تفریح و سرگرمی
مافیا دورهمی
کد تخفیف مافیا دورهمی

کد تخفیف مافیا دورهمی

rating
4
3 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

مافیا دورهمی، بهترین برنامه تقسیم و مدیریت نقش در بازی مافیا. با استفاده از کد تخفیف مافیا دورهمی رایگان بازی کنید و هدیه بگیرید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف مافیا دورهمی
کدهای تخفیف مربوط به مافیا دورهمی را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

بازی آنلاین مافیا دورهمی

برنامه دورهمی یکی از کامل ترین بازی های آنلاین مافیا را برای شما به ارمغان آورده است. با استفاده از این برنامه می توانید بدون محدودیت با دوستان خود مافیا بازی کنید و اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید. با استفاده از کد تخفیف مافیا دورهمی، سکه های بیشتری در بازی دریافت کنید و شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید. لذت این بازی آنلاین را در کمتر اپلیکیشنی می توانید پیدا کنید و این کدها فرصت بیشتری برای لذت بردن از آن را به شما می دهند.

چطور در مافیا دورهمی بازی کنیم؟

بازی مافیا یک بازی مهیج و گروهی است. این بازی به قدری در یک بازه زمانی کوتاه محبوبیت پیدا کرد و همه گیر شد که امروزه کمتر کسی چیزی درباره آن نشنیده است. بازی مافیا چه به صورت آنلاین و چه حضوری از یک روند و قوانین مشخص پیروی می کند. همان طور که احتمالا می دانید، این بازی به حداقل ۵ نفر نیاز دارد که در دو گروه قرار می گیرند. گروه اول شهروندان هستند که با توجه به سطح بازی و تعداد بازیکنان می توانند نقش خاصی هم داشته باشند. گروه دوم اعضای مافیا هستند که معمولا نقش های خاصی را به عهده دارند و تعداد آن ها از شهروندان کمتر است. در ابتدای بازی تقسیم نقش ها به صورت تصادفی توسط راوی بازی انجام می شود.

در اولین شب بازی، اعضای مافیا با یکدیگر آشنا می شوند. در حالی که هویت تمام بازیکنان برای شهروندان ناشناخته باقی می ماند. در طول بازی شهروندان باید تلاش کنند اعضای مافیا را به درستی شناسایی و از بازی حذف کنند. از سوی دیگر بازیکنان مافیا باید خود را به عنوان شهروند جا بزنند و نقش خود را باور پذیر بازی کنند و بازیکنان دیگر را فریب بدهند. برگ برنده در این بازی توان صحبت کردن با استدلال های محکم و قانع کردن دیگران و توجه به جزئیات است. اگرچه بازی کردن به صورت حضوری هیجان و جذابیت بیشتری دارد؛ اما جمع کردن یک تیم در یک زمان و یک مکان چندان کار ساده ای نیست. به همین دلیل است که بازی های آنلاینی مثل مافیا دورهمی در بسیاری از مواقع ترجیح داده می شوند.

بازی شب های مافیا از دیگر بازی های مافیا است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی به دست آورد. اگر به سراغ این بازی رفتید، از کد هدیه بازی شب های مافیا برای دریافت سکه بیشتر و شانس بیشتر برای بُرد استفاده کنید.

ویژگی های جذاب مافیا دورهمی

طراحی این اپلیکیشن بسیار ساده و کاربردی است. همه افراد می توانند به راحتی از امکانات این برنامه استفاده کنند و از تجربه یک بازی جذاب لذت ببرند. به علاوه، توضیح و آموزش کامل بازی در ابتدا برای دوستانی که اولین بار است این بازی را تجربه می کنند قرار داده شده است. پس اگر تازه کار هستید اصلا نگران نباشید. طراحان این برنامه فکر همه جا را کرده اند. یکی از مزایای این برنامه در مقایسه با دیگر بازی های آنلاین مافیا، تنوع و گستردگی نقش هاست. همه نقش های جذاب مافیا در نسخه های جدید به این برنامه اضافه شده اند و فراوانی نقش ها باعث شده تمام بازیکنان فعال باشند و هیجان بازی به شدت افزایش یابد. همچنین، توضیحات کاملی در رابطه با هر نقش داده شده است. از دیگر ویژگی های خوب این اپلیکیشن حضور بازیکنان واقعی است. تمام افرادی که در یک بازی می بینید شخصیت های حقیقی هستند. از سمت دیگر حضور حدود ۲۰۰۰ کاربر فعال در این برنامه باعث می شود بازی های جدید به سرعت آغاز شوند و زمان زیادی منتظر نمانید.

بازی مافیا دورهمی با طعم تخفیف

با مراجعه به سایت جذاب کانال تخفیف و دریافت کد تخفیف مافیا دورهمی می توانید تعداد سکه های خود را در بازی با کمترین هزینه و زمان افزایش دهید. افزایش سکه ها برای برنده شدن در بازی ها کمک زیادی به شما خواهد کرد.

ارتباط با پشتیبانی مافیا دورهمی

ایمیل: Behzad.NjF22@Gmail.com