آموزش آنلاین
آکادمی ماهر
کد تخفیف آکادمی ماهر

کد تخفیف آکادمی ماهر

rating
5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

آکادمی ماهر، ارائه کننده دوره های آموزشی مرتبط با صنعت. با کد تخفیف آکادمی ماهر انواع پکیج های آموزشی ویژه مهندسین و صنعتگران، برندسازی و فروش را با قیمت مناسب خرید نموده و به کمک آن وارد بازار کار شوید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف آکادمی ماهر
کدهای تخفیف مربوط به آکادمی ماهر را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی آکادمی ماهر

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

آکادمی ماهر

آکادمی ماهر، یک مرجع معتبر برای تولید محتوا های آموزشی صنعتی است. دوره های آموزشی تولید شده در این مجموعه می توانند نقش موثری در بهبود مهارت های صنعتی شما و در نتیجه رشد و پیشرفت کسب و کارتان داشته باشد. خبر مهم این است که هم اکنون، با داشتن کد تخفیف آکادمی ماهر می توانید این دوره های آموزشی را با کمترین هزینه دریافت کنید.

برای دریافت دوره های آموزشی متعدد دیگری در این حوزه، مکتب خونه هم می تواند بسیار به کارتان بیاید. ضمن این که با کد تخفیف مکتب خونه، دریافت دوره ها با قیمت ارزان تر امکان پذیر است.

خدمات آکادمی ماهر

امروزه غیر ممکن است به جایی نگاه کنید و رد پایی از تکنولوژی و اینترنت در آن نبینید. آموزش یکی از حوزه هایی است که به شدت تحت تأثیر دیجیتالی شدن زندگی روزمره قرار گرفته است. اگر به اطراف خود دقت کنیم، متوجه این موضوع می شویم که آموزش مجازی به تدریج دارد جایگزین روش های سنتی می شود. صرفه جویی در زمان، امکان بهره مندی تعداد زیادی از افرادو صرف کمترین انرژی از دلایل برتری این شیوه آموزشی محسوب می شوند.. فعالیت های صنعتی را می توان پایه و اساس پیشرفت اقتصادی یک جامعه دانست. متأسفانه در نظام آموزشی ایران بیشتر فعالیت ها محدود به خواندن، حفظ کردن و امتحان دادن می شوند. این در حالی است که فرد وقتی وارد دنیای کار می شود به طرز غیر قابل انکاری به مهارت کار عملی نیاز دارد. آکادمی ماهر تلاش می کند با تهیه بهترین محتوای آموزشی در زمینه مهارت های فنی بخشی از این خلاء را جبران کند.

در حال حاضر، بسته های آموزشی این مجموعه در دو زمینه برق و رشد کسب و کار تولید و توزیع می شوند. در حوزه برق دوره های آموزشی متنوع شامل آموزش برق صنعتی، دوره اتوماسیون کار، هیدرولیک و پنوماتیک، درایو من و پکیج های طلایی برای علاقه مندان به این رشته تحصیلی آماده ارائه هستند. در دنیای امروزی برای داشتن یک کسب و کار موفق و رسیدن به اهداف مالی اکتفا کردن به تجربه و دانش های محدود اطرافیان کافی نیست. رشد و پیشرفت در هر حوزه کاری مهارتی تلقی می شود که نیاز به آموزش و تمرین دارد. بنابراین، تفاوتی ندارد که به چه کاری مشغول هستید یه رشته کاری مورد علاقه شما چیست. در هر صورت، آکادمی ماهر می تواند با آموزش های مناسب حوزه کسب و کار شما را برای رسیدن به اهداف خود راهنمایی کند. از دوره های ارائه شده در این زمینه توسط مجموعه ماهر می توان به بازاریابی، برند سازی، آموزش فروش صنعتی و راهنمایی برای هدف گذاری اشاره کرد.

ویژگی ها و مزایای آکادمی ماهر

یکی از مهم ترین نکاتی که این آموزشگاه را متمایز می سازد، 25 سال تجربه حرفه ای در حوزه فعالیت های صنعتی است. متخصصان این مجموعه با اجرای پروژه های متنوع در صنایع بزرگی مثل فولاد، پتروشیمی، صنایع نظامی، دارویی و شیمیایی، شکاف های مهارتی موجود میان دانشگاه و محل کار را به خوبی می شناسند. همین امر باعث می شود نیاز سنجی در این موسسه به خوبی انجام شود و محتوی تولید شده دقیقا همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید. در این مجموعهف 15 استاد حرفه ای و با تجربه چیزی حدود 7000 ساعت ویدیو برای شما تهیه کرده اند که به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد. مشاوره فردی و شرکتی، پشتیبانی جامع و ارائه مقالات علمی معتبر در حوزه های مختلف را می توان از مزایای این موسسه آموزشی دانست.

استفاده از خدمات آکادمی ماهر با تخفیف های ویژه

برای دریافت ویدیو های آموزشی آکادمی ماهر با قیمت های مناسب می توانید به بخش کمپین ها و تخفیفات مراجعه کنید. همچنین اگر تمایل دارید دریافت تخفیف همواره برای شما امکان پذیر باشد و از تمام کمپین ها و جشنواره ها در اولین فرصت مطلع شوید، تنها کافی است به سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف مراجعه کرده وکد تخفیف محبوب خود را انتخاب کنید.

ارتباط با آکادمی ماهر

شعبه اول: اصفهان‌، شهرک صنعتی جی، خیابان یکم، فرعی هشتم، پلاک ۱۷۱ شعبه دوم: اصفهان، شهرک صنعتی دولت آباد، خیابان بوعلی سینا، کیلومتر دوم، پلاک ۶ شماره تماس: 031-91010033