانگورو سامانه مبنا

اعتبار تا 1 ماه
شرایط استفاده
  • کد تخفیف سامانه مبنا بسته ریاضیات کانگورو طرح 1 و 2
  • محتواهای آموزشی برای پایه دبستان، متوسطه اول و دوم
  • شامل لیگ تعاملی کانگورو، دسترسی نامحدود به مسائل و...
  • امکان شرکت در آزمون نهایی به صورت مجازی و حضوری
  • بیشتر

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده سامانه مبنا

کد تخفیف سامانه مبنا
10%

کد تخفیف مسابقه علوم رایانه و تفکر رایانشی ببراس سامانه مبنا

منقضی شده
شرایط استفاده
  • کد تخفیف سامانه مبنا ویژه مسابقه علوم رایانه و تفکر رایانشی
  • فرصتی ویژه برای آشنایی دانش آموزان با مفاهیم کامپیوتری و...
  • طرح مسائل کوتاه و نیمه بلند به صورت تعاملی یا چند گزینه ای
  • بدون پیش نیاز امکان شرکت حتی برای دانش آموزان پایه ابتدایی
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از سامانه مبنا

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص سامانه مبنا
144 comment
هنوز نظری درباره سامانه مبنا ثبت نشده
تجربه خرید شما از سامانه مبنا چیست؟

سامانه مبنا

مرکز برنامه ریزی و نوآوری آموزشی که به اختصار سامانه مبنا نامیده می شود، فعالیت خود را با هدف برگزاری رویداد های آموزشی و فرهنگی مفید و کاربردی برای نوجوانان ایرانی آغاز کرده است. این سامانه در واقع زیر مجموعه ای از موسسه فرهنگی فاطمی است و سابقه فعالیت های فرهنگی این موسسه به سال 1361 برمی گردد. در هر حال، سامانه مبنا تلاش می کند تا برا فراهم کردن شرایط مناسب از جمله ثبت نام آسان و هزینه های معقول، فرصت شرکت در این دوره ها را برای تعداد بیشتری از نوجوانان فراهم کند. در همین راستا، کد تخفیف سامانه مبنا به شما ارائه می شود که می توانید با استفاده از آن از خدمات این مجموعه با هزینه کم تری بهره مند شوید.

سامانه مبنا و خدمات جذاب آموزشی و فرهنگی

همانطور که در ابتدا نیز به شما گفتیم، سامانه مبنا یک محیط مجازی برای شرکت در بهترین و با کیفیت ترین دوره های آمئوزشی، فرهنگی و رقابتی است. یکی از  بزرگ ترین رویداد هایی که در سامانه مبنا برگزار می شود، جشنواره ریاضیات کانگورو است. این جشنواره یک رویداد بین المللی است که با هدف ترویج این علم بین کودکان و نوجوانان برگزار می شود. شرکت در این جشنواره برای همه دانش آموزان از پایه اول تا دوازدهم امکان پذیر است. رویداد جذاب دیگری که از طریق این سامانه می توانید در آن حضور داشته باشید، مسابقه علوم رایانه ببراس است. این مسابقه در کشور های متعددی برگزار شده و اصلی ترین هدفی که دنبال می کند، آشنا کردن دانش آموزان با علوم کامپیوتری و کاربرد های فراوان این علم است. در این مسابقه با مجموعه ای از مسئله های تعاملی روبه رو می شوید که معماهای ببراس نامیده می شوند و ارتباط تنگانگی با علوم رایانه دارند.  این رویداد در دو مرحله برگزار می شود که مرحله اول برای عموم شرکت کنندگان بوده و در مرحله دوم تنها برگزیدگان مرحله اول اجازه حضور خواهند داشت. البته لازم به ذکر است که برای حضور موثر تر در این رویداد ها می توانید سوالات و مسائل دوره های قبل را به همراه روش های حل ان ها به صورت نوشتاری یا ویدیویی در این مجموعه دریافت کنید.

عضویت در سامانه مبنا چه مزایایی به همراه خواهد داشت؟

با عضویت در سامانه مبنا می توانید در رویداد های علمی مختلف شرکت کنید. شرکت در چنین رویداد ها و جشنواره هایی علاوه بر کسب تجربه های جدید و جذاب، با قرار دادن شما در مسیر رقابت برای کسب افتخارات فردی باعث می شود بیش از پیش تاتش کنید و هر روز به موفقیت نزدیک تر شوید. همچنین، وجود اطلاعات کافی و راهنمایی های مفید درباره دوره های قبلی به شما کمک می کند تا با آمادگی بیشتری در رقابت های علمی حضور پیدا کنید. به علاوه، در سامانه مبنا، تیم پشتیبانی در تمام مراحل همراه شما خواهد بود و می توانید از آن ها کمک بخواهید.

استفاده از خدمات سامانه مبنا همراه با تخفیف

برای عضویت در سامانه مبنا و شرکت در رویداد های مختلف جهانی با صرف هزینه کم تر می توانید در همین صفحه کد تخفیف سامانه مبنا را دریافت کرده و در هنگام ثبت نام از آن استفاده کنید.

راه های ارتباط با پشتیبانی سامانه مبنا

شماره تماس: 021-88945545

ایمیل: info@mabna.school

ادرس : تهران، میدان فاطمی، جویبار، میرهادی شرقی، پلاک ۱۴، واحد ۴