کد تخفیف مافیا در شهر

کد تخفیف مافیا در شهر

مافیا در شهر، نسخه آنلاین بازی مافیا با 10 نقش جذاب و گرداننده هوشمند. با استفاده از کد تخفیف مافیا در شهر می توانید هزینه کمتری برای خرید های درون برنامه بپردازید.
خیلی خوب
49 رای
4.31
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از مافیا در شهر موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف مافیا در شهر به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده مافیا در شهر

Sad Face
در حال حاضر کد تخفیف منقضی مافیا در شهر وجود ندارد

نظرات و تجربه خرید از مافیا در شهر

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص مافیا در شهر
144 comment
هنوز نظری درباره مافیا در شهر ثبت نشده
تجربه خرید شما از مافیا در شهر چیست؟

بازی آنلاین مافیا در شهر

مافیا در شهر، نسخه آنلاین بازی گروهی جذاب مافیا است. در این بازی می توانید به صورت متنی، صوتی و یا ویدیوئی با دوستان خود در هر کجا که هستند مافیا بازی کنید. این اپلیکیشن توسط تیم آمیتیس طراحی و ساخته شده است. شما عزیزان با دریافت کد تخفیف مافیا در شهر می توانید با قیمت ویژه سکه دریافت کنید و شانس خود را برای برنده شدن در این بازی افزایش دهید.

چطور مافیا در شهر بازی کنیم؟

در این برنامه ها اساس بازی مافیا همان چیزی است که در بازی های حضوری انجام می شود. هدف شهروندان در این بازی شناسایی و حذف تمام اعضای مافیا است. از سوی دیگر اگر مافیا بتواند تعداد شهروندان را به اندازه ای کاهش دهد که با تعداد اعضای تیم خودشان برابر شود، تیم برنده خواهد بود. همان طور که احتمالا می دانید، بازی در دو بخش شب و روز انجام می شود. در شب اعضای مافیا با یکدیگر آشنا می شوند و برخی هدف گذاری ها برای مدیریت بازی در جهت حذف شهروندان را انجام می دهند. زمانی که روز می شود، اعضای مافیا باید تلاش کنند خود را شهروند نشان داده و مانع از شناسایی شهروندان توسط هم گروهی هایشان شوند. از طرف دیگر، شهروندان باید به قدری خوب و با استدلال صحبت کنند که سایر هم تیمی های آنها به اشتباه نیافتند. اگر شهروندان بتوانند تمام اعضای مافیا را شناسایی کنند باز یه نفع آن ها تمام خواهد شد. در سمت دیگر اگر اعضای مافیا بتوانند تعداد شهروندان را تا برابر شدن دو گروه کاهش دهند، آنها برنده این بازی خواهند بود.

ویژگی های بازی آنلاین مافیا در شهر

یکی از مهم ترین جنبه های بازی مافیا در شهر، تشخیص صداقت یا عدم صداقا افراد در صحبت کردن است. موارد بسیاری به تشخیص این موضوع کمک می کنند که یکی از مهم ترین آن ها زبان بدن و حالت چهره هنگام صحبت کردن است. امکان جالبی که این برنامه به شما می دهد، حالت ارتباط تصویری و ویدیوئی علاوه بر بازی صوتی است. در این صورت شما می توانید بازیکنان دیگر را ببینید و این موضوع به جذابیت و هیجان بازی کمک قابل توجهی می کند.

در این اپلیکیشن برای انجام بازی به گرداننده احتیاجی ندارید. هوش مصنوعی بسیار قوی در این برنامه این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد. تقسیم نقش ها، کنترل بازی و مدیریت صحبت بازیکنان از این طریق انجام می شود. در این بازی، این امکان نیز برای شما فراهم است که حین صحبت دیگران تقاضای زمان چالش کرده و نظرات خود را بیان کنید. به علاوه شب های مافیا برای جذابیت هرچه بیشتر این بازی تورنمنت های فصلی برگزار می کند. برای مثال بهترین بازیکنان هر ماه در پایان ماه یک بازی فوق العاده هیجان انگیز را با هم برگزار می کنند.

بازی آنلاین مافیا در شهر با لذت تخفیف

یکی از جذابیت های این بازی وجور رقابت در تعداد سکه هاست. این سکه ها باعث می شوند بتوانید از خدمات متنوع این برنامه استفاده کنید و شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید. برای دریافت سکه با بیشترین تخفیف کافی است به سایت کانال تخفیف مراجعه کرده و کد تخفیف مافیا در شهر را دریافت کنید.