لوگوی مفید طب

کد تخفیف مفید طب

مفید طب، فروشگاه اینترنتی دارو و محصولات گیاهی. با استفاده از کد تخفیف داروخانه گیاهی مفیدطب می توانید انواع مکمل های غذایی و ورزشی، لوازم آرایشی بهداشتی و ملزومات مادر و کودک و.. را با قیمت ارزان همراه با با ارسال رایگان خریدهای بالای 150 هزار تومان خریداری کنید.
خیلی خوب
9 رای
4.44
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
Sad Face
در حال حاضر کوپن و کد تخفیف جدید فعالی از مفید طب موجود نیست.
به محض موجود شدن تخفیف مفید طب به شما اطلاع خواهیم داد.

کوپن های تخفیف منقضی شده مفید طب


نظرات و تجربه خرید از مفید طب

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص مفید طب
144 comment
هنوز نظری درباره مفید طب ثبت نشده
تجربه خرید شما از مفید طب چیست؟

مفیدطب

مفید طب داروخانه آنلاین و مرکز فروش انواع محصولات آرایشی و بهداشتی و مکمل های دارویی و گیاهی است که از سال 1396 در این زمینه فعالیت می کند. با مراجعه به این فروشگاه، می توانید بسیاری از کالا های زیبایی و درمانی را به سادگی خریداری کنید. در صورتیکه هنگام سفارش از کد تخفیف مفیدطب استفاده کنید هم هزینه کمتری بابت خریدهای خود می پردازید.

این مجموعه با هدف ارائه محصولات با کیفیت و تولید داخل و ارتقا سطح دانش جامعه نسبت به محصولات پایه گیاهی تاسیس شده است. این داروخانه دارای مجوز زسمی از معاونت غذا و داروی علوم پزشکی مشهد می باشد. مطابق دستورالعمل وزرات بهداشت، به صورت آنلاین صرفاً فروش فراورده های طبیعی و سنتی، مکمل ها و محصولات بهداشتی قانونی است و مفیدطب هم صرفا موارد مذکور را عرضه میکند. محصولاتی که در این داروخانه به فروش می رسد عبارتند از: محصولات گیاهی شامل محصولات پایه گیاهی که دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و مصرف آن بدون نیاز به نسخه پزشک می باشد. این محصولات برای پیشگیری و یا درمان برخی بیماری ها استفاده می‌شود. محصولات بهداشتی شامل کلیه محصولات مرتبط با بهداشت بدن انسان که حسب مورد دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. محصولات طبی سنتی شامل محصولاتی که بر اساس روش‌های طب سنتی تولید شده است. روغن ها و اسانس هاشامل روغن ها و اسانس های طبیعی که به روش های مختلف استخراج شده و کاربردهای موضعی و خوراکی دارد. برای خرید ارزان تر از داروخانه اینترنتی مفیدطب کافی است جدیدترین کدهای تخفیف مفید طب را از سایت آف سی اچ (کانال تخفیف) دریافت کنید. کد تخفیف را بر روی سفارش خود اعمال کنید، مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت نموده و کالاهای خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید.