کد تخفیف آقای عسل

کد تخفیف آقای عسل

آقای عسل، فروشگاه آنلاین توزیع عسل طبیعی در ایران. با کد تخفیف آقای عسل محصولات این مجموعه از جمله انواع عسل گرفته شده از گیاهان مختلف، ژل انگبین و رویال را با قیمت مناسب خریداری کنید و سفارش خود را در هر نقطه از کشور در زمان کوتاه دریافت کنید.
خیلی خوب
7 رای
3.57
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: پیشنهاد شده
سفارش اول
سفارش غیراول
کدهای تخفیف
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از آقای عسل موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف آقای عسل به شما اطلاع خواهیم داد.

تخفیف‌های مشابه


کوپن های تخفیف منقضی شده آقای عسل

کوپن و کد تخفیف آقای عسل
منقضی شده
شرایط استفاده
  • در ماه رمضان با تخفیف ویژه از آقای عسل خرید کنید
  • عسل طبیعی هفت اقلیم، خارکیوار، سماق با موم تازه و...
  • قیمت محصولات بدون نیاز به کد تا 30% کاهش یافته
  • همراه با ارسال رایگان و برگه آنالیز آزمایشگاهی معتبر
  • بیشتر
کوپن و کد تخفیف آقای عسل
منقضی شده
شرایط استفاده
  • خرید با تخفیف محصولات تقویت قوای جنسی آقای عسل
  • با گارانتی بازگشت در صورت نارضایتی از کیفیت محصولات
  • عسل های ویژه تقویت قوای جنسی عبارتند از: ژل انگبین
  • کنار ایرانی ممتاز، گشنیز، رازیانه، زول، گرده گل مخلوط و...
  • بیشتر

نظرات و تجربه خرید از آقای عسل

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص آقای عسل
144 comment
هنوز نظری درباره آقای عسل ثبت نشده
تجربه خرید شما از آقای عسل چیست؟

آقای عسل 

آقای عسل دارای 20 سال تجربه در زمینه عرضه عسل های طبیعی می باشد این مجموعه با همکاری زنبورداران متعهد و استفاده از نیروهای خلاق و متخصص به عسل ایران در بازارهای خارجی نیز اعتبار زیادی داده است. برای خرید محصولات این فروشگاه اینترنتی با هزینه ای بسیار کمتر، کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف آقای عسل استفاده فرمایید و از این طریق خرید به صرفه ای داشته باشید.

آقای عسل دارای چه محصولاتی است؟

عسل تک گیاه یکی از محصولات پرطرفدار آقای عسل است. اگر زنبورعسل اکثر شهد خود را از یک گیاه جمع آوری کرده باشد، به آن محصول تک گیاه می گویند. عسل تولیدی کندو دارای رنگ و عطر ویژه ای است که به عنوان عسل تک گیاه شناخته می شود. برای تولید این محصول تراکم گیاه خاصی مانند گشنیز یا آویشن باید بالا باشد و فعالیت آن زنبور به صورت غالب بر روی همان گیاه باشد. حدود 60 درصد از عسل های تولیدی در دنیا به عنوان چندگیاه شناخته می شوند و تنها 40 درصد از آن ها تک گیاه هستند. عسل های چندگیاه یا همان چهل گیاه به عنوان عسل کوهی یا یا گاها هزارگیاه نیز شناخته می شود. و در تولید آن ها نیز از شهد گیاهان زیادی استفاده می شود. عسل چندگیاه کوهستان در ارتفاعات برداشت می شود. برای تولید این نوع عسل از گیاهان دارویی مختلفی برایمانند گون، آویشن، کنگر، پونه سا، سنبله ای، چوبک و ... برای تغیه زنبور استفاده می شود. چندگیاه دشت دارای تنوع گیاهان کمتری است و از گیاهانی مانند خارشتر، یونجه، باکو، چوبک، کهورک، کهور برای تولید آن استفاده می شود. آقای عسل دارای محصولات متنوع دیگری مانند ژل انگبین، ژل رویال، گرده گل و عسل سفید است که با مراجعه به سایت آن می توانید تمام این محصولات را خریداری فرمایید.

ویژگی و مزایای آقای عسل

کشور ایران دارای پتانسل زیادی از نظر تنوع طیف اقلیمی و تعداد گیاهان دارویی است که منجر به تولید انواع بی نظیری از عسل های مختلف چندگیاه و تک گیاه شده است. آقای عسل خود را متعهد می داند با تمام توان در جهت ارزش آفرینی و اعتباردهی به تولید، بهترین و طبیعی ترین محصولات را عرضه بازار کند. این فروشگاه تلاش می کند با داشتن تجهیزات به روز و به کار گیری نیروهای کار بلد و استفاده از زنبورداران کوشا و باتلاش در ارتقای این صنعت گام بلندی بردارد.

در بازار عسل اعتماد مصرف کنندگان تا حد زیادی به این ماده کاهش یافته و خرید باکیفیت ترین و و طبیعی ترین عسل ها بسیار دشوار شده است.  آقای عسل با اتکا به دانش و تیم تحقیقاتی خود سعی در احیای بازار از دست رفته ی عسل در ایران دارد و تلاش می کند اعتماد مشتریان را بار دیگر به خود جلب کند. در همین راستا آقای عسل ویژگی های زیر را دنبال می کند. اولا تمام محصولات تولید شده در آقای عسل از بهترین و طبیعی ترین نوع  آن می باشند. این عسل ها از شهد گیاهان طبیعی تولید شده و عسل های تغذیه ای جایی در محصولات این فروشگاه آنلاین ندارند.  علاوه بر این،  محصولات آقای عسل با همکاری زنبورداران پرتلاش ایرانی ساخته شده و از نظر بین المللی نیز کم نظیر است. اقای عسل دارای دپارتمان تحقیقاتی در جهت حمایت از پشتوانه علمی و تحقیقاتی زنبورداری در کشور است و محصولات آن علاوه بر سالم بودن، ارگانیک نیز هستند. آقای عسل خود را موظف به ارائه ی مطالب علمی در جهت خواص عسل و نحوه صحیح مصرف آن می داند و مجله علمی این فروشگاه نیز در همین جهت راه اندازی شده است. تولید عسل طبیعی و خالص بسیار پرهزینه و دشوار است. آقای عسل با خرید منصفانه از زنبورداران و قیمت گذاری عادلانه ی آن، خرید به صرفه و باکیفیتی را برای شما به ارمغان می آورد.

چگونه از آقای عسل تخفیف بگیریم؟

برای خرید انواع عسل و محصولات دیگر این فروشگاه با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه کافی است هنگام ثبت سفارش خود از کد تخفیف آقای عسل استفاده کنید. برای دریافت جدید ترین کد های تخفیف آقای عسل می توانید به وب سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف آف چنل مراجعه کرده و بن های تخفیف این شرکت را با جستجوی نام آن دریافت و از خرید خود لذت کافی را ببرید.

راه های ارتباط با آقای عسل

شماره واتساپ: 09197509210 دفتر مرکزی: 91001020-025 آدرس: قم، 45 متری صدوق (زنبیل آباد)، 20 متری فجر، چهارراه لقمان (قبل از چراغ قرمز) سمت راست، نمایشگاه آقای عسل