لوگوی شرکت مخابرات ایران

کد تخفیف شرکت مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران، ارائه خدمات مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت ، خرید و تمدید اینترنت ADSL و تانوما مخابرات . با استفاده از کد تخفیف شرکت مخابرات ایران بسته ترافیک اضافی و طرح های مکالمه درون شبکه را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.
خیلی خوب
13 رای
4.69
امتیاز دهید
ترتیب نمایش: جدیدترین تخفیف ها
سفارش اول
سفارش غیراول
کمپین ها
پیشنهادهای تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف شرکت مخابرات ایران
شرایط استفاده
  • خرید و تمدید اینترنت 6 ماهه مخابرات اصفهان با 6% تخفیف
  • شامل سرویس های استاندارد، سورینو و تانوما شرکت مخابرات
  • همچنین طرح های پیش پرداخت ADSL و VDSL شش ماهه
  • ثبت نام از طریق تماس با تلفن 2020 یا مراجعه به پنل کاربری
  • بیشتر

کوپن های تخفیف منقضی شده شرکت مخابرات ایران


نظرات و تجربه خرید از شرکت مخابرات ایران

نظرات و تجارب خرید کاربران کانال تخفیف در خصوص شرکت مخابرات ایران
144 comment
هنوز نظری درباره شرکت مخابرات ایران ثبت نشده
تجربه خرید شما از شرکت مخابرات ایران چیست؟

شرکت مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران در حال حاضر بزرگترین اپراتور تلفن ثابت کشور است که علاوه بر این سرویس، اینترنت ADSL و دیگر خدمات حوزه ارتباطات را نیز به کاربران عرضه می‌نماید. با استفاده از مطالبی که در این صفحه با عنوان کد تخفیف شرکت مخابرات ایران قرار داده می‌شود می‌توانید بسته های اینترنت ADSL را ارزان تر خرید نمایید یا از طرح های مکالمه رایگان تلفن ثابت به ثابت و... مطلع شوید.

چه خدماتی را می توان از طریق سایت شرکت مخابرات ایران خریداری و دریافت کرد؟

خدمات وسیعی در حوزه تکنولوژی و فناوری ارتباطات شامل خدمات مخابراتی برای مشتریان عادی یا در سطح گسترده تر، برای مشتریان تجاری توسط شرکت مخابرات ایران ارائه می گردد که از آن جمله می توان به خرید و ثبت نام تلفن ثابت ، ثبت نام خط رند ، مدیریت و پرداخت قبض ، خدمات الکترونیک تلفن ثابت، سرویس های ارزش افزوده، دیتای تجاری، ADSL ، (سُرینو) VDSL ، اینترنت تانوما، دریافت کد پستی، تست سرعت اینترنت و غیره اشاره نمود که ارائه برخی از آن ها به صورت رایگان انجام می شود.

سرویس تانوما مخابرات چیست؟

سرویس تانومای شرکت مخابرات ایران عبارت است از ارائه انواع سرویس های ارتباطی و خدمات اینترنت (صوت، تصویری، داده و ابری) از طریق یک تار فیبر نوری که از نزدیک ترین مرکز مخابراتی تا داخل منزل یا واحد مشترک کشیده می شود. به عبارت دیگر در این سرویس، تار فیبر نوری در تمام طول مسیر از مرکز مخابرات تا درون منزل یا محل کار مشترک جایگزین زوج سیم مسی می‌شود. و همین قضیه باعث می‌شود که امکان دسترسی به اینترنت با سرعت بسیار بالاتر و بدون وقفه را فراهم نماید.

چطور می توان با هزینه کمتر از سایت شرکت مخابرات ایران خرید کرد؟

با استفاده از کدهای تخفیفی که شرکت مخابرات ایران در مناسبت های گوناگون ارائه می دهد می توان با هزینه کمتر از خدمات مختلف این شرکت استفاده نمود و از هدایایی همچون اینترنت یا تماس تلفن ثابت رایگان استفاده نمود. همچنین در مناسب های مختلف مانند عید نوروز، شب یلدا، عید غدیر و ... بسته های ترافیک اینترنت مخابرات با قیمت ارزان تری به فروش می‌رسد. برای اطلاع از این طرح های تخفیفی یا رایگان و اقدام به دریافت کد تخفیف اینترنت مخابرات کافی است به سایت کانال تخفیف (آف چنل) مراجعه کنید.

جدیدترین کدهای تخفیف شرکت مخابرات ایران را از کجا دریافت کنیم؟

برای سهولت بیشتر، طرح های تخفیفی یا رایگان و جدیدترین کدهای تخفیف شرکت مخابرات ایران از طریق همین صفحه از وب سایت آف چنل (کانال تخفیف) اطلاع رسانی می شود. البته در صفحه اصلی سایت و با استفاده از نوار جستجو نیز می‌توانید به این تخفیف ها دسترسی پیدا کنید.

راه‌ های ارتباط و تماس با شرکت مخابرات ایران

مشتریان این شرکت می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۲۰۲۰ مشکلات و سوالات خود را از پشتیبانی سرویس اینترنت مخابرات بپرسند. همچنین می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir با این شرکت ارتباط برقرار کنند یا در صورت نیاز از طریق سامانه ۱۹۵، یا پست الکترونیک bazresi@tci.ir نسبت به ثبت شکایات خود اقدام نمایند.