کد تخفیف موشیما

کد تخفیف موشیما

rating
5
2 رای
دنبال کن
کدهای فعال
نظرات
درباره فروشگاه

موشیما ، فروشگاه آنلاین محصولات تخصصی آموزشی و سرگرمی کودک . با استفاده از کد تخفیف کتاب داستان موشیما که در سایت و اپلیکیشن کانال تخفیف قرار داده شده کتاب داستان اختصاصی برای فرزند خود و دیگر محصولات این سایت را با قیمت ارزان تری خرید نمایید.

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
ارسال کد تخفیف موشیما
کدهای تخفیف مربوط به موشیما را از اینجا ارسال کنید
تخفیف‌های مشابه

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف
تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید
با ثبت نظرات و تجارب خود ما و سایر کاربران را در انتخاب بهتر یاری کنید

کوپن‌های منقضی موشیما

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

دریافت کد تخفیف

موشیما

بخش مهمی از شخصیت افراد در سال های نخستین زندگی شکل می گیرد. تجربیات افراد در دوران کودکی، خوب یا بد، رفتار، شخصیت و مشخصه های روحی آن ها را در بزرگسالی شکل می دهد. به همین دلیل، مهم است که محیطی امن و سرشار از تجربیات خوب و شیرین برای فرزندانمان فراهم کنیم. سرگرمی ها و بازی های کودک، از ابزار های مهم آموزشی و تربیتی هستند و به همین دلیل انتخاب آن ها باید با دقت خاصی صورت بگیرد. می دانید که کتاب های داستان از سالم ترین، امن ترین و سودمند ترین وسایلی هستند که می توانید اوقات فراغت کودکتان را با آن ها پر کنید. کتاب های داستانی مختلف علاوه بر سرگرم کردن کودکان، نکات مهمی را به آن ها می آموزند. با تهیه کتاب داستان برای فرزندتان، علاوه بر مزایایی که گفته شد، علاقه و عادت به کتابخوانی را نیز در او تقویت می کنید.فروشگاه موشیما در زمینه چاپ و فروش کتاب قصه فعالیت دارد و امکان اختصاصی سازی و خرید کتاب داستان های جذاب را فراهم کرده است. با استفاده از کد تخفیف موشیما می توانید محصولات این مجموعه را با قیمت کمتری خریداری کنید.

محصولات و ویژگی های فروشگاه موشیما

موشیما یک فرق بزرگ با دیگر کتابفروشی های کودک دارد. آثار تولیدی و چاپ شده این فروشگاه منحصر به فرد اند و جای دیگری نمی توانید مانند آن ها را پیدا کنید. این مجموعه برخی قصه های منتخب را به صورت اختصاصی برای کودک شما چاپ می کند. به عبارت دیگر، در چاپ این کتاب ها از عکس فرزندتان استفاده می شود و شخصیت اصلی و قهرمان قصه، کودک شما است. طراحی روی جلد و نام کتاب نیز با استفاده از عکس و نام فرزند شما انجام می گیرد. کتابهای این فروشگاه برای گروه سنی الف، ب و ج مناسب اند و شما می توانید برای فرزندان 2 تا 12 ساله خود آن ها را سفارش دهید.

قصه ها به گونه ای انتخاب شده اند علاوه بر جذابیت بصری و گیرایی داستان، نکات علمی ساده یا ارزش های اخلاقی را نیز به کودک بیاموزند. اختصاصی بودن محتوا موجب افزایش علاقه کودکان به کتابخوانی شده و کنجکاوی آن ها را افزایش می دهند. با توجه به این که شخصیت اصلی اثر خود کودک است و از اسم او در قصه استفاده شده، خواندن این کتب اعتماد به نفس او را افزایش خواهد داد.

چگونه کتاب های موشیما را ارزان تر بخریم؟

خرید از این فروشگاه تجربه جذاب و لذت بخشی است که می توانید با هزینه ای کم به دست بیاورید. برای داشتن خرید به صرفه تر، می توانید از کد تخفیف موشیما استفاده کنید. جدید ترین کد های تخفیف این مجموعه از طریق سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف (آف چنل) قابل دریافت اند.

راه های ارتباطی و تماس با موشیما

شماره واتساپ: 09366774938