لوگوی منظوم

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن منظوم

3 امتیاز از 1 رأی|
منظوم مرجع سینما و تلویزیون اطلاع از آخرین اخبار فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی عکس، ویدیو، تیزر و اطلاعات فیلم ها، بازیگران و هنرمندان

    در حال حاضر کوپن و کد تخفیف فعالی از منظوم موجود نیست. کدهای تخفیف جدید بزودی در سایت کانال تخفیف - آف چنل قرار خواهد گرفت.
    با تشکر از شکیبایی شما


      در حال بارگذاری تخفیف‌های منقضی


      منظوم یک دایرة‌المعارف آنلاین از محصولات تاریخ سینما و تلویزیون ایران است که مخاطبان آن می‌توانند در میان محصولات مورد علاقه‌ خود گشت و گذار کنند، با دیگران تبادل نظر کنند، دیدگاه منتقدان را بدانند و از اخبار جدید مطلع شوند. در حال حاضر اطلاعات بیش از 50 هزار فیلم، سریال و برنامه تلویزیونی،گالری عکس از بیش 220 هزار هنرمند و بازیگر، بیش از 150 هزار فیلم و هنرمند خارجی و آمریکایی و بیش از 500 هزار عکس از بازیگران و هنرمندان هالیوودی در سایت منظوم جمع آوری شده و هر روز در حال افزایش می‌باشد. ویژگی‌های وب سایت و اپلیکیشن منظوم : امکان مشاهده عکس، پوستر، خلاصه داستان و تیزر آثار، کارنامه هنرمندان حاضر ‌در آن‌ها و همچنین خواندن ارزیابی مردم و نقد منتقدان، امکان ثبت نظر درباره هر یک از آثار، اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون و حواشی و جنجال های مربوط به فیلم ها، کسب اطلاع درباره فیلم های قدیمی و ماندگار سینمای ایران، اطلاعات برنامه‌ها و سریال‌های تلویزیونی شامل: عکس‌ها، موضوع، مجری، بازیگران، شبکه و ساعت پخش با استفاده از کوپن و کد تخفیف منظوم که در سایت آف‌سی‌اچ (کانال تخفیف) برای شما فراهم گردیده، از جشنواره‌ها و قرعه‌کشی‌های سایت منظوم مطلع شوید و برنده جوایز نقدی و غیرنقدی شوید.