لوگوی مفید طب

کد تخفیف سایت و اپلیکیشن مفید طب

4.29 امتیاز از 7 رأی|
مفید طب، فروشگاه اینترنتی دارو و محصولات گیاهی . با استفاده از کد تخفیف مفیدطب انواع مکمل های غذایی و ورزشی، لوازم آرایشی بهداشتی و ملزومات مادر و کودک و.. را با قیمت ارزان بخرید. با ارسال رایگان خریدهای بالای 150 هزار تومان .

    در حال حاضر کوپن و کد تخفیف فعالی از مفید طب موجود نیست. کدهای تخفیف جدید بزودی در سایت کانال تخفیف - آف چنل قرار خواهد گرفت.
    با تشکر از شکیبایی شما


      در حال بارگذاری تخفیف‌های منقضی


      مفیدطب یک داروخانه آنلاین است که با هدف ارائه محصولات با کیفیت و تولید داخل و ارتقا سطح دانش جامعه نسبت به محصولات پایه گیاهی تاسیس شده است. این داروخانه دارای مجوز زسمی از معاونت غذا و داروی علوم پزشکی مشهد می باشد. مطابق دستورالعمل وزرات بهداشت، به صورت آنلاین صرفاً فروش فراورده های طبیعی و سنتی، مکمل ها و محصولات بهداشتی قانونی است و مفیدطب هم صرفا موارد مذکور را عرضه میکند. محصولاتی که در این داروخانه به فروش می رسد عبارتند از: محصولات گیاهی شامل محصولات پایه گیاهی که دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و مصرف آن بدون نیاز به نسخه پزشک می باشد. این محصولات برای پیشگیری و یا درمان برخی بیماری ها استفاده می‌شود. محصولات بهداشتی شامل کلیه محصولات مرتبط با بهداشت بدن انسان که حسب مورد دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد. محصولات طبی سنتی شامل محصولاتی که بر اساس روش‌های طب سنتی تولید شده است. روغن ها و اسانس هاشامل روغن ها و اسانس های طبیعی که به روش های مختلف استخراج شده و کاربردهای موضعی و خوراکی دارد. برای خرید ارزان تر از داروخانه اینترنتی مفیدطب کافی است جدیدترین کدهای تخفیف مفید طب را از سایت آف سی اچ (کانال تخفیف) دریافت کنید. کد تخفیف را بر روی سفارش خود اعمال کنید، مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت نموده و کالاهای خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید.