مشاوره و سلامتی
ماهور ماساژ
کد تخفیف ماهور ماساژ

کد تخفیف ماهور ماساژ

rating
5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

ماهور ماساژ، ارائه خدمات ماساژ و حمام اصیل در شهر تهران. با کد تخفیف ماهور ماساژ انواع ماساژ ریلکسی، تلفیقی، ورزشی و شرقی، حمام سنتی و ترکی و خدمات پوست و ناخن را با قیمت ارزان تری دریافت نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف ماهور ماساژ
کدهای تخفیف مربوط به ماهور ماساژ را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی ماهور ماساژ

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

ماهور ماساژ

مرکز ماساژ آقایان ماهور، مرکزی 3 ستاره در غرب تهران است. این مجموعه ارائه دهنده انوان ماساژ های شرقی، کلاسیک، ورزشی و حمام های اصیل است. دریافت ماساژ حرفه ای یکی از بهترین راه های افزایش آرامش و ریلکس شدن بدن است. هنگام استفاده از خدمات این مجموعه می توانید کد تخفیف ماهور ماساژ را وارد کنید تا هزینه کمتری پرداخت کنید.

خدمات ماهور ماساژ

خدمات ارائه شده در این مجموعه را می توان به دو بخش کلی ماساژ و حمام تقسیم کرد. ماساژ انواع مختلفی دارد و ماساژهای کلاسیک سوئدی، شرقی تایلندی، ورزشی عمیق و تلفیقی شرق و غرب را می توانید در این مرکز دریافت کنید. کلاسیک سوئدی بیشتر روی چرخش اصولی مفاصل بدن تمرکز دارد و باعث ایجاد آرامش و خوشی در ماساژ گیرنده می شود. شرق آسیا یکی از شناخته شده ترین نقاط جهان در زمینه ارائه ماساژ های مختلف است. شما می توانید با مراجعه به ماهور از این خدمات برخوردار شوید. ورزشکاران نیز می توانند برای رفع گرفتگی ها و درد های عضلانی از خدمات ویژه ورزشکاران استفاده کنند.

همانطور که اشاره شد می توانید برای حمام و خدمات زیبایی نیز به مرکز ماهور ماساژ مراجعه کنید. سه نوع حمام چربی زدایی، ایرانی اصیل و عثمانی در این مجموعه ارائه می شوند. هر کدام از این موارد شامل آیتم های مختلفی شده و هزینه متفاوتی هم دارند. این حمام ها فرصت خوبی هستند که بیشتر برای خود و آرامشتان زمان بگذارید. علاوه بر این، این مرکز خدمات مانیکور و پدیکور و مراقبت از پوست را نیز ارائه می دهد. ناخن و پوست بدن از جمله بخش هایی هستند که نیاز به توجه و رسیدگی ویژه دارند و می توانید این خدمات را در ماهور دریافت کنید.

ویژگی ها و مزایای ماهور ماساژ

در زندگی های شلوغ و پر استرس امروزی، ماهور ماساژ محلی است که آرامش را به شما هدیه می دهد. شما می توانید در تمام روز های هفته با استفاده از خدمات این مجموعه از درگیری های فکری، استرس، گرفتگی ها و درد های عضلانی راحت شوید. ماساژ اصولی می تواند باعث تقویت اندام های مختلف و افزایش تعادل تن و روان شود. متخصصان و ماسور های این مرکز، همه دورههای آموزشی مختلفی را گذرانده اند. مهارت در ماساژ حرف اول را می زند. چرا که افراد غیر حرفه ای نه تنها نمی توانند کیفیت لازم را ارائه دهند، بلکه ممکن است با انجام حرکات نادرست به شما آسیب هم برسانند. برای اطمینان از مهارت و توانایی کارشناسان نیز، 10 دقیقه گارانتی بازگشت وجه به شما ارائه می شود.

چطور با کد تخفیف ماهور ماساژ ارزان تر خدمات بگیریم؟

درصورتی که تمایل به استفاده از خدمات این مجموعه داشته باشید، می توانید با استفاده از جدیدترین کد تخفیف ماهور ماساژ هزینه کمتری بپردازید. این کوپن ها و دیگر پیشنهادات ویژه این مرکز از طریق سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل قابل دریافت اند.

راه های تماس با پشتیبانی ماهور ماساژ

شماره تلفن: 02144718904
آدرس: تهران، چیتگر، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، شماره 300.